Other lots in this auction
-
#251
Twee paar runderhoorns met wandbevestiging.
Deux paires de cornes de boeuf comme décoration murale.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 150/200 -
#495
Een theeservies van Chinees porselein voor vier personen met een blauw op wit decor van bloemen en versierd met vlindervleugels. Enkele kleine beschadigingen.
Un service à thé en porcelaine de Chine pour quatre personnes, décor bleu sur blanc de fleurs et papillons. Quelques petits dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#403Herend, Hungary
Een vaasje, een eivormig dekseldoosje en een schelpvormig schaaltje met meerkleurige bloemendecors. Allen gemerkt onderaan.
Un petit vase, une petite boite à couvercle en forme d’oeuf et une coupelle en forme de coquillage à décors de fleurs.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30/50 -
#646
Een kleine ovale tafelvitrine, versierd met parketwerk en verguld bronsbeslag.
Une petite vitrine ovale à la décoration de parquetterie et montures en bronze doré.No longer availableDim. b: 62 cmEstimate: € 200/220 -
#104Bernard De Bruyn
“Veldgezicht bij avond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Les champs au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#783
Een vaas van gegoten en gesatineerd roze glas in de vorm van een hand met een kelk. Barst onderaan.
Un vase en verre moulé et satiné rose, en forme d’une main et calice. Fissure en dessous.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 26/30 -
#68
Een antieke ronde wandklok met albasten wijzerplaat in een houten kast. Wijzerplaat gebarsten. Werkende staat, met sleutel.
Une horloge murale ronde en bois avec le cadran en albâtre. Le cadran est accidenté. En état de marche, avec clé.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 50/80 -
#639
Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/200 -
#433Fontenelle
Een hert van crackleware. Tijdperk art deco. Gesigneerd.
Un cerf en ‘crackleware’. Période Art Déco. Signé.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70/80 -
#734
“Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.
”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#628
Een mahoniehouten buffetkast met opzet in Louis Philippestijl. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Versieringen van de kuif manco.
Un buffet en acajou style Louis Philippe. Le dessous comporte deux portes pleines et deux tiroirs. Décorations de la coiffe sont manquantes.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 200/300 -
#127
“Vrouw met kruik”. Een beeld van terracotta. Omstreeks 1900.
“Femme à la cruche”. Statue en terre cuite. Vers 1900.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 80/100