Other lots in this auction
-
#129André Bogaert
Een kunstmap met 8 zeefdrukken, genummerd 3/15 en gemarkeerd E.A. Begeleidende tekst in Frans en Nederlands.
Un portefeuille avec huit sérigraphies, numérotées 3/15 et marquées E.A. Texte accompagnant en français et néerlandais.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#775
Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen.
Un lot de trois presse-papiers en verre avec une décoration de fleurs polychromes à l’intérieur.No longer availableDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#592
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Doezer.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Porte une signature: Doezer.No longer availableDim. 38,5 x 48,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#209Edwin HayesPeriod: 1819 - 1904
“Stormachtig kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1871.
”Vue marine en tempête”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1871.No longer availableDim. 30 x 48 cmEstimate: € 500 / 700 -
#81
Een bronzen koningskroon. Dogon.
Une couronne royale. Dogon.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#472
Een reeks van zes Chinese gouachetekeningen op rijstpapier met personages.
Une série de six dessins chinois, gouache sur papier de riz.No longer availableDim. 14,5 x 10,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#884Sebregts
“Dames op straat”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. 3e staat.
”Dames en rue”. Une eau-forte. Signée hors planche. 3e état.No longer availableDim. 24 x 19,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#428
Een lot gekleurd glaswerk, bestaande uit drie karafjes en twee vazen. Twee stoppen manco.
Un lot de verre de couleur, comprenant trois carafes et deux vases. Deux bouchons manquants.No longer availableDim. h: 14 - 20 cmEstimate: € 25 / 30 -
#861Gaïtaud
Een vaas van meerkleurig Baskisch aardewerk met een decor van een herder en dansende personages. Gesigneerd en onderaan gemerkt.
Un vase en faïence basque, décor de berger et de personnages dansants. Signé et marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#790
Een sobere regulateur in houten kast.
Un régulateur dans une armoire en bois.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 30 / 40 -
#226
Een geloogde buffetkast met drie grote laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met twee kleine laden in de gordel en
Un buffet à trois grands tiroirs , flanqué de deux colonnes et deux petits tiroirs dans la ceinture.No longer availableDim. 103 x 146 x 74 cmEstimate: € 120 / 200 -
#848
“La Saison, Journa illustré des dames”. Ingebonden jaargangen 1892-95. Band sletig.
”La Saison, Journal illustré des dames”. Reliures des années 1892-1895. Reliure usagée.No longer availableEstimate: € 30 / 40