Other lots in this auction
-
#503Herend Hungary
Een zeer uitgebreid eetservies van wit porselein met veelkleurig decor van bloemen en insecten, randen met vlechtmotief in reliëf. Onderaan gemerkt. Waaronder: 1 grote soepterrine en 10 soepkommetjes, 4 groenteschalen met deksel, 3 langwerpige schotels, 1 ronde, 1 vierkante en 1 driehoekige schotel, 2 sauskommen, 4 ovale schaaltjes, 52 dessertborden, 17 kopjes en 25 ondertassen, 47 borden en 18 soepborden.
Très vaste service de table en porcelaine blanche à décor multicolore de fleurs et d'insectes, bords à motif tressé en relief. Marqué en bas. Comprenant : 1 grande soupière et 10 bols à soupe, 4 légumiers avec couvercles, 3 plats oblongs, 1 rond, 1 carré et 1 plat triangulaire, 2 saucières, 4 plats ovales, 52 assiettes à dessert, 17 tasses et 25 soucoupes, 47 assiettes et 18 assiettes creuses.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 500/800 -
#646
Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.
Un coffre en chêne. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 54 x 122 x 58 cmEstimate: € 75/100 -
#376
Een Indische salontafel met inlegwerk.
Une table basse indienne en marqueterie.No longer availableDim. 102 x 51 cmEstimate: € 320/360 -
#398
Een vaas van Imariporselein met bloemendecor. XIXe eeuw.
Vase en porcelaine d'Imari à décor floral. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 50/80 -
#256
Een gefineerd niervormige bonheur du jour met drie laden.
Bonheur du jour rognon en placage à trois tiroirs.No longer availableDim. 111x50x77cmEstimate: € 100/120 -
#352Felicien Rops
“Oeuvres inutiles ou nuisibles”. Boekillustratie, gesigneerd in de plaat.
"Oeuvres inutiles ou nuisibles". Illustration du livre, signée dans la planche.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 60/100 -
#664
Een ovaal schaaltje van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een landschap. Op hoge zool. Onderaan gemerkt.
Un plat ovale en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un paysage. Sur une semelle haute. Marqué en bas.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#474Luce VersluysPeriod: °1912
“Landschap met waterpartij”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage avec plan d’eau". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 150/200 -
#30
Een 18 K geelgouden ketting met hanger met een afbeelding van Maria.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif représentant la Sainte-Vierge.No longer availableDim. 7,40 gEstimate: € 280/350 -
#423
Een paar vergulde houten fohonden met decoratie van gekleurd glas.
Une paire de chiens de fo en bois doré à décor de verre coloré.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 100/120 -
#584Jan CobbaertPeriod: 1909-1995
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd IIII/XV buiten de plaat.
"Composition". Une lithographie. Signée et numérotée III/XV à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 44,5 x 51 cmEstimate: € 200/240 -
#674
Een bord van porselein met 8 kleine en een groot medaillon.
Une assiette en porcelaine avec 8 petits et un grand médaillon.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 40/45