#777Twee boeken: - “De geschiedenis van de Belgische auto” 1980.- “Cars”. 2000.
#298Een lot verzamelde werken van Jules Verne, uitgegeven bij Michel de l’Ormeraie te Parijs, omstreeks 1977. 24 delen, Franstalig.
#767Een paar documentatieboeken m.b.t. Harley Davidson. Ed. Rebo & R&B.
#383Een lot postzegels in tien albums, alsook een doos losse zegels.
Un grand nombre de timbres dans dix albums, ainsi qu'une boîte de timbres en vrac.No longer availableEstimate: € 200 / 300
#394Een Lodewijk XVI armstoel van gebeeldhouwd notenhout. Oorspronkelijke bekleding te vernieuwen/schoon te maken.
Fauteuil Louis XVI en noyer sculpté. Couverture d’origine à nettoyer ou à renouveler.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#371Een lot van drie koppels van meerkleurig Duits porselein, waarbij twee onderaan gemerkt.
Un lot de trois couples de porcelaine allemande multicolore, dont deux sont marqués en bas.No longer availableDim. h: 10 - 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Et de deux émeraudes d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 11,06 gEstimate: € 450 / 550 -
#646Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#40Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een ovale robijn van +- 1,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et d'un rubis ovale de + - 1,20 ct.No longer availableDim. 9,18 gEstimate: € 700 / 800 -
#638Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré d’oiseaux et de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100 / 120