Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.

“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.

"Le reveil." A patinated bronze sculpture on a marble pedestal. Signed.
Dim. 75cm
SKU: 2111230101.
Categories: Beeld, Brons, Marmer.
Auction day: 21 November 2023 19:00
Catalogue #101
Estimate: € 1100 / 1300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #523
    Rutger Rosier

    Een gesculpteerd eikenhouten beeld van een dame, gesigneerd Rutger Rosier en gedateerd 1909.

    An oak wood sculpted statue of a lady, signed Rutger Rosier and dated 1909.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #164

    Een grote zwart marmeren schouwklok met 2 bijbehorende sierstukken.

    A large black marble mantel clock with 2 matching decorative pieces.
    No longer available
    Dim. 61 x 57 x 15 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #315

    Een Japanse bronzen vaas met als decor een zittende man met rokend wierookvat.

    A Japanese bronze vase decorated with a seated man holding a smoking incense burner.
    No longer available
    Dim. h 22 x Ø 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #137

    Een reliëf in Mechelse albast, Petrus en Paulus, met vergulde delen in een houten kader, verguld en met vilt.

    A relief in Mechelen alabaster, depicting Peter and Paul, with gilded parts in a wooden frame, gilt and with felt.
    No longer available
    Dim. h 14 x b 10.5 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #593
    Paul Sersté

    Een terracotta beeld van een meisje, getekend P. Sersté.

    A terracotta statue of a girl, signed P. Sersté.
    No longer available
    Dim. h 74 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #498

    “Muzikanten”. Een paar brons gesculpteerd beeldjes van een vioolspeelster en fluitspeler, op marmeren voet. Naar Fonderia Lancini.

    "Musicians." A pair of bronze sculpted figurines of a violinist and flutist, on a marble base. By Fonderia Lancini.
    No longer available
    Dim. 27cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #468

    Een tafellamp in Tiffanystijl met een voet voorstellend een boomstam met wortels en een florale kap.

    A table lamp in Tiffany style with a base depicting a tree trunk with roots and a floral shade.
    No longer available
    Dim. h 52 Ø45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #141
    Edouard Vereycken
    Period: 1893-1967

    “Oostendse Zeeman”. Een uit steen gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.

    "Ostend seaman" - A bust sculpted from stone. Signed at the back.
    No longer available
    Dim. 60 x 42 x 33cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #473
    JHM Martens

    Een lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.

    A lot of 2 Art Deco bronze sports trophies, both signed J.H.M. Martens.
    No longer available
    Dim. 18 x 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #463
    Devos

    “Vrouwelijk Naakt”. Een massief houten gesculpteerd beeld, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘78.

    "Feminine Nude". A solid wooden sculpted statue, signed and dated '78 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 83 x 32cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #1

    Een vintage beeld van een arend in keramiek, onderaan gemerkt ‘Germany’.

    A vintage ceramic sculpture of an eagle, marked 'Germany' on the bottom.
    No longer available
    Dim. h 32.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #423
    Japy Frères

    Een verguld brons Cartelklokje. Frans in neorococo stijl, medio 1880, binnenin gemerkt Japy. Met documentatie.

    A gilded bronze cartel clock. French in neo rococo style, circa 1880, marked Japy on the inside. With documentation.
    No longer available
    Dim. L: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #227
    Jul. Dillens

    Bronzen profiel met laurierkrans op houten plaquette, draagt handtekening Jul Dillens.

    Bronze profile with laurel wreath on a wooden plaque, bearing the signature of Jul Dillens.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #568

    Een houten Buddha beeld op sokkel, beide getekend.

    A wooden Buddha statue on a pedestal, both signed.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #587

    Een Art-Deco schouwklok in marmer met 2 zamakken herten, een marmerdeel ontbreekt en kleine schilferschade bovenaan.

    An Art Deco mantel clock in marble with 2 zamak deer, one marble piece missing and minor chipping at the top.
    No longer available
    Dim. 24 x 62 x 8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #161

    Een girandole van verguld brons met 6 lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques en een driekantige pegel bovenaan.

    A girandole of gilded bronze with 6 light points and adorned with crystal pendeloques and a triangular drop at the top.
    No longer available
    Dim. 73 x 35cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #493

    Een houten gesculpteerd Boeddhabeeld.

    A wooden carved Buddha statue.
    No longer available
    Dim. 100cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #179

    Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.

    A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #428

    Een bronzen beeld voorstellend een oosterse dame aan de waterput. Achteraan genummerd ‘3132’.

    A bronze sculpture depicting an Eastern lady at the well. Numbered "3132" on the back.
    No longer available
    Dim. 34.5 x 27 x 13.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #174

    Een Franse okerkleurig marmeren schouwklok met 2 bijbehorende vazen en een bronzen vogel.

    A French ochre-colored marble mantel clock with 2 matching vases and a bronze bird.
    No longer available
    Dim. 55 x 31 x 13 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #383

    Een Chinese bronzen wierookbrander in de vorm van een olifant met pagode.

    A Chinese bronze incense burner in the shape of an elephant with a pagoda.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #151
    Bruno Gerrits
    Period: 1881 - 1970

    “Orpheus”. Een gepatineerd bronzen beeld van een schaars geklede man met harp en aan diens voeten een poema. Onderaan gesigneerd.

    "Orpheus". A patinated bronze sculpture of a sparsely dressed man with a harp and a puma at his feet. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 85cm
    Estimate: € 2200 / 2800
  • #181

    Een polychrome houtgesculpteerde Corpus Christi, laat 19e- vroeg 20ste eeuws.

    A polychrome wood carved Corpus Christi, late 19th-early 20th century.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #157

    Een zuil/piëdestal in zwart geaderd marmer.

    A column/pied de stal in black veined marble.
    No longer available
    Dim. 105 x 29 x 29 cm
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #256

    Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.

    A light oak chest of drawers with 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 75 x 109 x 48cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #72
    Marcel Cockx
    Period: °1930

    ‘Noeste arbeid op de boerderij’, olieverf op doek, gesigneerd M. Cockx.

    "Diligent work on the farm", oil on canvas, signed M. Cockx.
    No longer available
    Dim. h 60 x b 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #545

    Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes en bijgevoegd wandtapijtje.

    A lot of 3 hand-knotted Persian rugs and accompanying wall tapestry.
    No longer available
    Dim. 120 x 68cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #542
    Frans Gijbels

    “Een paar barokke interieurs”. Pastel. Gesigneerd.

    "A pair of baroque interiors." Pastel. Signed.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 35,5cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #200

    Een 18 kt witgouden halssnoer en bijpassende armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,40 ct.

    An 18 kt white gold necklace and matching bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 2.40 ct.
    No longer available
    Dim. 63,34 g
    Estimate: € 5200 / 5500
  • #588

    Een set van twee wandkandelaars in smeedijzer in de vorm van een met bloemen versierde lier.

    A set of two wall sconces in wrought iron in the shape of a lyre adorned with flowers.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #198
    Delfts blauw

    Een fijn blauw-wit Delfts bord met pauwstaart decor. 18e eeuw. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, genummerd 200.

    A fine blue and white Delft plate with peacock tail decoration. 18th century. Marked on the back with "De Porceleyne Klaeuw", numbered 200.
    No longer available
    Dim. Ø27cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #186

    Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.

    A straight secretary made of veneered wood in the Louis XVI style, with two panel doors below the drop-front and a drawer below the gray marble top.
    No longer available
    Dim. 150 x 100 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #60

    Een 18 kt wit en geelgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18kt white and yellow gold necklace set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 21,67 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #88
    The Bijou

    Een Duitse houten organette met 5 geperforeerde draaischijven. Gemerkt “The Bijou”, made in Germany.

    A German wooden organette with 5 perforated turning discs. Marked "The Bijou", made in Germany.
    No longer available
    Dim. 15 x 23 x 23cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #549

    Een polychroom houten masker. West-Afrika.

    A polychrome wooden mask. West Africa.
    No longer available
    Dim. 50 x 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #132

    “Strand en zeezicht”. Olieverf op doek. Begin 20ste eeuw. Sporen van signatuur.

    "Beach and sea view". Oil on canvas. Early 20th century. Traces of a signature.
    No longer available
    Dim. 60 x 92 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More