Other lots in this auction
-
#556
Een modern wollen Gabbehtapijt.
Un tapis Gabbeh en laine moderne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#600Indo-Bidjar
Een Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine.No longer availableDim. 201 x 152 cmEstimate: € 120/200 -
#860
Staande lamp met rond tablet van polychroom hout.
Un lampadaire à tablette ronde en bois polychrome.No longer availableDim. H. 190 cmEstimate: € 40/50 -
#286
Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.
Un secrétaire régence en chêne avec deux petits et deux grands tiroirs en dessous de la tablette rabattable. Les pieds arrières sont un peu plus court que les pieds de devant, et quelques anses des tiroirs sont desserrées.No longer availableDim. 110 x 101 cmEstimate: € 120/200 -
#144
“Portret van Jean Corneille Van Reuzel en Marie Isabelle Van Mieghem”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw. Beide herdoekt.
”Portrait de Jean Corneille Van Reuzel et de Marie Isabelle Van Mieghem”. Huile sur toile. XVIIIème siècle. Tout deux retoilées.No longer availableDim. 70 x 58 cmEstimate: € 400/600 -
#871
Tinnen kandelaar in Renaissancestijl.
Un candélabre en étain, style Renaissance.No longer availableDim. H. 76 cmEstimate: € 20/30 -
#245
Een 18 karaats wit gouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en een centrale saffier van ± 1,16 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,34 ct et d’un saphir central de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 1200/1300 -
#212
“Uitgebreid Maaslandschap met steengroeve op de voorgrond”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
”Paysage étendu de la Meuse avec une carrière sur plan avant”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 1500/2000 -
#465
Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.
Une coupe en cristal taillé incolore avec douze petits bols assortis.No longer availableDim. h: 10 cm Ø 20 cmEstimate: € 25/35 -
#799Utagawa Toyokuni II
“Kabuki acteur.” Japanse houtsnede. Gedateerd 1813. De acteur in kwestie is Nakamura Utaemon III als Taira Kiyomori.
”Acteur Kabuki”. Une gravure sur bois japonaise. Datée 1813. L’acteur en question est Nakamura Utaemon III - Taira Kiyomori.No longer availableDim. 37 x 28cmEstimate: € 120/160 -
#124
“Verrezen Christus”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XVIIe eeuw. Herdoekt en licht gerestaureerd.
”La résurrection du Christ”. Huile sur toile. Ecole flamande, XVIIème siècle. Retoilée et restaurée.No longer availableDim. 66 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#1
Een paar vergulde koperen fazanten.
Une paire de faisans en cuivre doré.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 30/40