#422Amsler & Ruthhardt
#121Delvaux
#618
Een Polynesisch gesculpteerd houten vijzel/pot met vrouwelijke figuren.
#216
#353Noritake
#414
“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd. Lichte schade. Etiket op achterzijde.
“Flower still life”. A painting, oil on canvas. Signed illegibly at the bottom. Light damage. Label on the back.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#24J. Dewilde
“Meisje met bloem”. Een houtsnede op papier, onderaan gesigneerd “J Dewilde 1981” - “102/175”.
#503
Een grote opgezette everzwijnenkop op houten plaat.
A large stuffed wild bore’s head on a wooden plaque.No longer availableDim. 60 x 21 50 cmEstimate: € 175 / 200 -
#609
Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)
#579Agostino Pezotta
“Nacht over de stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Bergamo”.
#616
Een houten vierkante salontafel, Aziatische vormgeving.
A wooden square coffee table, Asian design.No longer availableDim. 42 x 115 x 115 cmEstimate: € 100 / 200