Other lots by Blieck
Other lots in this auction
-
#585Swarovski
“Pinguinkoppel met kuiken”. Twee beeldjes van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
“Couple de pingouins avec poussin”. Deux statuettes en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 200/300 -
#52
Twee paar olieverfschilderijtjes op paneel, waarbij twee met Hollandse rivierlandschappen en twee bloemenstillevens, resp. gesigneerd “De Clercg” & “Bernard”.
Deux paires de peintures à huile sur panneau, dont deux avec une représentation de paysages et rivières de Hollande et deux natures mortes aux fleurs, signés resp. “De Clercq” & “Bernard”.No longer availableDim. 17 x 23 & 11 x 15 cmEstimate: € 40/50 -
#632
“Waterlandschap met molen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Wiegers.
“Moulin au bord de l’eau”. Huile sur panneau. Porte une signature: Wiegers.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 100/150 -
#479
“Zuiders landschap”. Olieverf. Niet ingelijst.
“Paysage méditerranéen”. Huile. Sans cadre.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#206
Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.
Une armoire à linge Anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 200 x 134 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#736
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 227 x 185 cmEstimate: € 50/80 -
#723
Een kleine sextant, een kompas en een zonnewijzerring. De eerste gemerkt van Stanley te Londen.
Petit sextant, boussole et cadran solaire. Le premier portant la marque Stanley à Londres.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#420
Een sobere eikenhouten salontafel met twee klapbladen.
Une table de salon en chêne sobre avec deux tablettes rabattables.No longer availableDim. 45 x 120 x 85 cmEstimate: € 100/120 -
#65
Een 18 karaats geel gouden met bloemen gegraveerde zakhorloge (klein letsel aan wijzerplaat).
Montre de gousset en or jaune 18 ct à décor de fleurs gravées. Petit dégât à l’émail du cadran.No longer availableDim. bruto: 25,70 gEstimate: € 200/300 -
#630Swarovski
“Santa Maria”. Een scheepje van geslepen kleurloos kristal op presentatiesokkel. In originele doos.
“Santa maria”. Bateau en cristal taillé incolore sur socle de présentation. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 80/120 -
#516
Een eikenhouten hedendaagse kolomvitrine.
Une vitrine colonne en chêne.No longer availableDim. 200 x 95 cmEstimate: € 180/250 -
#612
Een verlengbare eikenhouten tafel met balusterpoten en het blad versierd met parketwerk.
Table en chêne à rallonges. Pied balustres et tablette en parquetterie.No longer availableDim. 130 x 90 cmEstimate: € 200/240