Similar lots by type
-
#589
“Handen”. Een groepje van donkergepatineerd brons naar een werk van Rodin.
“Mains”. Groupe en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Rodin.No longer availableDim. l: 9 cmEstimate: € 90/120 -
#770
Een lot bestaande uit twee stuks Afrikaans en Aziatisch houtsnijwerk.
Lot comprenant deux pièces sculptées africaines et asiatiques.No longer availableDim. h: 30 & 72 cmEstimate: € 40/50 -
#495
Een paar bronzen kandelaars in empirestijl in de vorm van zittende sfinxen op een marmeren sokkel.
Paire de candélabres en bronze de style Empire en forme de sphinx assis sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200/300 -
#751
Een ronde plaquette van brons met het wapen van Antwerpen in reliëf, afkomstig van een Antwerpse sleepboot.
Plaquette ronde en bronze avec l’arme d’Anvers en relief. Provenant d’un remorqueur anversois.No longer availableEstimate: € 55/65 -
#608
Een coupe van Cantonporselein in een bronzen montuur. XIXe eeuw.
Coupe en porcelaine de Canton à monture en bronze doré. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 500/600 -
#641Michel Hereman
“Post-demonische wezens”. Een paar beelden van gepolychromeerd aardewerk. Gemonogrammeerd.
“Etres post-démoniques”. Paire de sculptures en terre cuite polychrome. Monogrammées.No longer availableDim. h: 24 & 32 cmEstimate: € 180/240 -
#601
Een gestileerde zittende jaguar van brons.
Jaguar stylisé en bronze.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 800/900 -
#475
“De lezeres”. Een beeld van monochroom wit biscuit naar een werk van Détrier.
“La liseuse”. Sculpture en biscuit monochrome blanc d’après un oeuvre de Détrier.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#734
“Warriors”. Een groep van zwartgepatineerd zamak op houten sokkel.
“Warriors”. Groupe en régule à patine noire sur socle en bois.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120/200 -
#485
Een jongen van wit composiet. Klein letsel aan één van de vingertjes.
Garçon en composite blanche. Petit dégât à une doigt.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80/120 -
#691
Een Chinese balustervaas van brons, gedecoreerd met een draak langs de hals en een voorstelling in een cartouche op de buik. Onderaan gesigneerd.
Vase balustre en bronze décoré d’un dragon sur le col et d’une scène mythique dans une réserve. Marque sous la base. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#632
“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400/450 -
#409
Een bronzen jardinière, versierd met damesbustes- en hoofden en bloemen. Tijdperk Art nouveau.
Jardinière en bronze décorée de bustes et têtes de femme et de fleurs. Epoque art nouveau.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#693
Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#661
Een Indische figuur van gegoten en gepolychromeerd steengoed.
Figure indienne en grès coulé et polychrome.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 300/500 -
#647Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Gemonogrammeerd.
“Etre post-démonique”. Sculpture en terre cuite polychrome. Monogrammée.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#787
“Voetballer”. Een beeld van gesculpteerd hout. Onderaan gesigneerd ‘E. Simeon’.
“Joueur de foot”. Sculpture en bois. Signée E. Simeon.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 50/60 -
#698
Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#211
“Ballerina”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Naar een werk van Dégas.
“Ballerine”. Sculptures en bronze à patine brune. D’après un oeuvre par Edgard Degas.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 900/1000 -
#419
Een damesbuste van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
Buste de femme en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#617
Een coupe van Cantonporselein in een bronzen montuur. XIXe eeuw.
Coupe en porcelaine de Canton à monture en bronze doré. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 500/600 -
#413
Een inktstelletje van zamak met een lamp (fitting gebroken) en een hondje en een ronde plaquette met een afbeelding van Napoleon Bonaparte in reliëf.
Encrier en régule avec lampe (douille cassée) et un petit chien et une plaquette ronde représentant Napoléon en relief.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#237
“Herderskoppel”. Twee beelden van bruingepatineerd brons op een roodmarmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Deux sculptures en bronze à patine brune sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 360/400 -
#623
“Moeder met kinderen”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Mère et enfants”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 240/300
Other lots in this auction
-
#653
Een theepot van blauw en wit Chinees porselein, versierd met een draak in het decor en het dekseltje met een vogelnestje.
Théière en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée d’un dragon. Fretel en forme de nid d’oiseau.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 130/180 -
#34
Een lot van zeven fotolijsten in verschillende formaten met Sterling zilveren lijst.
Lot de sept cadres à photographie de différentes tailles en argent Sterling.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#31
Drie stuks glas en kristal: een klein mandje genre VSL, een vis en een wijnkruikje.
Trois pièces en verre et cristal: un petit panier de genre VSL, un poisson et une cruche à vin.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#625Chelsea
Tamboerijn spelende jongen met zijn hond. “Bocage” beeldje van polychroom porselein. Achteraan gemerkt met een verguld anker.
Garçon jouant le tambourin et son chien. Statuette “bocage” en porcelaine polychrome. Marque au verso avec ancre doré.No longer availableDim. 10,5 cmEstimate: € 100/120 -
#794
“Jonge vrouw”. Een buste van bruingepatineerd zamak naar een werk van Henri Levasseur. We voegen er een kleine damesbuste van groengepatineerd gips aan toe.
“Jeune femme”. Buste en régule brune d’après l’oeuvre de Henri Levasseur. Nous ajoutons un petit buste de dame en plâtre à patine verte.No longer availableDim. h: 39 & 17 cmEstimate: € 120/200 -
#639Armand ApolPeriod: 1879 - 1950
“Sneeuwlandschap”. Een kleurengravure naar een werk van Frans Coppens. Gesigneerd en genummerd 176/250 buiten de plaat.
“Paysage de neige”. Gravure en couleurs d’après un oeuvre de Frans Coppens. Signée et numérotée 176/250 hors planche.No longer availableDim. 47,5 x 56 cmEstimate: € 100/160 -
#433
Een lot gesculpteerd hout, bestaande uit een wierrookbrander in de vorm van een zittende Boeddha, een Chinese wijze, een Japanse wierrookbrander en een Thais vrouwenhoofdje.
Lot de bois sculpté comprenant un encensoir en forme d’un Bouddha assis, un sage chinois, un encensoir japonais et une tête de femme thaï.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#684Vladimir ShinkarevPeriod: °1954
“Eenzame danser”. Gravure. Gesigneerd, getiteld “
” en genummerd 1/10 buiten de plaat.
“Danser seul”. Gravure. Signée, intitulée “ ” et numérotée 1/10 hors planche.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 50/60 -
#447
Een paar verschillende watervaasjes van wit porselein met een meerkleurig decor van resp. een vogel bij bloemen en een geisha. We voegen er een capicine kommetje met een decor van pioenen op bruine fond aan toe.
Deux différents vases en porcelaine blanche à décor polychrome d’un oiseau sur des fleurs respectivement d’une geisha. Nous ajoutons un petit bol capucine à décor de pivoines en cartouche.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#214Eric KengenPeriod: °1952
“Bacchus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Bacchus”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévot, Paris.No longer availableDim. 84 x 84 cmEstimate: € 500/700 -
#716
Een kleine Chinese kast van gelakt hout met twee maal twee laden.
Petit meuble chinois en bois laqué ouvrant à deux fois deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#728
Een theepot op komfoor van blauw en wit Kaiserporselein met en decor van bloemen en vogels en een bronzen handvat. We voegen er een tijger op rots van Chinees aardewerk aan toe.
Théière sur réchaud en porcelaine Kaiser bleue et blanche décorée de fleurs et d’oiseaux et avec une anse en bronze. Nous ajoutons un tigre sur un rocher en faïence de Chine.No longer availableEstimate: € 100/120