Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Leap-frog bank”. Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
“Leap-frog bank”. Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
“Leap-frog bank”. Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.

“Leap-frog bank”. Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.

“Leap-frog bank”. Ancien tirelire en fonte polychrome.
Dim. b: 18 cm
SKU: 1403170944.
Category: Uncategorized.
Auction day: 16 March 2017 19:00
Catalogue #944
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #1111

    Een messingen hallantaarn met een centraal lichtpunt.

    Lanterne de vestibule en laiton à une lumière centrale.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #390

    Een 18 karaats geel gouden horlogekast we voegen er een lot 14 karaat en 9 karaat aan toe.

    Boîtier de montre en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un lot divers en or 14 ct et 9 ct.
    No longer available
    Dim. 17,66 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #5
    Iustirt

    Een goudweegschaaltje met een volledig en gevarieerd aantal gewichten.

    Balance à or dans son étui et complète avec poids.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #1128

    Twee gietijzeren jardinières in Lodewijk XIV-stijl.

    Deux jardinières en fonte de style Louis XIV..
    No longer available
    Dim. hj: 27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #330

    Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.

    Deux différents bracelets d’esclave en ivoire.
    No longer available
    Dim. 94,15 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #1105

    Een koperen luchtertje met zes lichtpunten.

    Petit lustre en cuivre à six bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #305

    Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor in de vorm van slangen.

    Deux bracelets d’esclave en ivoire en forme de serpents.
    No longer available
    Dim. 73,30 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #155

    Een partij Belgische zilveren munten, 835‰. 58 stuks 100 BEF, muntslag, ontwerp Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 jaar Boudewijn I, ontwerp Luyckx, 1976.

    Lot de pièces de monnaie belges en argent, 835‰. 58 stuks 100 BEF, frappe monnaie, dessin Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 ans Baudouin I, dessin Luyckx, 1976.
    No longer available
    Dim. ± 1100 g
    Estimate: € 500 / 800
  • #690

    Een halssnoer van koraal in bloemvorm. We voegen er een hangertje van vermeil aan toe bezet met halfedelsteen.

    Collier en corail en forme de fleur. Nous ajoutons un pendentif en vermeil serti de pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #755

    Drie verschillende kleurrijke halssnoeren van aardewerk. Gesigneerd en gedateerd 87 achteraan.

    Trois différents collies multicolores en faïence. Signés et datés ‘87 au verso.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #1129

    Een rechthoekige jardinière van witgepatineerd gietijzer.

    Jardinière rectangulaire en fonte à patine blanche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #740

    Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.

    Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #400

    Een lot fantasiejuwelen, ringen en armbanden, negen verschillende dames en herenhorloges en een sterling zilveren broche van de luchtmacht.

    Lot de bijoux de fantaisie dont bagues, bracelets, neuf montres de dame et d’homme et une broche en argent sterling de la force aérienne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #1113

    Een vierkant Chinees tafeltje van gesculpteerd hardhout.

    Petite table chinoise carrée en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #750

    Acht verschillende armbanden van been, hout en half edelstenen.

    Huit différents bracelets en os, bois et pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #385

    Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.

    Deux bracelets d’esclave en ivoire.
    No longer available
    Dim. 69,50 g
    Estimate: € 60 / 120
  • #1121

    Een met de hand beschilderde comtoise. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat gemerkt Jaillet à Pignans. XIXde eeuw.

    Comtoise en cuivre peinte à la main. Mouvement au cadran émaillé par Jaillet à Pignans. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 211 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #656

    Paar armstoelen van witgelakt hout met roze fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.

    Paire de fauteuils en bois laqué blanc garnis de velours rose. Style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #1108

    Een open meubeltje met twee legplanken, versierd met koperbeslag en met een grijs marmeren blad

    Etagère à deux niveaux décorée de cuivre et à tablette en marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 121 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #395

    Een groot lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, armbanden en ringen.

    Grand lot de bijoux de fantaisie dont colliers, bracelets et bagues.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #185

    Een partij Belgische zilveren munten. 835‰.

    Ensemble de pièces de monnaie belges en argent 835‰.
    No longer available
    Dim. ± 450 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #360

    Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.

    Deux bracelets d’esclave en ivoire.
    No longer available
    Dim. 55,15 g
    Estimate: € 60 / 120
  • #646

    Een luchter van koper met centrale glazen coupe en rozen. Napoléon III.

    Lustre en cuivre à la coupe centrale en verre et abat-jour en forme de roses. Epoque Napoléon III.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #1124

    Een smeedijzeren luchter met vier lichtpunten in de vorm van rozen. Toegeschreven aan Van Boeckel.

    Lustre en fer forgé à quatre lumières en forme de roses. Attribué à Van Boeckel.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160

Other lots in this auction

  • #316
    Comag Carpet Industries

    “Middeleeuws Brussel”. Een recent wandtapijt.

    “Bruxelles au Moyen Age”. Tapisserie récente.
    No longer available
    Dim. 130 x 220 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #526

    Een sobere eikenhouten klapsecretaire met een klapblad en twee laden op getorste poten.

    Secrétaire en chêne ouvrant à un abattant et deux tiroirs. Sur quatre pieds torsadés à entretoise.
    No longer available
    Dim. b: 89 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #709

    “Polonia”. Een aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1979.

    “Polonia” Aquarelle sur papier. Signée et datée 1979.
    No longer available
    Dim. 30 x 83 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #595
    Libie

    Een halssnoer van koraal met hangers van zilver met de voorstelling “hoeven van het paard van de profeet”.

    Collier en corail aux pendentifs en argent représentant les sabots du cheval du prophète.
    No longer available
    Dim. 102,65 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #759

    “Stilleven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening op verso: Bouwman.

    “Nature morte”. Huile sur panneau. Porte une signature au verso: Bouwman.
    No longer available
    Dim. 57 x 48 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #627

    Een paar kopjes van oranjegeglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Tasses en porcelaine chinoise orange. Marqué en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 6 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #64

    Een hinde van donkergepatineerd koper op marmeren sokkel. Tijdperk art deco.

    Une biche en cuivre à patine foncée sur socle en marbre. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #597

    Een paar Paktong kalebasvaasjes. Onderaan gemerkt. Ca. 1920.

    Paire de petites gourdes Paktong. Marques en dessous. Vers 1920.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #763

    Een lot speelgoed, bestaande uit twee pluchen diertjes, twee poppenhoeden, een pop van Unica, vier kleine popjes en een kader met oude kunstglazen ogen.

    Lot de jouets dont deux animaux en peluche, deux chapeaux de poupée, une poupée Unica, quatre petites poupées et un cadre aux yeux en verre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #604

    Een paar famille noire vazen met rechthoekige doorsnede en met een decor van personages. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases à section carrée en porcelaine de Chine à décor famille noire de personnages dans un intérieur. Marques sous les bases.
    No longer available
    Dim. h: 58,5 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #619
    Salvador Dali

    Een chromografie op porselein naar een werk van Dali uit de reeks “Les chevaux Daliniens. Genummerd 218/490. Ed. Artco, France.

    Une chromographie sur porcelaine d’après une oeuvre de Dali - série “Les chevaux Daliniens”. Numéroté 218/490. Ed. Artco, France.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #281

    Een bladvormig schaaltje en een opengewerkte taartschep van zilver, eerste gehalte.

    Petit plat en forme de feuille et une pelle à tarte en argent. Premier titre.
    No longer available
    Dim. 170 g
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More