Similar lots by type
-
#383Een lot postzegels in tien albums, alsook een doos losse zegels.
Un grand nombre de timbres dans dix albums, ainsi qu'une boîte de timbres en vrac.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#298Een lot verzamelde werken van Jules Verne, uitgegeven bij Michel de l’Ormeraie te Parijs, omstreeks 1977. 24 delen, Franstalig.
Un lot d'oeuvres collectées de Jules Verne, éditées par Michel de l'Ormeraie à Paris, vers 1977. 24 volumes, français.No longer availableEstimate: € 480 / 600 -
#777Twee boeken: - “De geschiedenis van de Belgische auto” 1980.- “Cars”. 2000.
Deux livres: - L'histoire de la voiture belge 1980. - Cars . 2000.No longer availableEstimate: € 24 / 28 -
#361“Cartes de cabinet des Pays-Bas Autrichiens”. Delen I, II & IV en begeleidende boeken III & IV.
Cartes de cabinet des Pays-bas Autrichiens . Parties I, II et IV et livres d'accompagnement III et IV.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#767Een paar documentatieboeken m.b.t. Harley Davidson. Ed. Rebo & R&B.
Quelques livres de documentation sur Harley Davidson. Ed. Rebo & R&B.No longer availableEstimate: € 25 / 30
Other lots in this auction
-
#1“Cocker met pup”, “Kaketoe” & “Poedel”. Drie beeldjes van meerkleurig Engels aardewerk, waarbij de eerste twee van Royal Doulton en het laatste van Beswick (staart poedel gelijmd).
“Cocker et pup”, “Cacatoès” et “Caniche”. Trois statuettes en faïence polychrome anglaise dont les deux premiers en Royal Doulton et le dernier de Beswick (queue du caniche recollée).No longer availableDim. h: 5 - 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#578“Hond bij een stronk”. Een bronzen beeldje op marmeren sokkel naar een werk van Emmanuel Frémiet. Met Parijse garantiestempel.
Chien près d’une bûche. Statuette en bronze sur socle en marbre d’après l’oeuvre d’Emmanuel Frémiet. Avec cachet de Paris.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#150Chopard Genève Swiss MadeEen 18 karaats wit gouden dameshorloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Montre à bracelet de dame en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de +- 2,00 ct.No longer availableDim. bruto: 38,04 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#685Calligaris, ItalyEen reeks van drie barstoelen van kunststof, op verchroomde poot, model ‘Basil’. Gemerkt.
Une série de trois tabourets de bar en plastique, sur pied chromé, modèle Basil . Marqués.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 200 / 250 -
#370Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,27 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,27 ct.No longer availableDim. 3,07 gEstimate: € 350 / 450 -
#576Indo-BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Tapis indien en laine. Noué main.No longer availableDim. 244 x 194 cmEstimate: € 100 / 120 -
#527Een paar Chinees porseleinen gemberpotten met meerkleurige decors.
Une paire de pots de gingembre en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#768Een uitgebreide toiletset in lederen etui. Compleet.
Garniture de toilette dans son étui en cuir. Complète.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#259Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978“Wassende vrouw in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Femme lavant dans un intérieur . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#330Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de + - 1,08 ct.No longer availableDim. 4,72 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#628Een grote en een kleine porseleinen jardinière. Chinees werk.
Une grande et une petite jardinière en porcelaine. Travail chinois.No longer availableDim. Ø 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#451Lot eierschaalporselein, Japans en Chinees met diverse kopjes en schoteltjes.
Lot de porcelaine coquille d'oeuf, japonaise et chinoise avec différentes tasses et soucoupes.No longer availableEstimate: € 50 / 70

