#634Een modern kunstwerk van onyx.
#450“Leeuwenjacht.” Een miniatuur uit gesculpteerd parelmoer. West-Indisch werk.
“La chasse au lion”. Miniature en nacre sculpté. Travail des Indes.No longer availableDim. 7 x 14,5 cm 56,40 gEstimate: € 100 / 120 -
#298UrgosEen tafelklok met maanwijzer. Werk UW20/8.
#265Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,82 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,82 ct.No longer availableDim. 7,23 gEstimate: € 1450 / 1650 -
#750Een 18 karaats geel gouden hanger en of broche van jade bezet met parels en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct qui peut servir comme broche, en jade serti de perles et de diamants ayant un poids totald e ± 0,50 ct.No longer availableDim. 46,33 gEstimate: € 600 / 700 -
#760VincentiEen dubbele ketting met hanger bezet met half edelsteen.
#570Een 18 karaats wit en geel gouden armband bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 7 ct.
Bracelet en or blanc et jaune 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 7,00 ct.No longer availableDim. 22,50 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#630Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,18 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 450 / 550 -
#332Louis Henno“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Allée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#647Een zittende Boeddha van gebeeldhouwd hout.
Un Bouddha assis en bois sculpté.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#71Toiletstel van schildpad en zilver. Keuren van Mappin & Webb, omstreeks 1910.
Une garniture de toilette en écaille et argent. Poinçons Mappin & Webb, +- 1910.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#274Simonne Beardwood“Stilleven met vaas met asters”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
”Nature morte, vase et oeillets”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘57.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 100 / 120