Other lots by Mara
Other lots in this auction
-
#321
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Eén oortje los.
Service à thé et café quatre pièces en métal argenté sur plateau. Une oreille détachée.No longer availableDim. H:13-28cmEstimate: € 80 / 120 -
#342
Een meerkleurig Delfts(?) aardewerken paardje. Gemonteerd op een lampenvoet. Kleine schilfer aan de basis.
Un cheval en faïence de Delft(?) multicolore. Monté sur un pied de lampe. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 26 cm (50cm)Estimate: € 60 / 80 -
#120
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct. en een saffier van +- 0,32 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,42 ct et d'un saphir de +- 0,32 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 500 / 600 -
#569Robert BoudryPeriod: 1878 - 1961
“Stilleven met schenkkan, kom en appel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte au pichet, au bol et à la pomme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 50 cmEstimate: € 90 / 120 -
#471
Een vaas van chinees porselein met sang-de-boeuf glazuur.
Vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 220 / 260 -
#302W. Ooms
“Interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
"Intérieur". Technique mixte sur papier. Signé et daté '41.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#370Delvaux, Bruxelles
Een lederen sleuteletui in kleur ‘nude’.
Une pochette à clés en cuir de couleur 'nude'.No longer availableDim. 7 x 11 cmEstimate: € 180 / 200 -
#375Swarovski Lourdes
“Ghirelli”. Een paternoster en twee tientjes opgebouwd met kristallen van Swarovski en tussenstukken van 925‰ zilver. In originele doosjes en met certificaat.
"Ghirelli". Un chapelet et deux dizaines composés de cristaux Swarovski et d'entretoises en argent 925‰. Dans les boîtes d'origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#533Val Saint-Lambert
Een paar gegoten kristallen vazen, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.
Une paire de vases en cristal coulé, violet dans la masse. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. h 37 & 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#457
Een balustervaas van Nanking-aardewerk.
Un vase balustre en poterie de Nankin.No longer availableDim. H:46cmEstimate: € 80 / 100 -
#213
Een gietijzeren tuinvaas.
Vase de jardin en fonte.No longer availableDim. h: 60 cm Ø: 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#127
“Tijl Uilenspiegel” Bronzen buste.
“Tijl Ulenspiegel” Buste en bronze.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 50 / 80