#404Een paar mauve glazen vazen, minieme randschade.
#429Luce Versluys“Waterpartij met zeilboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#369“Bloemenpad.” Gemengde techniek op papier.
#576Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#485Een in twee delen opgebouwde Chinese reiskast met twee valdeurtjes en drie laden. Met messingen hengsels.
#441Een geknielde geisha van gepatineerd brons.
#275Een set van zes grote en zes kleine messen met massief zilveren heften. Keuren van Sheffield 1976, maker William Yates.
#475Een beschilderde grenenhouten tweedeurskast. Indisch werk, begin XXste eeuw.
Une armoire à deux portes en pin peint. Travail indien, début XXème siècle.No longer availableDim. 130x40x185 cmEstimate: € 150 / 250 -
#35Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
#109Salvador Dali“Inferno canto 15”. Gekleurde houtsnede. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd VIII/VIII en met droogstempel van de uitgever.
"Inferno chant 15". Gravure sur bois en couleur. Signée à l'intérieur et à l'extérieur de la planche, numéroté VIII/VIII et du cachet d'embossage de l'éditeur.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 250 / 350