Similar lots by type
-
#62Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Begijn aan open raam”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 284/300.
”Béguine auprès d’une fenêtre”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#679Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 156/350 buiten de plaat en met stempel van de Saedeleer.
”Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 156/350 hors planche et avec cachet de de Saedeleer.No longer availableDim. 66 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#422Joris Titz
“Musée de peintures et sculptures” . Een kleurengravure.
“Musée de peintures et sculptures”. Une gravure en couleurs.No longer availableDim. 11,5 x 17 cmEstimate: € 20/30 -
#59
Twee prenten uit het tijdschrift ‘Galerie Théatrale”.
Deux images venant du magazine ‘Galerie Théâtrale’.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 30/50 -
#372Louis Clesse
“Begijnhofpoort”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.
“Porte de béguinage”. Gravure en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 30/40 -
#634Katsukawa ShunchoPeriod: 1726 - 1792
“Concubines”. Een paar Japanse houtsnedes. Gesigneerd in de plaat.
”Concubines”. Une paire de gravures sur bois du Japon. Signées dans la planche.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 160/180 -
#154Pierre Alechinsky
“On est prié de tenir les siens en liesse”. Een litho en een ets. Gesigneerd en genummerd 35/120 buiten de plaat.
”On est prié de tenir les siens en liesse”. Une lithographie et eau-forte. Signée et numérotée 35/120.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 420/480 -
#328J. Blaeu
Twee oude ingekleurde XVIIe eeuwse kaarten, waarbij één van Mechelen en Aarschot en één van Leuven.
Deux anciennes cartes du XVIIème siècle en couleurs, dont une de Malines et Aarschot, et une de Louvain.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#34
“De aanbidding der wijzen” & “Aanbidding door de herders”. Twee gravures naar ontwerpen van Rubens door Lucas Vorsterman. 1620.
”L’adoration des mages “ & “ L’adoration par les bergers”. Deux gravures d’après Rubens par Lucas Vorsterman. 1620.No longer availableDim. 58 x 44 cmEstimate: € 100/120 -
#348
Een lot van vijf oude nautische kaarten:- “The West Indies”. 1971.- “Panama Canal”. 1974.- “Mona Passage tot Dominica”. 1974.- “Guadeloupe to Trinidad”. 1974.- “Punta San Juan to Cabo San Roman”. 1974.
Un lot de cinq cartes nautiques:- “The West Indies”. 1971.- “Panama Canal”. 1974.- “Mona Passage tot Dominica”. 1974.- “Guadeloupe to Trinidad”. 1974.- “Punta San Juan to Cabo San Roman”. 1974.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#12
“De geseling van Christus”. Een antieke ingekaderde gravure. En een andere.
”La Flagellation du Christ”. Une gravure antique encadrée.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#49Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Traphal in burgerwoning”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat 158/350
”Vestibule à escaliers dans une maison citoyenne”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 49cm x 39 cmEstimate: € 25/35 -
#734
Een moderne Litho. Gesigneerd: ‘ Silvain’ en genummerd buiten de plaat 12/100.
Une lithographie moderne. Signée: ‘Silvain’ et numérotée 12/100 hors planche.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 42/48 -
#669Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 62/350 buiten de plaat.
”Vue hivernale de la ferme”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Seadeleer. Signée et numérotée 62/350 hors planche.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 80/120 -
#654Corneille
Een lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220/240 -
#772
Een ets van Antwerpen met zicht op de toren van de kathedraal. getekend Hebbelinck en genummerd buiten de plaat .
Une eau-forte, Anvers et vue sur la tour de la cathédrale. Signée Hebbelinck et numérotée hors planche.No longer availableDim. B: 31 cm; H 47 cmEstimate: € 42/50 -
#429Henri Schaefels
“Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.
“Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 20/25 -
#22
“Scène uit Pastor Bonus” & “St. Antonius”. Twee ingekleurde XVIIe eeuwse gravures met handgeschilderde omlijsting. Resp. Cornelius de Boudt en Petrus Clouwet.
”Scène venant de Pastor Bonus” & St. Antoine”. Deux gravures en couleurs du XVIIème siècle, encadrement peint à la main. Resp. Cornelius de Boudt et Petrus Clouwet.No longer availableDim. 20 x 16 & 9,5 x 12 cmEstimate: € 40/60 -
#692
Een ingekleurde oude kaart van Frankrijk in de late XVIIde eeuw.
Une carte géographique représentant la France, en couleurs, fin XVIIième siècle.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 80/100 -
#444Cel CrabeelsPeriod: °1958
Twee abstracte kunstwerken, waarbij één als litho, de andere met verf en bladgoud op een oude gravure. Beide gesigneerd.
Deux oeuvres abstraites, dont une lithographie et une gravure peinte et dorée. Signées.No longer availableDim. 5 x 20 & 34 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#702Kees Jansen
“Dorpszicht”. Gemengde technieken op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘Tirol ‘56 ‘
”Vue sur le village”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté ‘Tirol ‘56’.No longer availableDim. 32 x 22,5 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#319Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 120/200 -
#376
Een antieke mahoniehouten tafel met getorste poten, twee neerklapbare uiteinden en twee laden in de gordel. Steunlatjes afgebroken.
Une table antique en acajou aux pieds torsadés, les extrémités rabattables et deux tiroirs dans la ceinture. Les lattes de support sont démolies.No longer availableDim. 90 (132) x 56 cmEstimate: € 80/100 -
#255
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen met bezet twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 2,38 gEstimate: € 400/500 -
#447
“Les nouvelles aventures de Corentin”. Paul Cuvelier. Ed. Lombard. Eerste druk, 1952.
”Les nouvelles aventures de Corentin”. Paul Cuvelier. Ed. Lombard. Première édition. 1952.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#121Auguste De WeverPeriod: 1836 - 1910
“Mephisto”. Een bronzen beeldje uit het verhaal van Faust. Op rood marmeren voetstuk.
”Mephisto”. Une statue en bronze venant de l’histoire de Faust. Sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 250/300 -
#604
Een grote staande Guan Yin van gebeeldhouwd albast.
Un grand Guanyin en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 400/600 -
#5
Een rode Chinese armband van gelakt hout.
Un bracelet rouge chinois en bois laqué.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 40/80 -
#264Gustave Camus
“Calvaire Breton” en “Perros-Gun”. Twee litho’s. Gesigneerd.
”Calvaire Breton” & “Perros-Gun”. Deux lithographies. Signées.No longer availableDim. 30 x 26 & 29 x 38 cmEstimate: € 100/160 -
#448
Een Afrikaanse houten grendel met twee gesculpteerde figuren.
Un verrou en bois africain à deux figures sculptées.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Un couloir de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 255 x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#735
Jardinière van Belgisch aardewerk. Op voetstuk.
Une jardinière en faïence belge. Sur socle.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#615
Een paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor d’oiseaux.No longer availableDim. h : 48 cmEstimate: € 180/200