Similar lots by type
-
#222Mertens“Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Nature morte de chasse”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘75.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#549F. Van Rompaey“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#544Reno“Woman and fish” & “Carnaval”. Acryl op board. Beide op de verso gesigneerd en respectievelijk gedateerd 1999 & 2001.
“Woman and fish” et “Carnaval”. Acrylique sur carton. Les deux signés au verso et daté respectivement 1999 et 2001.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#274Jean-Baptiste CoenePeriod: 1859 - 1946Een paar stillevens met rozen, olieverf op doek. Eén gesigneerd.
Une paire de natures mortes aux roses, huile sur toile. Une signée.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#352“Kat op een kussen”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Chat sur un coussin”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#159Pieter StobbaertsPeriod: 1865 - 1948“Interieur van een begijnenhuisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Intérieur d'une maison de béguine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#259Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978“Wassende vrouw in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Femme lavant dans un intérieur . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#182Naert“De lezer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Le lecteur . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#154Remi Deppe“Zicht op het kanaal te Weert”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1946.
Vue du canal de Weert . Huile sur toile. Signée et datée 1946 au dos.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 200 / 250 -
#232Remi Deppe“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage avec une ferme . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 46 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#604Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Zomers zicht met kempische hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'été à la ferme en Campine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 67 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#572Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
Nu féminin . Technique mixte sur toile. Signé.No longer availableDim. 175 x 92 cmEstimate: € 250 / 350 -
#475Een olielamp van Imari porselein en koper. Met lampglas. Omstreeks 1900.
Lampe à huile en porcelaine d’Imari et cuivre. Avec verre de lampe. Vers 1900.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 120 / 180 -
#522Frans Gentils“Landbewerkers”. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
Ouvriers agricoles . Huile sur toile. Signée au dos.No longer availableDim. 45 x 47 cmEstimate: € 90 / 110 -
#149Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#152Emile LammersPeriod: 1940 - 2000“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue du village . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 135 cmEstimate: € 60 / 100 -
#439“Man met krant aan de haard”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.
“Homme lisant son journal près de l’âtre”. Huile sur toile. Signature apocryphe.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#662F. Van Rompaey“Theepot met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Théière et roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#434“Garnalenvisser met paardenkar”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Munthe’.
“Pêcheur d’écrevisses au char à cheval”. Huile sur toile. Porte une signature “Munthe”.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#198Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Vaas met bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase avec des fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 67 x 75 cmEstimate: € 50 / 80 -
#442“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#234Marinus Van Eys“Hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme aux vaches”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 150 / 200 -
#680Henri RobertsPeriod: 1865 - 1929“Stilleven met brioche, een kopje, een boeket en dameshandschoenen op een kanten lap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux brioche, une tasse, un bouquet et des gants sur une dentelle”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 37 cmEstimate: € 300 / 400 -
#554Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Kempische hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine perforaties.
“Fermes en Campine”. Huile sur toile. Signée. Petites perforations.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 100 / 180
Other lots in this auction
-
#664Jan Imbrechts (?)“Straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
“Vue d’une rue”. Huile sur panneau. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 52 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#581Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#84Twee barokke meubelpaneeltjes van gebeeldhouwd, verguld en gepolychromeerd hout.
Lot de porcelaine coquille d'oeuf, japonaise et chinoise avec différentes tasses et soucoupes.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#327Een oude bureaulamp met metalen voet en bakelieten kap.
Une vieille lampe de bureau avec une base en métal et un abat-jour en bakélite.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#520Een bijzettafeltje van wortelnootfineer met één lade in de gordel en op liervormige poot.
Une table d'appoint en placage de ronce de noyer avec un tiroir dans la ceinture et sur un pied en forme de lyre.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 200 / 220 -
#20Een 18 karaats geel gouden te herstellen ketting met hanger scapulier en een 18 karaats te herstellen en armband en stukje ketting.
Un collier réparable en or jaune 18 carats avec pendentif scapulaire et un bracelet réparable 18 carats et un morceau de chaîne.No longer availableDim. 8,72 gEstimate: € 260 / 350 -
#590Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant de cire sous une cloche.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#137ChristofleEen etui met twaalf lepels en twaalf vorken van verzilverd metaal.
Un étui avec douze cuillères et douze fourchettes en métal argenté.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#545Een boekenkast op tapse poten met drie legplanken en onderaan twee paneeldeurtjes.
Bibliothèque sur pieds gaines et avec trois étagères. Le bas à deux portes pleines.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#206Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.
Petite vitrine art déco avec deux petite portes sur les côtés décorées de marquetterie fleurie.No longer availableDim. 125 x 125 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#4Een ingekaderde brief, gesigneerd door voormalig Amerikaans president Gerald Ford.
Lettre encadrée signée par l’ancien président américain Gerald Ford.No longer availableDim. 50 x 42 cm (kader)Estimate: € 25 / 35 -
#294Twee opgezette reeënkoppen.
Deux têtes de cerfs empaillées.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 80

