Other lots by Verswijvel
Similar lots by type
-
#214
“Religieuze scène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène religieuse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 500/800 -
#232Walter Teunink
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120/140 -
#759Van Dalen
“Stadszicht met de Grootbrug te Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la ville de Malines et le pont Grootbrug”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#862M. Hottot
Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30/50 -
#222Joseph François
“Watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 50 cmEstimate: € 300/500 -
#854Fre Steeman
“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#174
“Landschap”. Aquarel op papier. Gedateerd 1868.
”Paysage”. Une aquarelle. Datée 1868.No longer availableDim. 50 x65 cmEstimate: € 200/220 -
#274Bernard De Bruyn
“Kempische Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Ferme en Campine”. Huile sur toile. Signée Bernard De Bruyn.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#849louis Belen
“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 60/100 -
#629Victor Marais-MiltonPeriod: 1872 - 1948
“Lezende kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Cardinal, lecture”. Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 46 x 38Estimate: € 1000/1300 -
#203
“Panoramisch landschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd DVH. Vlaamse School, XVIIde eeuw. Herdoekt.
”Paysage panoramique”. Huile sur toile. Monogramme DVH. Ecole flamande, XVIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 72 x 112 cmEstimate: € 3000/4000 -
#689
Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 200/240 -
#194
“Religieuze scène”. Olieverf op doek. XVIIde eeuw. Herdoekt.
”Scène religieuse”. Huile sur toile. XVIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 800/1200 -
#184Henri Van Melle
“Moeder met kinderen in rustiek interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Ekeren 1906.
”Mère et enfants et intérieur rustique”. Huile sur toile. Signée et datée Ekeren 1906.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 1200/1400 -
#182Pierre Joseph Dierckx
“Vader en zoon in het weefatelier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Père et fils dans un atelier de tissage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 73 cmEstimate: € 420/480 -
#754Georges SteelPeriod: 1923 - 2010
“Meisjesportret”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd en gedateerd 1979.
”Portrait de fille”. Huile sur carton de peintre. Signé et daté 1979.No longer availableDim. 32 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#724Marcel EnemanPeriod: 1928 - 1988
“Composities”. Board. Getekend en gedateerd ‘M. Eneman ‘70’.
”Composition”. Carton. Signé et daté : M. Eneman ‘70.’No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#224Georges Steel
“Paar rustende jongens”. Olieverf op doek, Gesigneerd en gedateerd 1983.
”Paire de garçons au repos”. Huile sur toile. Signée Georges Steel, datée 1983.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220/300 -
#679
“Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 100/160 -
#624Louis Van KuyckPeriod: 1821 - 1871
“Scène in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 400/500 -
#864
“Vijver met berken”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Etang aux bouleaux”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 47 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#859S. Meusel
“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 60/80 -
#619Chetan
“Gebed voor beterschap”. Olieverf opdoek. Gesigneerd. Zuid-Indisch werk.
”Prière pour prompt rétablissement”. Huile sur toile. Signée. Travail sud-Indien.No longer availableDim. 90 x 117 cmEstimate: € 400/500 -
#852
“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#241
Een likeurkaraf in geslepen en gegraveerd kristal met zilveren montuur en zes kleine zilveren bekertjes, samen op verzilverd schaaltje van WMF.
Une carafe à liqueur en cristal gravé et taillé, montures en argent et six petits verres, le tout sur un petit plateau argenté WMF.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 160/180 -
#840
Een Arabisch wandrekje met een galerijtje en versierd met inlegwerk.
Etagère murale arabe présentant une petite galerie et décorée d’incrustations.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#530
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd ijzerhout met een rond marmeren blaadje.
Un piédestal chinois en bois de fer à tablette ronde en marbre.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 80/100 -
#433
Een glazen schenkkan en zes bijpassende glazen met handgeschilderde decors.
Une verseuse en verre et six verres assortis, décors peints à la main.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#545Antoine Dubois
Een 12 delig koffieservies van aardewerk met bloemendecor.
Un service à café en douze pièces en faïence, décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#165
Een pear shape diamant van 0,66 ct. Met certificaat. Color D. SI1.
Diamant en forme de poire pesant 0,66 ct. Couleur D. SI1. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 1100/1200 -
#438
Twee analoge fototoestellen. Met een oud statief.
Deux caméras analogue. Avec statif ancien.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#237
“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120/200 -
#11
Diverse precisie instrumenten in etuis. Drie stuks.
Divers instruments de précision dans des étuis. Trois pièces.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#798
Een ovale spiegel van mahoniehout.
Un miroir ovale en acajou.No longer availableDim. 82 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#297
Een Afrikaans masker van gebeeldhouwd hout, voorzien van een sluier van jute en textiel.
Un masque africain en bois sculpté à voile en jute et textile.No longer availableDim. 101 x 56 cm (23 x 15 cm)Estimate: € 80/120 -
#40
Een 18 karaats wit gouden dameshorloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct à bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. bruto: 30,68 gEstimate: € 1000/1200