Other lots by De Cock
Similar lots by type
-
#477Een lot van zes boeken in verband met Mercator en de Cartografie.
Un lot de six livres en relation avec Mercator et la Cartographie.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#724Fons De Roeck“Visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Pêcheur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#332Mihele Fiore“Golfino in the bunker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Golfino dans le bunker”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#269Adriaan VandewallePeriod: 1907-1997“Winterlandschap met hooischuur” . Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boekje over de retrospectieve 1930 - 1980 te Brugge in maart 1987.
”Paysage hivernal et grange à foin”. Huile sur toile. Signée. Avec livret rétrospectif 1930 -1980, Bruges, mars 1987.No longer availableDim. 49 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#29Jozef VindevogelPeriod: 1859 - 1941“De ongenode gast”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1918.
”L’invité non bienvenu”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1918.No longer availableDim. 21 x 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#289Matthyssen“Rivierlandschap met molens bij nacht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
”Paysage fluvial et moulins nocturne”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 50 / 70 -
#272“Madonna met kind”. Olieverf op gemaroufleerd doek.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile marouflée.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 120 / 200 -
#204Olof ArboreliusPeriod: 1842 - 1915“Zeilboot en sloepen bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1876’.
”Voilier et chaloupes au clair de lune”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1876’.No longer availableDim. 82 x 134 cmEstimate: € 500 / 750 -
#249René JanssensPeriod: 1870 - 1936“Zicht in het begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le béguinage”. Huile sur panneau. Signature.No longer availableDim. 54 x 34 cmEstimate: € 120 / 140 -
#319Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#279Charles Van LanduytPeriod: 1854 - 1934“Boer op het neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.
”Fermier et basse-cour”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#774‘Ataviandose para la fiesta’ . Olieverf op paneel. Gesigneerd F. Ruiz Fernandis
”Ataviandosa para la fiesta”. Huile sur panneau. Signé: F. Ruiz Fernandis.No longer availableDim. 16 x 14 cmEstimate: € 22 / 26 -
#357Een paar appliques van Venetiaans glas.
Une paire d’appliques en verre vénitien.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#719“Jonge vrouw met duif”. Een handgeschilderd miniatuur op porselein.
”Jeune femme et pigeon”. Une miniature sur porcelaine.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 100 / 120 -
#159Pazoli (?)Twee kinderportretten. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1884.
Deux portraits de têtes d’enfants. Huile sur toile. Signée et datée 1884.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 180 / 240 -
#162Victor WagemaekersPeriod: 1876 - 1953“Geanimeerd dorpsplein”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de village animée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 260 / 300 -
#274Dumont“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#224“De aanbidding van Christus”. Olieverf op doek. Vlaamse school, omstreeks 1900.
”L’adoration du Christ”. Huile sur toile. Ecole flamande, +- 1900.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 220 / 240 -
#334“Schaatsers bij een molen”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Patineurs et moulin”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#530Indo-MahaiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 186 x 121 cmEstimate: € 200 / 250 -
#329Eduard Lauwers“Zicht op Lier met de Fortuyn”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur Lier, le Fortuyn”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#14“Poesjes op de tafel” . Olieverf op paneel.
”Chatons sur la table”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 13 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#198Hilaire BalsPeriod: °1940“Schapen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Moutons sur la rive”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 420 / 480 -
#632Stefan Annerel“Onderwaterlandschappen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93 op de verso.
Paysage sous-marin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘93 au dos.No longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#333Een kleine messingen barometer in Empirestijl.
Un baromètre en laiton de style Empire.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 50 -
#715Een lang gerekte siervaas van meerkleurig Italiaans glas.
Un long vase en verre polychrome italien.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#22“Scène uit Pastor Bonus” & “St. Antonius”. Twee ingekleurde XVIIe eeuwse gravures met handgeschilderde omlijsting. Resp. Cornelius de Boudt en Petrus Clouwet.
”Scène venant de Pastor Bonus” & St. Antoine”. Deux gravures en couleurs du XVIIème siècle, encadrement peint à la main. Resp. Cornelius de Boudt et Petrus Clouwet.No longer availableDim. 20 x 16 & 9,5 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#706MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 230 x 160 cmEstimate: € 50 / 80 -
#591Een paar vissers van gesculpteerd Chinees ivoor op houten voetstukjes. Begin XXe eeuw.
Une paire de pêcheurs en ivoire de Chine sculptée sur socles en bois. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 420 / 480 -
#287LegrasEen glazen lampenvoet van met een gegraveerd bladerdecor met messingen montuur. Kap manco. Gesigneerd.
Un pied de lampe en verre, décor gravé de feuilles et monture en laiton. Sans abat-jour. Signé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#574Monogrammist E.H.“De dans”. Gemengde techniek. Achteraan toeschrijving.
”La danse”. techniques mixtes. Attribution au dos.No longer availableDim. 32 x 28 cmEstimate: € 200 / 250 -
#7Een divers lot van zes blikken dozen: Mickey Mouse, Guust Flater e.a.
Un lot divers comprenant six boîtes de conserves: Mickey Mouse, Gaston Lagaffe, e.a.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#152Emile Gastemans“Op Linkeroever”. Technique Mixte. Gemonogrammeerd, achteraan atelierstempel.
“Sur la Rive Gauche”. Technique mixte. Monogrammée et avec cachet d’atelier au verso.No longer availableDim. 46 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#548“Twee figuren die kaligrafie beoefenen”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Deux figures qui exercent la calligraphie”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature à la base.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#62Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Begijn aan open raam”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 284/300.
”Béguine auprès d’une fenêtre”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#714Paul PermekePeriod: 1918 - 1990“Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Clown”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 400 / 600

