#456Een driedelig salongarnituur in Lodewijk XV-stijl van gebeeldhouwd notenhout, bestaande uit twee fauteuil en een zitbank. We voegen er een salontafeltje aan toe.
Un salon trois pièces de style Louis XV en noyer sculpté, composé de deux fauteuils et d'un canapé. Nous ajoutons un petit table de salon.No longer availableEstimate: € 180 / 200 -
#203Eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Lodewijk XV.
#244“Vue sur le Crocoy”. Pastel op board. Gesigneerd.
Vue sur le Crocoy. Pastel sur carton. Signé.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 180 / 240 -
#261Een paar dekselvazen van meerkleurig Hollands aardewerk.
#536Een klein eikenhouten bureau in Régence inspiratie met vijf laden.
#498Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.
#293Een paar gesatineerd glazen lampen met gemarmerde motieven. Frans werk.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 K serties de quatre diamants et de deux rubis d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#396Een gebeeldhouwd Chinees hardhouten sokkel.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 150 / 200 -
#626Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.
#690Een lot van drie kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#635Een geweven rond vloerkleed met rozendecor.
Un tapis rond tissé à décor de roses.No longer availableDim. Ø: 182 cmEstimate: € 20 / 40