Other lots in this auction
-
#382Val St. LambertEen driedlig toiletstelletje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une garniture de toilette en trois pièces en cristal incolore taillé. Avec marque.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#541Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van krijgers.
Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue avec des guerriers.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 180 / 220 -
#740PucciniEen mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
Un couloir en laine fait mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 340 x 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#197Een vergulde schouwpendule met een reliëfdecor van classicistische figuren met een strijdwagen. De pendule als wiel van een strijdwagen met tweespan, versierd met een draak en bestuurd door een engel.
Une pendule de cheminée dorée décor en relief classique de figures et de char. La pendule étant une roue du char , avec un dragon et conduit par un ange.No longer availableDim. 47 x 46 cmEstimate: € 3800 / 4000 -
#331Hepp PforzheimEen serie van veertien verzilverd metalen bain-marie bowls. “Schwerversilbert Edelstahl Rostfrei”. Onderaan gemerkt.
Un lot de quatorze bols bain-marie en métal argenté. “Schwerversilbert Edelstahl Rostfrei”. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 70 / 120 -
#273Een milieu-de-table van aardewerk van Rouen, bestaande uit een terrine met onderschotel.
Un milieu-de-table en faïence de Rouen, comprenant une terrine avec sous-plat.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#865Een paar olielampen van opaalglas met afbeeldingen van Napoleon en Marie-Louise en op zamakken voeten. Zonder glazen. XIXe eeuw.
Une paire de lampes à huile en verre opale, représentations de Napoléon et Marie-Louise, sur pieds en régule.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#236Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.
Une commode en chêne, une garde-robe et une table de nuit.No longer availableDim. 195 x 140 en 80 x 125 cmEstimate: € 100 / 120 -
#780Rosa RamalhoPeriod: 1888 - 1977Een asbak in de vorm van een hoofd en een man op geit van geglazuurd aardewerk. Beide gemonogrammeerd.
Un cendrier en forme de tête et un homme sur une chèvre en faïence glaçurée. Tout deux monogrammées.No longer availableDim. h: 9 & 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#386Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
Une coiffeuse à quatre tiroirs, une tablette en marbre et un miroir.No longer availableDim. 180 x 95 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#483Een schaaltje van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors in cartouches in een achtergrond van powderblue. Onderaan gemerkt.
Un petit plat en porcelaine de Chine, décors de fleurs polychromes en cartouches sur fond poudré bleu.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#436Drie oude Chinese wijzen van gesculpteerd witte jade. Met houten voetstukjes.
Trois sages chinois en jade blanche sculptée. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 50 / 60

