Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.

“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.

"Le reveil." A patinated bronze sculpture on a marble pedestal. Signed.
Dim. 75cm
SKU: 2111230101.
Categories: Beeld, Brons, Marmer.
Auction day: 21 November 2023 19:00
Catalogue #101
Estimate: € 1100 / 1300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #423
    Japy Frères

    Een verguld brons Cartelklokje. Frans in neorococo stijl, medio 1880, binnenin gemerkt Japy. Met documentatie.

    A gilded bronze cartel clock. French in neo rococo style, circa 1880, marked Japy on the inside. With documentation.
    No longer available
    Dim. L: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #164

    Een grote zwart marmeren schouwklok met 2 bijbehorende sierstukken.

    A large black marble mantel clock with 2 matching decorative pieces.
    No longer available
    Dim. 61 x 57 x 15 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #587

    Een Art-Deco schouwklok in marmer met 2 zamakken herten, een marmerdeel ontbreekt en kleine schilferschade bovenaan.

    An Art Deco mantel clock in marble with 2 zamak deer, one marble piece missing and minor chipping at the top.
    No longer available
    Dim. 24 x 62 x 8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #468

    Een tafellamp in Tiffanystijl met een voet voorstellend een boomstam met wortels en een florale kap.

    A table lamp in Tiffany style with a base depicting a tree trunk with roots and a floral shade.
    No longer available
    Dim. h 52 Ø45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #463
    Devos

    “Vrouwelijk Naakt”. Een massief houten gesculpteerd beeld, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘78.

    "Feminine Nude". A solid wooden sculpted statue, signed and dated '78 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 83 x 32cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #151
    Bruno Gerrits
    Period: 1881 - 1970

    “Orpheus”. Een gepatineerd bronzen beeld van een schaars geklede man met harp en aan diens voeten een poema. Onderaan gesigneerd.

    "Orpheus". A patinated bronze sculpture of a sparsely dressed man with a harp and a puma at his feet. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 85cm
    Estimate: € 2200 / 2800
  • #174

    Een Franse okerkleurig marmeren schouwklok met 2 bijbehorende vazen en een bronzen vogel.

    A French ochre-colored marble mantel clock with 2 matching vases and a bronze bird.
    No longer available
    Dim. 55 x 31 x 13 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #498

    “Muzikanten”. Een paar brons gesculpteerd beeldjes van een vioolspeelster en fluitspeler, op marmeren voet. Naar Fonderia Lancini.

    "Musicians." A pair of bronze sculpted figurines of a violinist and flutist, on a marble base. By Fonderia Lancini.
    No longer available
    Dim. 27cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #428

    Een bronzen beeld voorstellend een oosterse dame aan de waterput. Achteraan genummerd ‘3132’.

    A bronze sculpture depicting an Eastern lady at the well. Numbered "3132" on the back.
    No longer available
    Dim. 34.5 x 27 x 13.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #227
    Jul. Dillens

    Bronzen profiel met laurierkrans op houten plaquette, draagt handtekening Jul Dillens.

    Bronze profile with laurel wreath on a wooden plaque, bearing the signature of Jul Dillens.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #383

    Een Chinese bronzen wierookbrander in de vorm van een olifant met pagode.

    A Chinese bronze incense burner in the shape of an elephant with a pagoda.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #523
    Rutger Rosier

    Een gesculpteerd eikenhouten beeld van een dame, gesigneerd Rutger Rosier en gedateerd 1909.

    An oak wood sculpted statue of a lady, signed Rutger Rosier and dated 1909.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #315

    Een Japanse bronzen vaas met als decor een zittende man met rokend wierookvat.

    A Japanese bronze vase decorated with a seated man holding a smoking incense burner.
    No longer available
    Dim. h 22 x Ø 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #179

    Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.

    A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #181

    Een polychrome houtgesculpteerde Corpus Christi, laat 19e- vroeg 20ste eeuws.

    A polychrome wood carved Corpus Christi, late 19th-early 20th century.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #137

    Een reliëf in Mechelse albast, Petrus en Paulus, met vergulde delen in een houten kader, verguld en met vilt.

    A relief in Mechelen alabaster, depicting Peter and Paul, with gilded parts in a wooden frame, gilt and with felt.
    No longer available
    Dim. h 14 x b 10.5 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #568

    Een houten Buddha beeld op sokkel, beide getekend.

    A wooden Buddha statue on a pedestal, both signed.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #473
    JHM Martens

    Een lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.

    A lot of 2 Art Deco bronze sports trophies, both signed J.H.M. Martens.
    No longer available
    Dim. 18 x 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #493

    Een houten gesculpteerd Boeddhabeeld.

    A wooden carved Buddha statue.
    No longer available
    Dim. 100cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #161

    Een girandole van verguld brons met 6 lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques en een driekantige pegel bovenaan.

    A girandole of gilded bronze with 6 light points and adorned with crystal pendeloques and a triangular drop at the top.
    No longer available
    Dim. 73 x 35cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #593
    Paul Sersté

    Een terracotta beeld van een meisje, getekend P. Sersté.

    A terracotta statue of a girl, signed P. Sersté.
    No longer available
    Dim. h 74 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #141
    Edouard Vereycken
    Period: 1893-1967

    “Oostendse Zeeman”. Een uit steen gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.

    "Ostend seaman" - A bust sculpted from stone. Signed at the back.
    No longer available
    Dim. 60 x 42 x 33cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #157

    Een zuil/piëdestal in zwart geaderd marmer.

    A column/pied de stal in black veined marble.
    No longer available
    Dim. 105 x 29 x 29 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #1

    Een vintage beeld van een arend in keramiek, onderaan gemerkt ‘Germany’.

    A vintage ceramic sculpture of an eagle, marked 'Germany' on the bottom.
    No longer available
    Dim. h 32.5 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #115

    Een 18 karaats wit en roze gouden art deco ring bezet met één centrale briljant van +- 0,72 ct. HP1 en vier diamanten in driehoek geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en vier briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    An 18 carat white and rose gold Art Deco ring set with one central brilliant cut diamond of approximately 0.72 ct, HP1 quality, and four triangle-cut diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct, as well as four brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct.
    No longer available
    Dim. 12,55 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #444

    Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.

    A large Persian hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 200 x 303cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #362

    Een aardewerken vierkante cachepot.

    An earthenware square cachepot.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #377

    Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.

    A bronze sculpture of a baobab tree. Senegal.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #258

    Een onyx met koper belegd bureaugarnituur bestaande uit inktpotje, koperen pen en vloeiblok. Eind 19e eeuws.

    A onyx with copper-plated desk set consisting of inkwell, copper pen, and blotting pad. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 28 x 17cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #9

    Een lot van 2 technische gravures van koetsen en onderdelen in een houten kader.

    A lot of 2 technical engravings of carriages and parts in a wooden frame.
    No longer available
    Dim. h 30 x b 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #223
    Lladro

    ‘Teruko’, een Lladro beeld, modelnummer 1451 in originele verpakking.

    "Teruko", a Lladro figurine, model number 1451 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #29

    Een koperen drieluik spiegel met bloemen en engeltjes versierd.

    A copper triptych mirror adorned with flowers and angels.
    No longer available
    Dim. 37 x 47 cm en 2 maal 32 x 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #233
    Lladro

    ‘Opening Night’, een Lladro beeld, modelnummer 5498 in originele verpakking.

    'Opening Night', a Lladro figurine, model number 5498 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #234

    “Het hooien van het veld.” Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd. gedateerd 1929.

    "The Haymaking of the Field." Pastel on paper. Ambiguously signed. Dated 1929.
    No longer available
    Dim. 29 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #394
    G Meirsesonne

    “Huiskamerinterieur”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gemonogrammeerd. Verso opschrift.

    "Living room view". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed at the bottom. Inscription on the reverse.
    No longer available
    Dim. 48 x 58cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #116

    Een ecru geschilderde massief houten vitrinekast met 4 deuren en grote kroon.

    An ecru-painted solid wood display cabinet with 4 doors and a large crown.
    No longer available
    Dim. 216 x 184 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More