Similar lots by type
-
#602Igor TcholariaPeriod: °1959
“Duet”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Duet”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 2500/3000 -
#755Gislaine Stas de Richelle
“De aardappelschilster”. Gemengde techniek op doek. Handtekening vervaagd. Kleine vochtschade.
“l’éplucheuse de pommes de terre”. Techniques mixtes sur toile. Signature délavée. Légèrement endommagé.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#239Raoul PharasynPeriod: 1908 - 1991
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 140/160 -
#572Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Olieverf op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 42 x 62 cmEstimate: € 200/240 -
#464Roman ZuzukPeriod: °1961
“Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#194Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“Boer en boerinnen in de keuken”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1947.
“Paysan et paysannes dans la cuisine”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1947.No longer availableDim. 28 x 32,5 cmEstimate: € 550/650 -
#599Igor TcholariaPeriod: °1959
“White birds of my dreams”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“White birds of my dreams”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 2500/3000 -
#439Camille BarthélemyPeriod: 1890 - 1961
“Herfst”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Automne”. Huile sur carton. Signé et daté 1918.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 500/800 -
#742Marc KennesPeriod: °1962
“Fabriek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Usine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100/120 -
#189
“Herderin in een landschap met ruïne”. Olieverf op paneel. Eerste helft XIXe eeuw.
“Bergère dans un paysage au ruine”. Huile sur panneau. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#213Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Dame in een Zeeuws interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Femme dans un intérieur zélandais”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 260/300 -
#650Josephus Laurentius Dyckmans
“De bedelmuzikanten”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XIXe eeuw. Toegeschreven aan .
“Les musiciens mendiants”. Huile sur toile. Ecole flamande du XIXe siècle. Atrribuée à.No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 200/300 -
#424
Drie handgeschilderde voorstellingen met personages op zijde.
Trois miniatures aux personnages peintes à la main sur soie.No longer availableDim. 10 x 7 cmEstimate: € 60/80 -
#234Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922
“Vee in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bétail dans le pré”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 74 cmEstimate: € 300/400 -
#292Theo DirkxPeriod: 1896 - 1967
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Jaren ‘30.
“Vase aux fleurs”. Huile sur toile. Signée. Années 30.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 140/180 -
#712Nicolas Eckman
“Dorpelingen met geit”. Houtsnede. Gesigneerd met stempel en genummerd 2/50 buiten de plaat.
“Villageois avec chèvre”. Gravure sur bois. Signée avec cachet et numérotée 2/50 hors planche.No longer availableDim. 9 x 13 cmEstimate: € 30/40 -
#252Vera Noens
“Kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#754Marie-ElisePeriod: Rupelmonde 1934
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96. Ps. Lisette Meyers.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée et datée ‘96. Ps. Lisette Meyers.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#684Vladimir ShinkarevPeriod: °1954
“Eenzame danser”. Gravure. Gesigneerd, getiteld “
” en genummerd 1/10 buiten de plaat.
“Danser seul”. Gravure. Signée, intitulée “ ” et numérotée 1/10 hors planche.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 50/60 -
#735Marie-ElisePeriod: Rupelmonde 1934
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96. Ps. Lisette Meyers.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1996. Ps. Lisette Meyers.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#254Jean HodruPeriod: 1870- 1932
“Plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 82 cmEstimate: € 100/160 -
#354H. Dessart
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#198Jules de CortPeriod: 1918 - 1999
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 220/300 -
#282Emile LammersPeriod: 1940 - 2000
“De Gaverbeek te Waereghem” & “Boszicht”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en het eerste met certificaat.
“De Gaverbeek te Waereghem” et “Sous-bois”. Huile sur toile. Toutes les deux signées et la première avec certificat.No longer availableDim. 23 x 29 & 49 x 39 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#758Gard Van Mechelen
“Col de Madale - Vue sur Combe” en “Château de Mercoirol - St. Michel”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.
“Col de Madale - Vue sur Combe” et “Château de Mercoirol - St. Michel”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 40/60 -
#600
Grote vaas van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buik, lichtjes verbredende basis. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kraag met oren in de vorm van Fohonden. Decor in rechthoekige uitsparingen met militaire scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Turquoise achtergrond, bezaaid met vogels en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Met haar houten sokkel.
Grand vase en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panse ovoïde, base légèrement élargie. Couples de qilong sur les épaules. Col évasé accosté de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves rectangulaires de scènes militaires dans des intérieurs et d’oiseaux et de fleurs. Fond turquoise aux semis de fleurs et d’oiseaux. Canton, période Qing, XIXe siècle. Avec son socle en bois.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 2000/3000 -
#201
Een paar zittende papegaaien van groengepatineerd brons.
Paire de perroquets assis en bronze à patine verte.No longer availableDim. h: 75 & 83 cmEstimate: € 1500/1800 -
#744
“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Marokkaanse school.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Illisiblement signé. Ecole marocaine.No longer availableDim. 55 x 35 cmEstimate: € 100/150 -
#206Aurel VladPeriod: °1954
“Ograda Mystica”. Een paar grote houtsculpturen met personages en dieren. Achteraan gesigneerd.
“Ograda Mystica”. Paire de sculptures en bois aux personnages et animaux. Signature au verso.No longer availableDim. h: 232 cmEstimate: € 600/1000 -
#492
Een Chinees juwelenkabinetje met plaquettes van gesculpteerd jade.
Petit cabinet à bijoux chinois aux plaquettes en jade sculpté.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80/120 -
#489
Drie langwerpige ingelijste stroken geweven stof met gestileerde dieren, vogels en personages. Zuid-Amerikaans werk.
Trois pans encadrés de tissu décoré d’animaux, d’oiseaux et de personnages stylisés. Travail sud-américain.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#750
Een ‘Character Jug’ van polychroom aardewerk. Onderaan gemerkt.
Character jug en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25/50 -
#476
Twee verschillende mahoniehouten eenpersoonsbedden.
Deux lits simples en acajou. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#759
Een spiegel van goudgepatineerd hout en plaaster in barokke stijl.
Miroir en bois doré et plâtre de style baroque.No longer availableDim. 124 x 70 cmEstimate: € 40/60 -
#331
Een plaquette van meerkleurig geglazuurd terracotta met een dorpszicht in reliëf.
Plaquette en terre cuite polychrome représentant une scène de village en relief.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#160
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en turkooiscabochons van ± 1,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,30 ct et de cabochons de turquoise pesant ±1,40 ct.No longer availableDim. 3,88 gEstimate: € 650/750