Other lots in this auction
-
#129Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue estivale, fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#637“Wijze en kind”. Een groep van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor.
”Sage et enfant”. Un groupe en ivoire polychrome sculptée.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 400 / 600 -
#218Een zilveren bestek, bestaande uit 10 botermesjes, 8 kleine messen, 11 kleine vorken, 10 kleine lepels, 19 grote messen waarvan één lemmet gebroken, 20 grote vorken, 10 grote lepels, 10 vismessen en -vorken, 7 dessertlepeltjes, 8 dessertvorken, 10 eierlepeltjes, een slabestek en twee sauslepels. Gemerkt van Delheid. 800‰ (gewicht inclusief botermessen, maar zonder grote en kleine messen).
Un service à couverts en argent, comprenant 10 couteaux à beurre, 8 petits couteaux, 11 petites fourchettes, 10 petites cuillères, 19 grands couteaux, 20 grandes fourchettes, 10 grandes cuillères, 10 couteaux et fourchettes à poisson, 7 cuillères à dessert, 8 fourchettes à dessert, 10 cuillères à oeufs, un couvert à salade et deux cuillères à sauce. Marque Delheid. 800 ‰. (poids incluant les couteaux à beurre mais hors petits et grands couteaux).No longer availableDim. ± 6075 gramEstimate: € 1600 / 1800 -
#820Een diep bord van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor in de stijl van het Chine de Commande.
Une assiette creuse en porcelaine chinoise, décor polychrome de fleurs, style Chine-de-Commande.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#488Val St. LambertEen reeks van twaalf kleurloos kristallen onderzetters met gesatineerde bloemendecors. Gemerkt.
Une série de douze sous-verres en cristal incolore, décor de fleurs.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 50 / 60 -
#107Een XVIIIde eeuwse kruik van steengoed met blauw geglazuurd decor en tinnen klep.
Une carafe du XVIIIème siècle en faïence, décor à glaçure bleue et couvercle en étain.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#855Val St. LambertTwee geslepen kristallen asbakken, waarbij één met blauw en de ander met groen decor. We voegen er een kleurloze presse-papier naar aanleiding van 25 jaar Azem aan toe. Allen gemerkt.
Deux cendriers en cristal taillé, dont un au décor bleu, l’autre au décor vert. Nous ajoutons un presse-papier à l’occasion des 25 ans Azem. Marques.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#87Een lot van drie borden van blauw en wit Delfts aardewerk, waarbij twee een paar vormen. XVIIIe eeuw. Randschade.
Un lot de trois assiettes en faïence de Delft bleue et blanche, dont une paire. XVIIIème siècle. Eclats.No longer availableDim. Ø 26 en 22 cmEstimate: € 120 / 140 -
#529Een butlerspiegel met vergulde lust en gebombeerd glas.
Un miroir majordome.No longer availableDim. ø 60 cmEstimate: € 90 / 110 -
#108Thomas Turner & CoEen vleessnijset in etui. ‘Encore, Cutlers to his Majesty.’
Un ensemble de couverts pour découper la viande dans un étui. ‘Encore, Cutlers to his Majesty’.No longer availableDim. ± 43 cmEstimate: € 30 / 40 -
#548“Oude man en vrouw.” Twee benen netsukes.
Deux netsukes en os sculpté, représentant un homme et une femme.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#767Een kraagvaas van Imariporselein.
Un vase à col en porcelaine Imari.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 120

