Similar lots by type
-
#125
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met fantasiestenen.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 13,38 gEstimate: € 280/350 -
#185
Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van het embleem van Chanel bezet met diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,23 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme de l’emblème de Chanel serti de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,23 ct.No longer availableDim. 1,53 gEstimate: € 300/400 -
#365
Drie 18 karaats geel gouden trouwringen.
Trois alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 13,04 gEstimate: € 260/350 -
#305
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een wit gouden Arabisch letterteken.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en or blanc avec calligraphie arabe.No longer availableDim. 7,28 gEstimate: € 350/450 -
#180
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,45 ct. en vier parels van verschillende kleuren roze.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de quatre perles de différentes couleurs rose.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1750/1850 -
#280
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 1,70 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,70 ct.No longer availableEstimate: € 2200/2400 -
#30
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 1,85 gEstimate: € 250/350 -
#115
Een 18 karaats geel gouden ring met embleem van Medussa.
Bague en or jaune 18 ct à la tête de Méduse.No longer availableDim. 17,17 gEstimate: € 350/450 -
#320
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,90 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 2,20 ct.No longer availableEstimate: € 1750/1950 -
#225
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen in de vorm van het embleem van Louis Vuitton bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct en forme de l’emblème de Louis Vuitton serties de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 400/500 -
#295
Twee trouwringen van wit en geel metaal één bezet met negen briljantjes.
Deux alliances en métal blanc et jaune, dont une sertie de neuf petits brillants.No longer availableDim. 19,74 gEstimate: € 200/300 -
#401
Gesculpteerde slagtand versierd met een krokodil. Klein letsel.
Défense sculpté en forme de crocodile. Petit dégât. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. L. ± 60 cmEstimate: € 120/200 -
#285
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,45 ct. en twee beige parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de deux perles beiges.No longer availableEstimate: € 1350/1450 -
#235
Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van het embleem van Chanel bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme de l’emblème de Chanel serti de brillants noirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 400/500 -
#215
Een 22 karaats geel gouden ring bezet met embleem van Rolex.
Bague en or jaune 22 ct à l’emblème de Rolex.No longer availableDim. 4,13 gEstimate: € 100/150 -
#15
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één briljantje.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 1,38 gEstimate: € 50/80 -
#275
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableEstimate: € 1300/1400 -
#35
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de crucifix serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 250/350 -
#90
Een 18 karaats geel gouden cachetring bezet met onyx en een slang.
Chevalière en or jaune 18 ct sertie d’onyx et d’un serpent.No longer availableDim. 8,23 gEstimate: € 200/300 -
#380
Een 18 karaats geel gouden cachetring bezet met één fantasiesteentje en onyx.
Chevalière en or jaune 18 ct sertie d’une pierre de fantaisie et d’onyx.No longer availableDim. 9,45 gEstimate: € 200/300 -
#175
Een drie rijen halssnoer van witte en roze parels met zilveren slot.
Collier aux trois rangées de perles blanches et roses. Fermooir en argent.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#10
Een paar 18 karaats geel gouden schakeloorbellen.
Paire de boucles d’oreilles à maillon en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 130/200 -
#385
Vier 18 karaats geel gouden ringen bezet met fantasiestenen.
Quatre bagues en or jaune 18 ct serties de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 14,80 gEstimate: € 300/400 -
#12
Vier diverse lampenvoeten van crackleware porselein met diverse monochrome kleuren. Medio XXste eeuw. Chinees werk.
Quatre pieds de lampe en porcelaine craquelée de différentes couleurs monochromes. Travail chinois, milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/250
Other lots in this auction
-
#251
Een koffiekan van verzilverd metaal. Empirestijl. Drie gebogen pootjes, tuit in de vorm van een dierenkop. Houten handvat. Omstreeks 1900. Scharnier van het deksel te herstellen.
Cafetière en métal argenté de style Empire. Trois pieds volutes, bec en forme de tête d’animal. Manche en bois noirci. Vers 1900. Charnière du couvercle à réparer.No longer availableDim. H. 28,5 cmEstimate: € 50/80 -
#508
Een gemberpot van Chinees porselein met een famille rosedecor. Op houten sokkel.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor famille rose. Sur socle en bois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#625H. Christophe & Etienne
Een harmonium van gesculpteerd eikenhout met ivoren toetsen. Slijtage.
Harmonium en chêne sculpté. Clavier en ivoire. Usures.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 120/200 -
#128
Een tabakspot van blauwgeglazuurd aardewerk met een koperen deksel.
Pot à tabac en faïence bleue à couvercle en cuivre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#7
Een chocoladevorm van verzinkt metaal in de vorm van eens schaap.
Moule à chocolat en métal galvanisé en forme d’un agneau.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 45/55 -
#839
Een kaarsenluchter van verguld brons met zes lichtpunten. Tijdperk Napoléon III.
Lustre à chandelles en bronze doré à six lumières. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. H 65 cmEstimate: € 200/240 -
#624Schelte Adams BolswertPeriod: 1586 - 1659
“Landschap met personages”. Een oude gravure naar een ontwerp van Rubens. XVIIe eeuw.
“Paysage animé”. Ancienne gravure d’après Rubens. XVIIe siècle.No longer availableDim. 29,5 x 47 cmEstimate: € 80/100 -
#53
Een serie van zes pequetglaasjes. Omstreeks 1900.
Suit de six gouttes à pequet. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#606
Een Engelse klapsecretaire van mahoniehout met vier laden en ivoren sleutelgaten. Tijdperk George III.
Secrétaire à abattant en acajou ouvrant à quatre tiroirs aux entrées de serrure en ivoire. Angleterre, époque George III.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#814
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 80/120 -
#797Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/160 -
#49Marthe Baudez
“Stilleven met haring en oesters”. Olieverf op doek. Omstreeks 1930.
“Nature morte aux hareng et huîtres”. Huile sur toile. Vers 1930.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 80/120