Other lots by De Pauw
-
#522Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Bloemenvaas op stoel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs sur une chaise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 101 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#39Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Moeder met kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#474Gabriël De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Atelier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Atelier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 58 cmEstimate: € 60/100 -
#464Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Jongeling”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Le jeune homme”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 60/80 -
#454Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Stilleven met zonnebloemen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Nature morte, tournesols”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 60/80
Similar lots by type
-
#530Indo-Mahai
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 186 x 121 cmEstimate: € 200/250 -
#29Jozef VindevogelPeriod: 1859 - 1941
“De ongenode gast”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1918.
”L’invité non bienvenu”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1918.No longer availableDim. 21 x 13 cmEstimate: € 100/120 -
#652Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Flamencodanseres met publiek”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Danseuse de Flamenco et publique”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 19,5 x 29,5 cmEstimate: € 55/65 -
#249René JanssensPeriod: 1870 - 1936
“Zicht in het begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le béguinage”. Huile sur panneau. Signature.No longer availableDim. 54 x 34 cmEstimate: € 120/140 -
#334
“Schaatsers bij een molen”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Patineurs et moulin”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 100/150 -
#632Stefan Annerel
“Onderwaterlandschappen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93 op de verso.
Paysage sous-marin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘93 au dos.No longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 100/120 -
#269Adriaan VandewallePeriod: 1907-1997
“Winterlandschap met hooischuur” . Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boekje over de retrospectieve 1930 - 1980 te Brugge in maart 1987.
”Paysage hivernal et grange à foin”. Huile sur toile. Signée. Avec livret rétrospectif 1930 -1980, Bruges, mars 1987.No longer availableDim. 49 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#774
‘Ataviandose para la fiesta’ . Olieverf op paneel. Gesigneerd F. Ruiz Fernandis
”Ataviandosa para la fiesta”. Huile sur panneau. Signé: F. Ruiz Fernandis.No longer availableDim. 16 x 14 cmEstimate: € 22/26 -
#224
“De aanbidding van Christus”. Olieverf op doek. Vlaamse school, omstreeks 1900.
”L’adoration du Christ”. Huile sur toile. Ecole flamande, +- 1900.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 220/240 -
#204Olof ArboreliusPeriod: 1842 - 1915
“Zeilboot en sloepen bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1876’.
”Voilier et chaloupes au clair de lune”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1876’.No longer availableDim. 82 x 134 cmEstimate: € 500/750 -
#272
“Madonna met kind”. Olieverf op gemaroufleerd doek.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile marouflée.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 120/200 -
#274Dumont
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 100/120 -
#198Hilaire BalsPeriod: °1940
“Schapen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Moutons sur la rive”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 420/480 -
#462Helena RiedelPeriod: 1901 - 1991
“Abstract”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
”Abstrait”. Gouache sur papier. Signé et daté ‘62.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 60/100 -
#724Fons De Roeck
“Visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Pêcheur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 60/100 -
#719
“Jonge vrouw met duif”. Een handgeschilderd miniatuur op porselein.
”Jeune femme et pigeon”. Une miniature sur porcelaine.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 100/120 -
#289Matthyssen
“Rivierlandschap met molens bij nacht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
”Paysage fluvial et moulins nocturne”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 50/70 -
#162Victor WagemaekersPeriod: 1876 - 1953
“Geanimeerd dorpsplein”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de village animée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 260/300 -
#357
Een paar appliques van Venetiaans glas.
Une paire d’appliques en verre vénitien.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#712Mérida
Potloodstudies op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-9-23.
Etudes en crayon sur papier. Signées et datées 8-9-23.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 40/50 -
#452Creado
“Vijf figuren”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Cinq figures”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 40/50 -
#329Eduard Lauwers
“Zicht op Lier met de Fortuyn”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur Lier, le Fortuyn”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30/50 -
#159Pazoli (?)
Twee kinderportretten. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1884.
Deux portraits de têtes d’enfants. Huile sur toile. Signée et datée 1884.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 180/240 -
#14
“Poesjes op de tafel” . Olieverf op paneel.
”Chatons sur la table”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 13 x 15 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#495
Een art deco halluchtertje met opaalglazen kap in zg. ‘Skyscraperdesign’. Omstreeks 1925.
Un lustre de vestibule Art Déco , coupe en verre opaline dite ‘Skyscraperdesign’. +- 1925.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#218
Een zitbank van gesculpteerd en goud gepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Un banc en bois sculpté et à patine doré style Louis XV.No longer availableDim. 95 x 130 cmEstimate: € 360/400 -
#722
Een theekommetje met bordje van Chinees porselein met bianco-sopra-bianco- decor en een meerkleurige scène met personages. XVIIIe eeuw.
Un petit bol à thé et soucoupe en porcelaine de Chine, décor bianco-sopra-bianco et une scène de personnages polychrome. XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#121Auguste De WeverPeriod: 1836 - 1910
“Mephisto”. Een bronzen beeldje uit het verhaal van Faust. Op rood marmeren voetstuk.
”Mephisto”. Une statue en bronze venant de l’histoire de Faust. Sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 250/300 -
#234Emile Gastemans
“Spaans koppel”. Pastel. Gesigneerd.
“Couple espagnol”. Pastel. Signé.No longer availableDim. 72 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#796
Een ovale tafel van wortelfineer met één laten en op liervormige voet.
Une table en bois de placage de ronce à un tiroir et sur un pied en forme de lierre.No longer availableDim. h: 70 cm; l: 60 cmEstimate: € 260/280 -
#202Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922
“Wandelaars in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Promenade en campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 79 x 110 cmEstimate: € 350/550 -
#494Octave PirletPeriod: 1914 - 1979
“Zicht op Latem”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur Lathem”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 80/100 -
#40
Een gedreven vergulde zakhorloge. In origineel etui.
Montre à gousset en métal doré repoussé. Dans son étui d’origine.No longer availableDim. C.W. CoEstimate: € 300/400 -
#219
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Wytsman.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Porte une signature : Wytsman.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#889
Een lot van vier groepjes van blauw en wit Delfts aardewerk.
Un lot de quatre groupes en faïence de Delft bleue et blanche.No longer availableDim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 30/40 -
#193
“De jager”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Moreau.
”Le chasseur”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille d’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 350/500