Other lots in this auction
-
#445
Een lot glaswerk, bestaande uit een kleurloze kokervaas, een taartenstaander en een schenkkan. De laatste met barst.
Un lot de verre, comprenant un vase cylindrique incolore, un plat à tarte sur pied et une verseuse (éclat).No longer availableDim. h: 31 & 19 cm Ø: 31 cmEstimate: € 25/35 -
#495
Een lot wit koraal.
Un lot de corail blanc.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#729Stefan Annerel
“Rood”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘92.
”Rouge”. Huile sur toile. Signature au dos et datée ‘92.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#401
Een paar Afrikaanse boekensteunen van ebbenhout en ivoor. We voegen er een kleine ivoren buste aan toe. Art deco-inspiratie, eerste helft XXste eeuw.
Une paire de serre-livres en ébène et ivoire. Nous ajoutons un petit buste en ivoire.No longer availableDim. h: 17 & 7 cmEstimate: € 40/45 -
#799Utagawa Toyokuni II
“Kabuki acteur.” Japanse houtsnede. Gedateerd 1813. De acteur in kwestie is Nakamura Utaemon III als Taira Kiyomori.
”Acteur Kabuki”. Une gravure sur bois japonaise. Datée 1813. L’acteur en question est Nakamura Utaemon III - Taira Kiyomori.No longer availableDim. 37 x 28cmEstimate: € 120/160 -
#294Georges Lemmers
“Zittende vrouw”. Tekening. Gesigneerd en gedateerd 1917.
”Femme assise”. Dessin. Signé et daté 1917.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 120/140 -
#310
“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,12 ct et d’une émeraude ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 350/450 -
#147Louis Leloup
Cilindervormige vaas van glaspasta. Gesigneerd.
Un vase de forme cylindrique en verre de pâte. Signé.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 160/180 -
#435
Twee verschillende kristallen vazen, waarbij één kleurloze met vergulde motieven en de andere van rookbruin kristal.
Deux vases différents en cristal, un vase incolore et le deuxième en cristal brun fumé.No longer availableDim. h: 19,5 & 21 cmEstimate: € 25/35 -
#659Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 230 x 160 cmEstimate: € 50/80 -
#887
Twee vazen van geslepen kleurloos kristal met verzilverde montuur. Eén gemerkt van Val St. Lambert. Deze laatste met randschilfer.
Deux vases en cristal taillé incolore avec montures en argent. L'un est marqué Val St. Lambert. Le deuxième avec un éclat au rebord.No longer availableDim. h: 16 & 22 cmEstimate: € 30/35 -
#311
Een polychroom houten helmmasker met een Portugese muts. West-Afrika.
Un masque-casque en bois polychrome et bonnet portugais. Afrique de l’Est.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 60/80