#599Een antieke eikenhouten koffer met een gesculpteerd front.
#295Een 18 karaats wit en geel ring bezet met bolletjes en vijf kleine diamantjes.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de petites boules et cinq petits diamants.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 250 / 350 -
#686Een rechthoekige eikenhouten tafel met vier balusterpoten in verbinding.
#506Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
#715Een kruisbeeld van gepolychromeerd en goudgepatineerd plaaster met een verzilverde corpus en een voorstelling van het Lam Gods aan de basis. Onder grote stolp.
Un crucifix en plâtre polychrome et patine doré au corpus argenté et une représentation de l’Adoration de l’Agneau Mystique.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#500Een eikenhouten halbank in neogotische stijl, versierd met gebeeldhouden figuren en panelen.
Un banc de couloir en chêne, style Néogothique, décor de panneaux sculptés et figures.No longer availableDim. 129 x 137 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#632Een houten salontafel in Chippendalestijl met een glazen blad.
#303“His Master’s Voice”Een oude draagbare grammofoon. In goede staat.
#420Een naaitafeltje met inlegwerk. Omstreeks 1900. Kleine letsels
“Cavaliers” et “Chevaux de trait”. Trois études en aquarelle et en crayon sur papier. Signées. Dans deux cadres.No longer availableDim. 11 x 15 & 11,5 x 14 cmEstimate: € 150 / 200