Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
C. Leslie

“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

”Paysage”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 50 x 75 cm
SKU: 1004180269.
Category: Uncategorized.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #269
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #730

    Een vintage vaas in oranje en zwart aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Vase “vintage” en faïence orange et noir. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #739
    Noritake

    Theeserviesje van polychroom porselein met gevarieerd decor. Onderaan gemerkt.

    Service à thé en porcelaine polychrome aux décors variés. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #740
    Val Saint-Lambert

    Een paar kleurloze kandelaars van kristal.

    Paire de candélabres incolores en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #734

    Jurisprudentiae Romanum. In leder gebonden. Parijs 1750.

    Jurisprudentiae Romanum. Reliure en cuir. Paris, 1750.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #777

    Twee diverse borden van polychroom porselein.

    Deux assiettes différentes en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #745

    Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.

    Paire de cruches en albâtre. Quelques dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #295

    Een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout. Lodewijk XVI-stijl. Opnieuw bekleed. XIXde eeuw.

    Un fauteuil en chêne sculpté. Style Louis XVI. Revêtement neuf. XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #446
    Henriette Ronner

    “Drie katjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.

    “Trois chatons”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 36 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #248

    Engels brievenkastje van wortelnoot. Tijdperk Victoria.

    Un petit cabinet à courrier anglais en bois de ronce. Epoque Victoria.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #253

    Een kruisbeeld van hout en parelmoer met achteraan zestien reliekhoudertjes. Omstreeks 1900. Vooraan een stukje manco.

    Un crucifix en bois et nacre avec à l’arrière seize portes-reliques. Vers 1900. une petite pièce devant est manquante.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #677

    Een paar bloeiende struiken met vogels in gebeeldhouwd jade. Chinees werk.

    Paire de bûches fleuries aux oiseaux en jade sculpté. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #125

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 6,23 ct.

    Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 6,23 ct.
    No longer available
    Dim. 17,63 g
    Estimate: € 3500 / 4000
  • #720

    Smeedijzeren inktstel met kristallen inktpot, versierd met een bladmotief.

    Encrier en fer forgé et cristal. Décor de feuillage.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #445

    Een paar roodkoperen kandelaars met gegraveerd decor. Tijdperk Lodewijk XV.

    Une paire de chandeliers en cuivre rouge avec décor gravé. Epoque Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #735

    Een bronzen kandelaartje, versierd met drie kariatiden. XIXe eeuw.

    Petit candélabre en bronze décoré de trois cariatides. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #364

    Drie vazen van zoutgeglazuurd steengoed. Duits werk begin XXste eeuw.

    Trois vases en grès à glaçure au sel. Oeuvre Allemande, début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h -43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #657

    Een schaakspel in doos met inlegwerk.

    Jeu d’échec dans sa boîte incrustée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #710

    Een kleine devotieplaquette van gesculpteerd albast met een voorstelling van een heilige en het Lam Gods. In ovaal kadertje. XIXe eeuw.

    Plaquette de dévotion en albâtre sculpté représentant un saint et l’Agneau de Dieu. Dans un petit cadre ovale. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #773

    Vijf kristallen moezelglazen met gegraveerd motief.

    Cinq verres à Moselle en cristal. Motif gravé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #661

    De zeven geluksgoden van diverse pietra dura. Chinees werk. Op gemeenschappelijke houten sokkel. Respectievelijk: Citrine, Lapis Lazuli, Rhodoniet, Malachiet, Amethist, Jade en Bergkristal.

    Les sept dieux du bonheur en différentes sortes de pierre dure. Travail chinois. Sur un socle commun en bois. Respectivement: Citrine, Lapis-Lazuli, Rhodonite, Malachite, Améthyste, Jade et cristal de roche.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #523

    “Tabac de Virginie”. Een oude aardewerken tabakspot met messingen deksel.

    “Tabac de Virginie”. Ancien pot à tabac en faïence à couvercle en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #750

    Madonna met kind van was en textiel. Onder glazen stolp.

    Vierge à l’Enfant en cire et textile. Sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 40 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #771

    Drie vaasjes van iriserend glas. Onderaan gesigneerd en gedateerd.

    Trois petits vases en verre irisé. Signés et datés sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #668

    Groepje van gebeeldhouwd jade met vogels in bloeiende struiken. Chinees werk.

    Groupe en jade sculpté d’oiseaux dans des arbustes fleuris. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 180

Other lots in this auction

  • #532

    Een aardewerken amfoor. Een bodemvondst.

    Amphore en faïence. Trouvaille archéologique.
    No longer available
    Dim. l: 72 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #216

    Een boekenkast van gefineerd hout met twee paneeldeuren naast twee deuren met rasterwerk. Het geheel versierd met ingelegde motieven en met verguld bronsbeslag in Lodewijk XV-stijl. Begin XXe eeuw.

    Une garde-robe en bois de placage avec deux portes à panneaux à côté de deux portes avec treillis, style Baroque. Montures en bronze, et l’ensemble décorée de motifs incrustés en dorure. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. 180 x 222 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #209
    Dis Van Raemdonck

    “Sleepboot op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Remorqueur sur l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 84 x 99 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #714
    Salvador Dali

    “Symbolische voorstelling”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 80/145 buiten de plaat.

    “Représentation symbolique”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 80/145 hors planche.
    No longer available
    Dim. 39,5 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #705

    Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.

    Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #553

    Een okimono van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van talrijke personages en een aap voor een boom. Japan, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt in rode lak.

    Un okimono en ivoire sculpté, représentant plusieurs personnages et un singe devant un arbre. Japon, XIXième siècle. Marque sous la base en laque rouge.
    No longer available
    Dim. H: 11 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #513

    Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Boyo, Congo.

    Une sculpture en bois d'un ancêtre. Boyo, Congo.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #517

    “Oude wijze”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    "Vieux sage". Un netsuké en ivoir, oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #480

    Een paar glazen vaasjes met handgeschilderde decors van vogels op bloeiende takken. Japans werk. Eéntje gebarsten.

    Paire de vases en verre à décors peints à la main d’oiseaux et de branches fleuries. Travail japonais. Une fisure.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #757
    Goebel.

    “De kleine violist”. Een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt.

    “Le petit violoniste”. Statuette en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #109
    Abel Cracco

    ”Zuiders landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1959.

    ”Paysage du Midi”. Huile sur toile. Signée et datée 1959.
    No longer available
    Dim. 29 x 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #5

    Een lot varia waaronder een zilveren geldbeugel, een verzilverd metalen poederdoos, pennen en brievenopener.

    Lot varié dont une bourse en argent, une boîte à poudre en métal argenté, des plumes et un coupe-papier.
    No longer available
    Dim. 58,85 g
    Estimate: € 40 / 80
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More