#611PhilipsEen oude radio in houten kast. Model 634C, 1933.
#221HermésEen zijden foulard ‘Grand Uniforme’. Gemerkt.
Un foulard en soie 'Grand Uniforme'. Signé.No longer availableDim. 87 x 87 cmEstimate: € 160 / 200 -
#601Een paar messingen pauwen op houten voetstuk.
#634“Reis rond de wereld”. Een zeefdruk naar Folon voor Amnesty International.
#234Emile WilkinPeriod: 1905 - 1993“Schepen in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Navires au port. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#261Een paar dekselvazen van meerkleurig Hollands aardewerk.
#443Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
#404“Vogels”. Twee Chinese tekeningen op zijde. Beide gesigneerd.
Oiseaux. Deux dessins chinois sur soie. Tous deux signés.No longer availableDim. 25 x 35Estimate: € 60 / 100 -
#586Een eikenhouten tafel met geparquetteerd blad.
#315Een zakhorloge van zilver 800‰.
Torse de femme & Grossesse. Deux oeuvres d'art. Estampillé au dos.No longer availableDim. h: 36 & 30 cmEstimate: € 40 / 60