Other lots by Callaerts
#574Jozef Adriaan Callaerts“Het Minnewater te Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#219Jozef Adriaan Callaerts“Vissersboten aan de kade te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Fishermen boats at the harbor in Antwerp." Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 54 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#579Jozef Adriaan Callaerts“Conscienceplein te Antwerpenr”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#549Jozef Adriaan Callaerts“Zicht op Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"View of Lier". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 100 / 120
#29Frans Van ImmerseelEen reeks van 6 spreuken met illustraties van Frans Van Immerseel. Buiten de plaat gesigneerd.
A series of 6 proverbs with illustrations by Frans Van Immerseel. Signed outside the image.No longer availableDim. 23.5 x 14.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#628Een mandoline, G. Puglisi Reale & Figli, Catania, Italiaans, anno 1908-09.Toegevoegd een niet werkende metalen fluit gemerkt Ch. Mathieu, Paris.
A mandolin, G. Puglisi Reale & Figli, Catania, Italian, year 1908-09.Added a non-functioning metal flute marked Ch. Mathieu, Paris.No longer availableDim. l 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#456Eero SaarinenEen vintage replica set van 2 ‘Tulip-chairs’, naar het ontwerp van Eero Saarinen. 1 van de stoelen is ooit herspoten geweest.
#692Limoges FranceEen porseleinen servies met bloemmotief, gemerkt DRB Limoges France bestaande uit: 8 platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 12 schoteltjes, 10 kopjes, 2 schalen, 2 kommen, 1 melkpot en 1 suikerpot.
A porcelain dinner set with flower motif, marked DRB Limoges France, consisting of: 8 dinner plates, 12 soup plates, 12 dessert plates, 12 saucers, 10 cups, 2 serving dishes, 2 bowls, 1 milk jug, and 1 sugar bowl.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#30Een 18 K geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.
An 18K yellow gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.18 ct.No longer availableDim. 2,55 gEstimate: € 250 / 300 -
#233DelvauxEen zijden sjaal in originele doos.
#688Een schotel en vaas in aardewerk met Afrikaans thema.
#11Een kleine zilveren kandelaar, 75 gram totaalgewicht met gevuld voetje, gemerkt met Duitse keuren en het gehalte 925.
A small silver candlestick, 75 grams total weight with a filled base, marked with German hallmarks and the fineness of 925.No longer availableDim. 925‰ h 4.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#326Een 19e eeuws Engels bijzettafeltje met 1 lade, Mahoniefineer en zeer fijn inlegwerk.
A 19th-century English side table with 1 drawer, mahogany veneer, and fine inlay work.No longer availableDim. 71 x 41 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#3692 prenten met een oudere Japanse dame, woodblock print.
2 prints with an elderly Japanese woman, woodblock print.No longer availableDim. 16 x 11 cm per prentEstimate: € 20 / 30