#250OmegaEen 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
#615Een zilveren ring bezet met een granaat van ± 0,50 ct.
#681Een masker van gesculpteerd hout. Dogon, Mali.
#466Twee handgeknoopte wollen Morikarpetten.
#609“Meisjesbuste”. Een granieten beeldhouwwerk op sokkel. Barst in de basis van de sokkel.
”Buste de jeune fille”. Une sculpture en granite sur socle. Craquelure à la base du socle.No longer availableDim. h:Estimate: € 80 / 120 -
#420Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#141Een cassolette van albast en verguld brons, versierd met kariatiden en figuren van cloisonné. Zonder deksel.
Une cassolette en albâtre et bronze doré, décoration de cariatides et figures en cloisonné. Couvercle manquant.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#580Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée.No longer availableDim. 13,30 gEstimate: € 200 / 300 -
#185Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,86 ct.
#315Een 18 karaats geel gouden broche of hanger bezet met een Zwitserse munt van 20 Frank.
Broche en or jaune 18 ct et son pendentif contenant une pièce de 20 francs suisses.No longer availableDim. 18,33 gEstimate: € 350 / 450 -
#503Een kraagvaas en een bord van meerkleurig Imari-porselein. Eind XIXe eeuw.
Un vase à col et une assiette en porcelaine d’Imari polychrome. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 36 cm; Ø: 22 cmEstimate: € 60 / 100