Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Maurice Blieck
Period: 1876-1922

“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

”Paysage”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 33 x 57 cm
SKU: 1004180174.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #174
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Blieck

  • #422
    Maurice Blieck

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 19 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #134
    A. Dauchez

    “Pastorale scène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Scène Pastorale”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #363
    Sèvres

    Een rechthoekige doos op vier voluutpootjes. Kobaltblauw porselein met een stilleven in een uitsparing op het deksel. Onderaan gemerkt.

    Une boite rectangulaire sur quatre pieds volutes. Le couvercle est décoré de porcelaine bleue cobalt avec une nature morte.
    No longer available
    Dim. 20,5 x 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #402
    Isidore Opsomer

    “Sint-Andries”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat en met opdracht.

    ”Saint-André”. Une gravure. Signée hors planche, avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 19 x 14,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #77
    Hérgé

    “Les aventures de Tintin: Le secret de la Licorne”. Ed. Casterman, 1956. Flink gelezen.

    “Les aventures de Tintin: Le secret de la Licorne”. Ed. Casterman, 1956. Bien lu.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #690

    Een Afrikaans houten beeld met nagels.

    Sculpture africaine ornée de clous.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #734

    Jurisprudentiae Romanum. In leder gebonden. Parijs 1750.

    Jurisprudentiae Romanum. Reliure en cuir. Paris, 1750.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #118

    Een vaas mauve glas met een verguld art nouveau decor. Omstreeks 1900.

    Un vase en verre mauve avec une décoration style Art Déco doré.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #220

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van Christus.

    Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif représentant le Christ.
    No longer available
    Dim. 6,14 g
    Estimate: € 180 / 220
  • #455

    Drie kleine jardinières, twee schotels en een dekselvaas van Japans porselein met een Imari decor. Onderaan gemerkt: Gold Imari.

    Trois petites jardinières, deux plats et un vase à couvercle en porcelaine du Japon et décor Imari. Marque en dessous.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #354

    12 boeken m.b.t. Scheepvaart en de Antwerpse haven: Pandora. “Stroomversnelling” (2002)(met hypsoskaart). “Antwerpse Havenpenningen” (2011). Antwerpen. L. Bonnet, De Bevaarbaarheid van de Schelde” (1958). Lannoo. Studiecomité, “De Zeemacht” (1992). Gustaaf Asaert e.a. “De Antwerpse Naties” (1993). Mercatorfonds. Albert D’Haenens, “De Hanze” (1984). En zes andere. Goede staat.

    12 en relation avec la navigation maritime: Scheepvaart en de Antwerpse haven: Pandora. “Stroomversnelling” (2002)(avec carte hypsos). “Antwerpse Havenpenningen” (2011). Anvers. L. Bonnet, De Bevaarbaarheid van de Schelde” (1958). Lannoo. Studiecomité, “De Zeemacht” (1992). Gustaaf Asaert e.a. “De Antwerpse Naties” (1993). Mercatorfonds. Albert D’Haenens, “De Hanze” (1984). Et six autres. Bon état.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #249
    Pr. De Troyer
    Period: 1880 - 1961

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    ”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1941.
    No longer available
    Dim. 54 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #565
    Swarovski

    Een lot voorwerpen van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een ijsbeer, een pinguïn, een steigerend paard, een appel en een peer. Allen gemerkt.

    Lot d’objets en cristal taillé incolore comprenant un ours polaire, un pingouin, un cheval, une pomme et une poire. Avec marques.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 10 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More