Other lots by Langaskens
Similar lots by type
-
#432“Vissen”. Zeefdrukken.
“Poissons”. Sérigraphies.No longer availableDim. 29 x 44 & 33 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#414Staf De Smedt“De mens grijpt in”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 13/14 buiten de plaat. Glas gebroken.
“L’homme intervient”. Eau forte. Signée et numérotée 13/14 hors planche. Verre cassé.No longer availableDim. 19,5 x 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#514Luc DrappierPeriod: °1943“Zo zag ik het” & “Weggeplukt”. Twee zeefdrukken. Beide buiten de plaat gesigneerd en resp. genummerd 70/100 & 49/100.
“Zo zag ik het” & “Weggeplukt”. Deux sérigraphies signées hors planche et numérotées respectivement 70/100 & 49/100.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#92“Dendervallei”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 117/200 buiten de plaat.
Dender Valley . Une gravure en couleur. Signée et numérotée 117/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#724Helmut NewtonPeriod: 1920 - 2004Twee gesigneerde herdrukken van foto’s.
Deux rééditions de photos signées.No longer availableDim. 14,5 x 10 & 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#734“Wilbur & Orville”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 21/60 en gedateerd 1984 buiten de plaat. Glas gebroken.
Wilbur et Orville. Litho. Signée, numérotée 21/60 et datée 1984 hors planche. Verre cassé.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 45 / 50 -
#303“Meesterwerken der schilderkunst”. Een kunstmap met fotogravures van bekende kunstwerken met beschrijvende teksten. Ed. Elsevier. Amsterdam, 1904.
Chefs d'oeuvre de la peinture . Une farde d'art avec des photogravures d'œuvres d'art célèbres avec des textes descriptifs. Ed. Elsevier. Amsterdam, 1904.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#282“La barrière” & “La poulailler”. Twee Engelse litho’s.
“La barrière” & “La poulailler”. Deux lithos anglaises.No longer availableDim. 38 x 54 (prent) 66 x 86 cm (kader)Estimate: € 30 / 50 -
#34Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.
Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.No longer availableDim. 16 x 41 & 28 x 72 cmEstimate: € 60 / 100 -
#712Herman SelleslagsPeriod: °1938“Jane Birkin, 1970”. Een foto. gesigneerd en gedateerd en met droogstempel.
Jane Birkin 1970. Photo signée et datée et avec tampon à sèche.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 75 / 100 -
#599“Mao Xe Dong”. Een reeks van tien ingekaderde zeefdrukken naar het werk van Andy Warhol uit 1972.
Mao Tse Tung . Une série de dix sérigraphies encadrées basées sur le travail d'Andy Warhol de 1972.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 700 / 900 -
#44Titelpagina van de ‘Atlas Maior’. Gedrukt bij Pieter Mortier te Amsterdam. XVIIIe eeuw.
Page de titre de l ' Atlas Maior . Imprimé par Pieter Mortier à Amsterdam. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 49 x 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#524Schuermans“Anion - Cation”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 2000 buiten de plaat.
Anion - Cation . Une lithographie. Signée et datée 2000 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 81 x 110 cmEstimate: € 50 / 80 -
#307“La Guerre et l’Occupation”. Een uitgave met reproducties en begeleidende teksten in een map. Ed. Gossens. Brussel, 1947 Gelimiteerd op 500 exemplaren.
“La Guerre et l’Occupation”. Une édition aux reproductions et textes dans une farde. Ed. Gossens. Bruxelles, 1947. Limité à 500 exemplaires.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#504Nancy AileryPeriod: °1962“Bleu” & “Venice”. Een paar zeefdrukken. Beide buiten de plaat gesigneerd en genummerd op 100 exemplaren.
Bleu & Venise . Une paire de sérigraphies. Tous deux signés à l'extérieur de la planche et numérotés sur 100 exemplaires.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#429“Uilen”. Een gravure op bladgoud (?).
“Hiboux”. Gravure sur feuille d’or (?).No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#713Een reeks van vier borden van Imari-porselein met florale decors. Omstreeks 1900.
Une série de quatre assiettes en porcelaine Imari avec des décorations florales. Vers 1900.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 70 / 80 -
#55Een 18 karaats roze gouden ketting met roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een parel. Met certificaat.
Un collier en or rouge 18 carats avec un pendentif en or rose serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,10 ct. Et une perle. Avec certificat.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 450 / 550 -
#464Aloys De LignièrePeriod: 1891 - 1963“Vlaeykensgang” & “Engelengang - Schoytestraat”. Twee werkjes, olieverf op board. Beide gesigneerd.
Vlaeykensgang & Engelengang - Schoytestraat . Deux oeuvres, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 24 x 18 & 30 x 21 cmEstimate: € 50 / 75 -
#447Een meerkleurig glazen schaaltje. Randschilfers aan de basis.
Un plat en verre multicolore. Eclats à la base.No longer availableDim. Ø: 17,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#441ChristofleEen zwartgelakte houten doos met verzilverd metalen deksel.
Une boîte en bois laqué noir avec un couvercle en métal argenté.No longer availableDim. 8 x 22 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#755Een lot van zeventien XIXe eeuwse kopjes van Parijs’/ Brussels porselein met verschillende decors.
Un lot de dix-sept coupes du XIXème siècle en porcelaine de Paris / Bruxelles aux décors différents.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#52“Man met biggetje”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XVIIe eeuw.
Homme au porcelet . Huile sur panneau. Ecole flamande, XVIIème siècle.No longer availableDim. 24 x 21 cmEstimate: € 500 / 550 -
#520Een bijzettafeltje van wortelnootfineer met één lade in de gordel en op liervormige poot.
Une table d'appoint en placage de ronce de noyer avec un tiroir dans la ceinture et sur un pied en forme de lyre.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 200 / 220 -
#389Een klein bijzettafeltje met opklapbare zijbladen.
Petite table d'appoint avec côtés rabattables.No longer availableDim. 74 x 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#127“Triomf”. Een allegorisch bronzen beeld op zwart marmeren sokkel.
Triomphe . Une statue allégorique en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#537Een zwartgelakt Chinees houten juwelenkastje, versierd met ingelegde bloemen van parelmoer en met messingen monturen.
Un coffret à bijoux chinois en bois laqué noir, décoré de fleurs en nacre incrustées et de montures en laiton.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#634Een Franse metalen luchter met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre français en métal à six points lumineux et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 80 / 120

