Other lots by Blieck
Other lots in this auction
-
#429Twee etsen door Romain Malfliet.
Deux eaux-fortes par Romain Malfiet.No longer availableDim. 21 x 26 & 12 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#81LimogesEen paar schotels met groene rocaillerand en met romantische voorstellingen op het plat. Einde XIXde eeuw.
Deux plats avec rebord en rocaille vert, scènes romantiques sur le plat. Fin XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#131Een paar siervazen van kobaltblauw en verguld porselein in de geest van het Sèvresporselein met een meerkleurig decor van een dansend koppel in een cartouche en met koperen monturen.
Deux vases en porcelaine bleu cobalt et dorures dans l’esprit de la porcelaine de Sèvres. Décor polychrome d’un couple dansant en cartouche.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 240 / 360 -
#126MoudEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 255 x 240 cmEstimate: € 200 / 240 -
#765Eikenhouten koffer. XIXde eeuw.
Un coffre en chêne. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#338Een lot porselein, bestaande uit een suikerpot en een diepe schaal van Limoges, een schaaltje van Noritaké en twee vaasjes van Hutschenreuther.
Un lot d’objets en porcelaine, comprenant un sucrier et une coupe profonde de Limoges, une coupelle de Noritaké et deux vases de Hutschenreuther.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#381Een paar XIXe eeuwse kandelaars van vol messing.
Deux chandeliers du XIXième siècle en laiton massif.No longer availableDim. h: 45,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#108“De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
“La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#242Een paar opengewerkte schaaltjes (maker Walker & Hall, keuren van Sheffield 1902) en een mandje (Victoriaanse F voor import met apocriefe Londense keuren voor 1896) met een gedreven decor van bloemen en vruchten. Sterling zilver. Engelse keuren.
Deux petites coupes ajourées (orfèvre Walker & Hall, poinçons de Sheffield 1902) et un petit panier en argent (”F” Victorien pour l’importation aux poinçons apocryphes pour Londres 1896), décor de fleurs et fruits repoussé. argent Sterling, poinçons Anglais.No longer availableDim. 199,73 gEstimate: € 80 / 120 -
#350Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,47 gEstimate: € 750 / 850 -
#581Een kamerscherm van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gedreven lederen panden. XIXe eeuw.
Paravent en bois doré de style Louis XVI aux panneau en cuir repoussé. XIXe siècle.No longer availableDim. 160 x 150 cmEstimate: € 200 / 300 -
#675SvarovskiTwee beeldjes van geslepen kristal. Een bloem op staander, Deoli - Amethyst uit de Crystal Palace serie / tropische bloemen, Kleur: Amethyst en citrine. Art. nr. 247759 in de originele verpakking. Geen certificaat. Een Lieveheersbeestje op bloem; Art nr. 842804. Niet in originele verpakking . Geen certificaat.
Deux statuettes en cristal taillé. Une fleur sur support, Deoli - Améthyste de la série Crystal Palace. Fleurs tropiques, couleur améthyste et citrine. Art. nr. 247759 dans la boîte d’origine. Une coccinelle sur une fleur, Art. nr. 842804. Sans documents.No longer availableEstimate: € 60 / 100

