Similar lots by type
-
#388
Een lot boeken bestaande uit:- Twee magazines met betrekking tot het Belgische koningshuis. 1935 - 1936.- “Le musée des arts décoratifs. Palais du Louvre, Pavillon de Marsan: Le bois.” Ed. Vromant Co, Bruxelles. Tweedelig.- “Visuele Historie: Aanschouwelijk overzicht van de algemene en vaderlandse geschiedenis.” Ed. G.B. Van Goor Zonen’s uitgeversmaatschappij, ‘s Gravenhage.
Lot de livres comprenant:- Deux magazines concernant la dynastie belge. 1935-1936.- “Le musée des arts décoratifs. Palais du Louvre, Pavillon de Marsan: le bois”. Ed. Vromant Co, Bruxelles. Deux volumes.- “Visuele Historie: Aanschouwelijk overzicht van de algemene en vaderlandse geschiedenis.” Ed. G.B. Van Goor Zonen’s uitgeversmaatschappij, ‘s Gravenhage.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#191
“L’abbé Dehaene et Flandre”. M. l’abbé J. Lemire. Ed. F. Deman. Lille, 1891.
“L’abbé Dehaene et Flandre”. M. l’abbé J. Lemire. Ed. F. Deman. Lille, 1891.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#721
“Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Genummerd 2038/4580. Parijs, 1948.
“Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Numéroté 2038/4580. Paris, 1948.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#3
“Les emblèmes et les drapeaux de la France. Le coq Gaulois”. Arthur Maury. Boulevard Montmartre, Paris.
“Les emblèmes et les drapeaux de la France. Le coq Gaulois”. Arthur Maury. Boulevard Montmartre, Paris.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#737
“Was wirklich geschah. Malmedy, 17 Dezember 1944”. Gerd J. Gust Cuppens. Ed Grenz-Echo. Eupen, 1989.
“Was wirklich geschah. Malmedy, 17 Dezember 1944”. Gerd J. Gust Cuppens. Ed Grenz-Echo. Eupen, 1989.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#727
“Red Star Line Antwerpen 1873 - 1934”. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2013.
“Red Star Line Antwerpen 1873 - 1934”. Ed. Davidsfonds. Louvain, 2013.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#141
“Eugeen Van Mieghem. 1875-1930. An artist of the people”. Erwin Joos. Drukkerij De Brauwere, Antwerpen. Twee delen. In stofhuls.
Erwin Joos. “Eugeen Van Mieghem. 1875-1930. An artist of the people”. Imprimerie De Brauwere, Anvers. Deux volumes. Dans son protège-poussière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#738
“Battle of the Bulge” en “1944-1945, De Slag van de Ardennen in Beelde”. Twee boeken met betrekking tot de Slag om de Ardennen.
Deux livres concernant la Bataille des Ardennes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#723
Twee boeken:- “Antiek van het Nederlandse platteland”. Noortje de Roy van Zuydewijn. Ed. Gottmer. Haarlem, 1982.- “Landleven”. Ton de Joode. Ed. Elsevier. 1981.
Deux livres:-“Antiek van het Nederlandse platteland”. Noortje de Roy van Zuydewijn. Ed. Gottmer. Haarlem, 1982.- “Landleven”. Ton de Joode. Ed. Elsevier. 1981.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#347
Een groot lot muziekboeken.
Grand lot de livres à musique.No longer availableDim.Estimate: € 40/50 -
#728
“150 witte keramische dieren”. Catalogus naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling door de Koninklijke maatschappij voor dierkunde Anwerpen. Ed. ESCO. Antwerpen, 1993.
“150 witte keramische dieren”. Catalogue de l’Exposition de ce nom, organisée par la Koninklijke maatschappij voor dierkunde Anwerpen. Ed. ESCO. Anvers, 1993.No longer availableEstimate: € 35/50
Other lots in this auction
-
#317
Een art deco vaas van roestbruin gepatineerd aardewerk.
Vase art déco en faïence rouille.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 65/85 -
#803
Comtoiseklok met vouwslinger en gewichten. Wijzerplaat gemerkt Bailly à Montmaurault. XIXde eeuw.
Ancienne comtoise avec balancier pliant et deux poids. Cadran marqué Bailly à Montmaurault. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#545
Tien diverse Chinese propagandistische posters uit de jaren zeventig: 86-674, “Happy to see that pulling up seedlings no longer needs bending the waist”. 86-722, Ya Ming 1978, “Spring rafting”. 86-701, “Maoping in the Chingkang Mountains”. 86-681, “Kinderen aan zee”. 8015-1574, “Before the contest”. 1974 - “Ingenieur en kinderen”. 86-656, “Vrouwengroep”. 86-640, “Paardenfokkers”. 1974 - “Bijeenkomst met rood lint”. 86-682, Duan Xiaoqin 1976, “Along the road to school”.(..)
Dix affiches propagandistes chinoises des années 70: 86-674, “Happy to see that pulling up seedlings no longer needs bending the waist”. 86-722, Ya Ming 1978, “Spring rafting”. 86-701, “Maoping in the Chingkang Mountains”. 86-681, “Enfants sur la plage”. 8015-1574, “Before the contest”. 1974 - “Ingenieur et enfants”. 86-656, “Groupe de femmes”. 86-640, “Eleveurs de chevaux”. 1974 - “Réunion”. 86-682, Duan Xiaoqin 1976, “Along the road to school”.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#549Gustave DonnetPeriod: 1892 -1973
“Lezende monnik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moine lisant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 120/200 -
#149Herman Matheussen
“Jan Sanderslaan te Hemiksem”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1988.
“Jan Sanderslaan te Hemiksem”. Huile sur toile. Signée et datée 1988.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30/40 -
#62Foulon
“Stilleven met fruit en wijn”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits et au vin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#536Hassein Ahad
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 316 x 215 cmEstimate: € 150/250 -
#32
“Schapen in de stal”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd. Naar de XIXe eeuw.
“Moutons dans la bergerie”. Huile sur toile. Signature apocryphe. D’après le XIXe siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#378Boch Frères La Louvière
Een gedeeltelijk servies van aardewerk met een blauw ‘Rhodiadecor’, bestaande uit 15 diepe borden, 10 platte borden, 6 kleine borden, een grote soepterrine met onderschotel, een theekopje en drie onderbordjes. Onderaan gemerkt.
Partie de service en faïence à décor bleu “Rhodia”. Comprenant 15 assiettes creuses, 10 assiettes plates, 6 assiettes à dessert, une soupière et son présentoir, une tasse à thé et trois soucoupes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#10
Een paar 18 karaats geel gouden schakeloorbellen.
Paire de boucles d’oreilles à maillon en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 130/200 -
#259Ferdinand RousseauxPeriod: 1892 - 1971
“Spelend jongetje op het neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Petit garçon jouant”. Huile sur toile. Signée et datée. 1924.No longer availableDim. 44 x 60 cmEstimate: € 100/140 -
#799
“Heidezicht”, “Vijverzicht” en “Boszicht”. Olieverf op paneel en de laatste pastel op papier.
“Vue de bruyère”. Vue d’étang”. “Vue de bois”. Huile sur panneau, le dernier pastel sur papier.No longer availableEstimate: € 60/100