Similar lots by type
-
#162
“Boomrijk landschap met links de Heilige Familie met een engel die de passie-instrumenten draagt en rechts de Heilige Augustinus en zijn moeder, de Heilige Monica.” Olieverf op doek. Vlaamse school, eind XVIIe eeuw.
Un paysage arboré avec la Sainte Famille à gauche avec un ange portant les instruments de la Passion et à droite saint Augustin et sa mère, la Sainte Monique. Huile sur toile. Ecole flamande, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 73 x 85 cmEstimate: € 400/600 -
#389
“Sint-Martens-Latem”. Olieverf op doek.
Sint-Martens-Latem. Huile sur toile.No longer availableDim. 51 x 58 cmEstimate: € 120/180 -
#609De Wit
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée '64.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#294Raymond DierickxPeriod: 1904 - 1981
“Brabants landschap” & “Hoeve in een landschap”. Resp. Olieverf op doek en op board. Beide gesigneerd.
Paysage brabançon & Ferme dans un paysage. Resp. Huile sur toile et sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 25 x 33 & 28 x 35 cmEstimate: € 300/400 -
#252Theo Paul Antoine Vuylsteke de LapsPeriod: 1895 - ?
“Boslandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage forestier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#219Krynski
“Portret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 2004.
Portrait. Huile sur panneau. Signé et daté 2004 au dos.No longer availableDim. 22 x 20 cmEstimate: € 250/300 -
#482Charles Jacobs
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 300/400 -
#299Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949
Een paar landschappen, olieverf op board. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#274Theo Paul Antoine Vuylsteke de LapsPeriod: 1895 - ?
“Weg langs een meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Route le long d'un lac. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#254Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949
“Personages op een dijk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Personnages sur la digue”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 74 cmEstimate: € 200/260 -
#194Jos SchippersPeriod: 1868-1950
“Aapje met boeket”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met opdracht achteraan.
Singe au bouquet. Huile sur panneau. Signée et dédicacée au dos.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cmEstimate: € 300/500 -
#4Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949
“Landschap”; “Herder met kudde” (X2). Drie olieverfschilderijtjes op paneel. Allen gesigneerd.
Paysage; Berger avec troupeau (X2). Trois huiles sur panneau. Toutes signées.No longer availableDim. 15 x 25; 22 x 32 & 2( x 35 cmEstimate: € 75/120 -
#239Charles RousseauPeriod: 1862 - 1916
“De lezer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.
Le Lecteur. Huile sur toile. Signée et datée 1891.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 200/240 -
#502
“Abstract”. Olieverf op paneel.
“Abstrait”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 24 x 38,5 cmEstimate: € 120/180 -
#454Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Eglise. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120/200 -
#224Achille KasPeriod: 1861 - 1927
“Tussen twee overwinningen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1894. Met certificaat op de achterzijde.
Entre deux victoires. Huile sur panneau. Signée et datée 1894. Avec certificat au dos.No longer availableDim. 56 x 43 cmEstimate: € 300/350 -
#462
“Ogen”. Olieverf op paneel in de stijl van Cobra. Draagt monogram ‘CHP’.
“Eyes”. Huile sur panneau dans le style de Cobra. Porte le monogramme 'CHP'.No longer availableDim. 49,5 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#369
“Expressionistische bloem”. Olieverf op paneel & “Abstracte vlakkencompositie”. Olieverf op doek.
Fleur expressionniste. Huile sur panneau & Composition de surface abstraite. Huile sur toile.No longer availableDim. 61 x 79 & 24 x 19,5 cmEstimate: € 200/300 -
#14H. Louis (?)
Een paar landschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#484
“Uitgangsbuurt te Parijs”. Olieverf op paneel. Naar het impressionisme.
La vie nocturne de Paris. Huile sur panneau. Après l'impressionnisme.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 150/200 -
#464
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Vroeg XIXe eeuw. Te restaureren.
Portrait de femme. Huile sur toile. Début XIXe siècle. A restaurer.No longer availableDim. 70 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#182
“De aanbidding der koningen”. Olieverf op doek. Vlaamse school, eind XVIIe eeuw.
L'Adoration des Mages. Huile sur toile. Ecole flamande, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 88 x 88 cmEstimate: € 400/500 -
#262Edmond De MeulenaerePeriod: 1884 - 1963
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte verfschade.
Bateaux de pêche. Huile sur toile. Signé. Légers dégâts de peinture.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#492
“Aan de wasplaats”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Handtekening links onderaan onleesbaar. Op te frissen.
“A la buanderie”. Huile sur panneau. XIXème siècle. Signature en bas à gauche illisible. A rafraîchir.No longer availableDim. 45 x 63 cmEstimate: € 300/500
Other lots in this auction
-
#617
Een paar dekselvazen van Imariporselein, de deksel getooid met een fo-hond. Met houten sokkels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine Imari, le couvercle décoré d'un chien pho. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 250/300 -
#116
Een rijkelijk gebeeldhouwd eikenhouten wandmeubel met twee laden in de gordel, een tussenblad en getorste zuiltjes.
Un meuble haut en chêne richement sculpté avec deux tiroirs en ceinture, une tablette intermédiaire et des colonnes torsadées.No longer availableDim. 99 x 120 x 59 cmEstimate: € 500/800 -
#69Frans Masereel
Vier ingekaderde studietekeningen met havenzichten, waarbij drie gemonogrammeerd.
Quatre dessins d'étude encadrés avec vues de port. Dont trois monogrammés.No longer availableDim. 9 x 17 cmEstimate: € 120/200 -
#249M. Verheyen
“Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 36 cmEstimate: € 60/80 -
#77
Een zilveren kandelaar in Lodewijk XVI-stijl met reliëfdecor. Onbekende keuren, mogelijk Oostenrijk.
Un bougeoir en argent de style Louis XVI à décor en relief. Marques inconnues, peut-être Autriche.No longer availableDim. 199,15 g h: 20,5 cmEstimate: € 50/70 -
#193
Een rijkelijk gebeeldhouwd jachtbuffet met opzet. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Het geheel versierd met leeuwenkoppen, bloemen en jachtbuit.
Buffet de chasse à usétagère somptueusement sculpté. Deux portes à panneaux et deux tiroirs en bas. Le tout décoré de têtes de lion, de fleurs et de butin de chasse.No longer availableDim. 223 x 153 x 64 cmEstimate: € 350/500 -
#234Emile WilkinPeriod: 1905 - 1993
“Schepen in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Navires au port. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#544
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
Femme nue. Technique mixte sur papier. Ours monogramme.No longer availableDim. 59 x 78 cmEstimate: € 200/300 -
#619
Een lot van vijf kleurloos kristallen diertjes op gesatineerde voet, waarbij twee gemerkt van Cristal d’Arques.
Lot de cinq animaux en cristal incolore sur socle satiné, deux marqués Cristal d'Arques.No longer availableDim. h: 11 - 19,5 cmEstimate: € 40/60 -
#6
Een messingen dienblad op vouwpoot.
Un plateau en laiton sur pied pliant.No longer availableDim. 64 x 39 cmEstimate: € 30/40 -
#506
Een deels zwartgelakte commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden en op tapse poten.
Commode de style Louis XVI en partie laquée noire à trois tiroirs et pieds fuselés.No longer availableDim. 100 x130 x 65 cmEstimate: € 200/220 -
#36Juvenia, Bruxelles
Een antieke paspop op gietijzeren voet.
Un mannequin antique sur un socle en fonte.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 80/100