Other lots in this auction
-
#501Yves Lohé“La violiniste.” Bronzen beeld. Gesigneerd.
La violoniste. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 550 / 600 -
#666Een zwartgelakte Chinese sokkel met in het blad een bloemendecor van pietra dura. Beschadigingetjes aan het decor.
Un piédestal chinois laqué noir avec un décor floral de pierre dure dans le haut. Dommages mineurs au décor.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 50 / 70 -
#98Alfons Lambert (Albert) BaggenPeriod: 1862-1937“Le printemps”. Een gebeeldhouwd albasten meisjesbuste. Gesigneerd.
Le printemps. Un buste de fille en albâtre sculpté. Signé.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#352Een lot XVIIIe eeuws Delfts aardewerk, bestaande uit een vaasje, gemerkt van de Drie Klokken, een theepotje met bloemendecor en een geribd bordje.
Lot de poterie de Delft du XVIIIe siècle, composé d'un vase marqué des Trois Horloges, d'une théière à décor floral et d'une assiette nervurée.No longer availableDim. h: 15 & 14 cm, Ø: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#209Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.
Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#437Een lot van vijf verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein.
Un lot de cinq vases différents en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableDim. h: 14,5 x 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#211Een gebeeldhouwd eikenhouten ééndeurskastje met getorste stijlen.
Un meuble à une porte en chêne sculpté avec des montants torsadés.No longer availableDim. 110 x 83 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#576Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
Une table basse carrée en métal avec plateau en verre.No longer availableDim. 36,5 X 81,5 X 82 cmEstimate: € 80 / 120 -
#494Een antieke koperen handpomp op houten plaat.
Une pompe à main en laiton antique sur plaque de bois.No longer availableDim. h: 58 cm (pomp)Estimate: € 30 / 50 -
#650Een paar stoelen in Lodewijk XVI-stijl met fijn gesculpteerde versieringen, waarbij één met een schilderspalet in de rug en de andere met een vrouwenportret.
Une paire de chaises de style Louis XVI aux décors finement sculptés, l'une avec une palette d'artiste au dos et l'autre avec un portrait de femme.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#162“Boomrijk landschap met links de Heilige Familie met een engel die de passie-instrumenten draagt en rechts de Heilige Augustinus en zijn moeder, de Heilige Monica.” Olieverf op doek. Vlaamse school, eind XVIIe eeuw.
Un paysage arboré avec la Sainte Famille à gauche avec un ange portant les instruments de la Passion et à droite saint Augustin et sa mère, la Sainte Monique. Huile sur toile. Ecole flamande, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 73 x 85 cmEstimate: € 400 / 600 -
#551Een theeserviesje van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Compleet voor negen personen. Onderaan gemerkt.
Un service à thé en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Complet pour neuf personnes. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 60 / 100







