Similar lots by type
-
#232Walter Teunink
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120/140 -
#274Bernard De Bruyn
“Kempische Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Ferme en Campine”. Huile sur toile. Signée Bernard De Bruyn.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#182Pierre Joseph Dierckx
“Vader en zoon in het weefatelier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Père et fils dans un atelier de tissage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 73 cmEstimate: € 420/480 -
#203
“Panoramisch landschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd DVH. Vlaamse School, XVIIde eeuw. Herdoekt.
”Paysage panoramique”. Huile sur toile. Monogramme DVH. Ecole flamande, XVIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 72 x 112 cmEstimate: € 3000/4000 -
#862M. Hottot
Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30/50 -
#689
Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 200/240 -
#854Fre Steeman
“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#859S. Meusel
“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 60/80 -
#194
“Religieuze scène”. Olieverf op doek. XVIIde eeuw. Herdoekt.
”Scène religieuse”. Huile sur toile. XVIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 800/1200 -
#754Georges SteelPeriod: 1923 - 2010
“Meisjesportret”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd en gedateerd 1979.
”Portrait de fille”. Huile sur carton de peintre. Signé et daté 1979.No longer availableDim. 32 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#214
“Religieuze scène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène religieuse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 500/800 -
#864
“Vijver met berken”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Etang aux bouleaux”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 47 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#619Chetan
“Gebed voor beterschap”. Olieverf opdoek. Gesigneerd. Zuid-Indisch werk.
”Prière pour prompt rétablissement”. Huile sur toile. Signée. Travail sud-Indien.No longer availableDim. 90 x 117 cmEstimate: € 400/500 -
#224Georges Steel
“Paar rustende jongens”. Olieverf op doek, Gesigneerd en gedateerd 1983.
”Paire de garçons au repos”. Huile sur toile. Signée Georges Steel, datée 1983.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220/300 -
#729Stefan Annerel
“Rood”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘92.
”Rouge”. Huile sur toile. Signature au dos et datée ‘92.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#624Louis Van KuyckPeriod: 1821 - 1871
“Scène in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 400/500 -
#849louis Belen
“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 60/100 -
#759Van Dalen
“Stadszicht met de Grootbrug te Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la ville de Malines et le pont Grootbrug”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#852
“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80/100 -
#629Victor Marais-MiltonPeriod: 1872 - 1948
“Lezende kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Cardinal, lecture”. Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 46 x 38Estimate: € 1000/1300 -
#679
“Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 100/160 -
#724Marcel EnemanPeriod: 1928 - 1988
“Composities”. Board. Getekend en gedateerd ‘M. Eneman ‘70’.
”Composition”. Carton. Signé et daté : M. Eneman ‘70.’No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#174
“Landschap”. Aquarel op papier. Gedateerd 1868.
”Paysage”. Une aquarelle. Datée 1868.No longer availableDim. 50 x65 cmEstimate: € 200/220 -
#184Henri Van Melle
“Moeder met kinderen in rustiek interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Ekeren 1906.
”Mère et enfants et intérieur rustique”. Huile sur toile. Signée et datée Ekeren 1906.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 1200/1400
Other lots in this auction
-
#97
Een houten voorouderbeeld. Dogon (Mali).
Une statue en bois d’un ancêtre. Dogon, Mali.No longer availableDim. H. 71 cmEstimate: € 30/50 -
#21
Een inktstel van meerkleurig aardewerk in de vorm van Lodewijk XIV. Zonder recipiënten.
Un encrier en faïence polychrome représentant Louis XIV. Sans récipients.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/120 -
#229
“De brand van Troje”. Olieverf op doek. Italiaanse school van de XVIIIde eeuw. Herdoekt.
”Le feu de Troie”. Huile sur toile. Ecole italienne du XVIIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 500/800 -
#189
“Geanimeerd landschap”. Olieverf op doek. XVIIde eeuw. Herdoekt.
”Paysage animé”. Huile sur toile. XVIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 45 x 58 cmEstimate: € 800/1000 -
#246
Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#806
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Un couloir persan en laine noué main.No longer availableDim. 420 x 100 cmEstimate: € 60/100 -
#105
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or rose 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 400/500 -
#777
Een gipsen kop van een Indische neushoorn.
Une tête de rhinocéros indien en plâtre.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80/100 -
#234
“Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de basse-cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 61 cmEstimate: € 100/150 -
#288Keralux
Een achthoekige dekselvaas met ‘Fleur de Saxe’ decor. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle, décor ‘Fleur de Saxe’. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 40/50 -
#688
Twee Chinees aardewerken kruiken, waarbij één met wit glazuur en één met blauw glazuur en getooid met een tempelleeuw.
Deux cruches chinoises en faïence, dont une à glaçure blanche et l’autre à glaçure bleue, décoration d’un lion de temple.No longer availableDim. h: 22 & 29 cmEstimate: € 60/80 -
#804Walter Swennen
Een ingekaderde kunstreproductie. Gesigneerd en genummerd 25/150 buiten de plaat.
Une reproduction encadrée. Signée et numérotée 25/150 hors planche.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 35/40