Other lots by Mara
#223
Een paar koperen kandelaars rijkelijk gedecoreerd met fabeldieren.
#281
Een antiek laboratoriumoventje van koper met spiritusbrandertjes.
#266
Een eikenhouten tweedeurskastje in Lodewijk XV-stijl.
#142Albert Van DyckPeriod: 1902 - 1951
“Moeder en kind”. Olieverf op board. Op de verso gesigneerd.
"Mère et l'enfant". Huile sur carton. Signé au verso.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 200/250 -
#124A. Musin
“Zeegezicht met zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Paysage marin avec des voiliers ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 260/300 -
#162Hilaire Bals
“Eenden aan de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Canards sur le rivage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 55 cmEstimate: € 500/700 -
#577
Paar Satsumavazen. Kleine schilfers aan de basis.
Paire de vases Satsuma. Petits éclats à la base.No longer availableDim. h:37,5 cmEstimate: € 80/120 -
#697
Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.
#176
Engelse eikenhouten koffer, het front versierd met briefpaneel. XIXe eeuw.
Coffre en chêne anglais, la façade décorée d'un panneau en pli de parchemin. XIXème siècle.No longer availableDim. 72 x 146 x 55 cmEstimate: € 120/160 -
#660
Een mahoniehouten schaaktafeltje met ingelegd bord. Enige randschade.
Une table d'échecs en acajou avec plateau incrusté. Petits dégâts au bord.No longer availableDim. Ø: 59 cmEstimate: € 30/50 -
#329Frans Van Immerseel
Trois proverbes encadrés avec des gravures de Frans Van Immerseel. Le tout signé hors planche.No longer availableDim. 20 x 12 cmEstimate: € 75/90 -
#269Joz. De Swerts
“Flierefluiter”. Een naaktstudie in grafiet. Gesigneerd.
"Flierefluiter". Une étude de nu au graphite. Signée.No longer availableDim. 68 x 31 cmEstimate: € 50/80