Other lots by Blieck
#681Een Aziatisch penseel van ivoor en koraal.
#181CapodimonteEen groep met sater en bacchante naar Clodion. Monochroom wit porselein. Achteraan gemerkt met de gekroonde N in blauw en “Clodion” in reliëf.
#644“Achtertuin”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Frans Hoek. Klein letsel.
“Jardin” Huile sur toile. Attribuée à Frans Hoek. Petit dégât.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#805Drie beeldjes van polychroom porselein.
Trois statuettes en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#171Serie van 12 grote en 12 kleine messen met gedreven en geciseleerde zilveren rocailleheften. Duitse keuren, einde XIXde eeuw en 800 ‰. Originele stalen bladen.
#500Swarovski“Columbine”. Een kristallen object uit de reeks “Maskerade” naar een ontwerp van Gabriele Stamey. Jaarlijkse uitgave 2000. In originele doos, met display en kristallen plaquette.
“Colombine”. Objet en cristal de la série “Mascarade” d’après un modèle de Gabriele Stamey. Edition annuelle 2000. Dans la boîte d’origine et avec display et plaquette en cristal.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 120 / 160 -
#313Een oude polyphoon met een dertigtal platen.
#571Drie bronzen vazen of hu’s, gemonteerd als lampenvoeten. Chinees werk.
#251A. LaplanchePeriod: 1854-1935“Liggend hertje”. Een bronzen beeldje.
#519Panamarenko“Milkyways and Happenings”. Kleurenlitho. Gesigneerd in de plaat en erbuiten.
”Paysage du Midi”. Huile sur toile. Signée et datée 1959.No longer availableDim. 29 x 36 cmEstimate: € 120 / 200