#111Delvaux“Deux”. Zwart lederen rugzakje.
Deux. Sac à dos en cuir noir.No longer availableEstimate: € 230 / 260 -
#451Een Chinees porseleinen tegel met een blauw op wit bloemendecor.
#680Twee kleine Pakistaanse wollen karpetjes.
#448Een modern bronzen beeld. Italiaans werk. Gesigneerd.
#238“Zittende jongen”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.
#250Een 18 K geelgouden lange geweven ketting in vier stukken. Te herstellen.
#120Een 18 K geelgouden geweven halssnoer. L: 19 cm.
Un collier tressé en or jaune 18 carats. L : 19 cm.No longer availableDim. 12,15 gEstimate: € 400 / 500 -
#421Een theepotje van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen onder een motief van geweven touw in reliëf. Met zilveren tuit, handvat en deksel. Een haarscheur in het glazuur binnenin aan de bevestiging van het handvat.
Une théière en porcelaine de Chine à décor floral multicolore sous un motif de corde tressée en relief. Avec bec, anse et couvercle en argent. Une fissure fine dans la glaçure à l'intérieur au niveau de la fixation de la poignée.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#26Twee Louis XVI armstoelen met rode en groene bekleding met naaldwerk.
Deux fauteuils Louis XVI avec tapisserie à l'aiguille rouge et verte.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#168Een driedelig marmeren klokstel met messingen zuiltjes. Met sleuteltje.
Une horloge en marbre trois pièces sertie de colonnes en laiton. Avec clé.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 300