#326Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
#370Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen in de vorm van een hart bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct en forme de coeur, serti de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et de tanzanites ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#497Een paar bronzen kandelaars in de vorm van palmbomen.
#425Mathey-TissotEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Montre de dame en or jaune 18 ct avec bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 27,93 gEstimate: € 400 / 500 -
#635Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,48 ct. Model Piaget.
#390Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 250 / 350 -
#784Een bonheur du jour van notenhout.
#548Een bronzen koro op drie poten, het deksel in de vorm van een Fo-hond met bal.
Un koro en bronze sur trois pieds, couvercle en forme de chien Phô et balle.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#653Drie Chinese hoofden van aardewerk.
Trois têtes en faïence de Chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 140 / 160