Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Leeuw met slang”. Een groep van donkergepatineerd  brons op een zwartmarmeren sokkel naar een werk van Barye
“Leeuw met slang”. Een groep van donkergepatineerd  brons op een zwartmarmeren sokkel naar een werk van Barye

“Leeuw met slang”. Een groep van donkergepatineerd brons op een zwartmarmeren sokkel naar een werk van Antoine Barye

“Lion et serpent”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir. D’après un oeuvre par Antoine Barye.
SKU: 2709160193.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 27 September 2016 19:00
Catalogue #193
Estimate: € 250 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #734

    “Warriors”. Een groep van zwartgepatineerd zamak op houten sokkel.

    “Warriors”. Groupe en régule à patine noire sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #787

    “Voetballer”. Een beeld van gesculpteerd hout. Onderaan gesigneerd ‘E. Simeon’.

    “Joueur de foot”. Sculpture en bois. Signée E. Simeon.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #211

    “Ballerina”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Naar een werk van Dégas.

    “Ballerine”. Sculptures en bronze à patine brune. D’après un oeuvre par Edgard Degas.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #589

    “Handen”. Een groepje van donkergepatineerd brons naar een werk van Rodin.

    “Mains”. Groupe en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Rodin.
    No longer available
    Dim. l: 9 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #751

    Een ronde plaquette van brons met het wapen van Antwerpen in reliëf, afkomstig van een Antwerpse sleepboot.

    Plaquette ronde en bronze avec l’arme d’Anvers en relief. Provenant d’un remorqueur anversois.
    No longer available
    Estimate: € 55 / 65
  • #661

    Een Indische figuur van gegoten en gepolychromeerd steengoed.

    Figure indienne en grès coulé et polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #601

    Een gestileerde zittende jaguar van brons.

    Jaguar stylisé en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 800 / 900
  • #485

    Een jongen van wit composiet. Klein letsel aan één van de vingertjes.

    Garçon en composite blanche. Petit dégât à une doigt.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #632

    “Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.

    “Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. H 43 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #641
    Michel Hereman

    “Post-demonische wezens”. Een paar beelden van gepolychromeerd aardewerk. Gemonogrammeerd.

    “Etres post-démoniques”. Paire de sculptures en terre cuite polychrome. Monogrammées.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 32 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #693

    Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.

    Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #419

    Een damesbuste van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.

    Buste de femme en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #698

    Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.

    Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #475

    “De lezeres”. Een beeld van monochroom wit biscuit naar een werk van Détrier.

    “La liseuse”. Sculpture en biscuit monochrome blanc d’après un oeuvre de Détrier.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #617

    Een coupe van Cantonporselein in een bronzen montuur. XIXe eeuw.

    Coupe en porcelaine de Canton à monture en bronze doré. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #647
    Michel Hereman

    “Post-demonisch wezen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Gemonogrammeerd.

    “Etre post-démonique”. Sculpture en terre cuite polychrome. Monogrammée.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #623

    “Moeder met kinderen”. Een beeld van donkergepatineerd brons.

    “Mère et enfants”. Statuette en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #770

    Een lot bestaande uit twee stuks Afrikaans en Aziatisch houtsnijwerk.

    Lot comprenant deux pièces sculptées africaines et asiatiques.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 72 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #413

    Een inktstelletje van zamak met een lamp (fitting gebroken) en een hondje en een ronde plaquette met een afbeelding van Napoleon Bonaparte in reliëf.

    Encrier en régule avec lampe (douille cassée) et un petit chien et une plaquette ronde représentant Napoléon en relief.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #409

    Een bronzen jardinière, versierd met damesbustes- en hoofden en bloemen. Tijdperk Art nouveau.

    Jardinière en bronze décorée de bustes et têtes de femme et de fleurs. Epoque art nouveau.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #691

    Een Chinese balustervaas van brons, gedecoreerd met een draak langs de hals en een voorstelling in een cartouche op de buik. Onderaan gesigneerd.

    Vase balustre en bronze décoré d’un dragon sur le col et d’une scène mythique dans une réserve. Marque sous la base. Travail chinois.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #237

    “Herderskoppel”. Twee beelden van bruingepatineerd brons op een roodmarmeren sokkel.

    “Couple de bergers”. Deux sculptures en bronze à patine brune sur socle en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #495

    Een paar bronzen kandelaars in empirestijl in de vorm van zittende sfinxen op een marmeren sokkel.

    Paire de candélabres en bronze de style Empire en forme de sphinx assis sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #608

    Een coupe van Cantonporselein in een bronzen montuur. XIXe eeuw.

    Coupe en porcelaine de Canton à monture en bronze doré. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 500 / 600

Other lots in this auction

  • #267

    Een lot munten, waarbij 5 uitgaven van de Koninklijke Munt van België met telkens twee stukken van alle BEF-munten, samen met een penning m.b.t. de thema’s, KBS 1989, Waterloo 1990, KBVB 1994, Antarctica 1997, Sabena 1998. Een cassette met alle Franse frankstukken van 1997. Zilveren munten: 100 FF/15 €, 900‰. Euro 2000 ‘96, ‘97, ‘98, 925‰, Unicef ‘96, 925‰. K.B.S. ‘96, 250 BEF, 925‰, Boudewijn & Albert, 5 ecu 1997, 925‰, Paola ‘97, 250 BEF, 925‰. Zilvergewicht: 174,05 g.(..)

    Un lot de pièces de monnaie, dont 5 éditions de la Monnaie Royale de Belgique contenant chaque fois deux pièces de chaque valeur existante ainsi qu’une médaille représentant les différents thèmes, FRB 1989, Waterloo 1990, URBSFA 1994, Antarctique 1997, Sabena 1998. Une cassette avec toutes les pièces en franc français de 1997. Pièces en argent: 100 FF/15 €, 900‰. Euro 2000 ‘96, ‘97, ‘98, 925‰, Unicef ‘96, 925‰. FRB. ‘96, 250 BEF, 925‰, Baudouin & Albert, 5 ecu 1997, 925‰, Paola ‘97, 250 BEF, 925(..)
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #175

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een robijn van ± 0,15 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un rubis de ± 0,15 ct.
    No longer available
    Dim. 5,44 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #225
    China

    Een nagelbeschermer gemonteerd als broche van zilver bezet met email. 19de eeuws.

    Protège-ongle monté en argent et orné d’émail. Travail chinois, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 12,20 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #199
    John Cap

    “Sloep op de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd november 1911.

    “Chaloupe sur un canal”. Huile sur toile. Signée et datée novembre 1911.
    No longer available
    Dim. 68 x 130 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #307

    Een lot van zes wandelstokken, waarvan één van Aziatisch ivoor, maar beschadigd.

    Lot de sept cannes dont une d’origine asiatique en ivoire et abîmée.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #363

    Een vaas op voet en een klein vaasje van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Het tweede gemerkt van Val St. Lambert en met het logo van de Rijkswacht.

    Vase sur pied et petit vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Le second avec la marque de Val St-Lambert et avec le logo de la Gendarmerie.
    No longer available
    Dim. h: 21 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #428

    Een klein koffertje van zwartgelakt hout, ingelegd met vogels van parelmoer. Japans werk.

    Coffret en bois noirci incrusté d’oiseaux en nacre. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. b: 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #257

    “Musicerend koppel”. Een paar beeldjes van gepatineerd brons op marmeren sokkels.

    “Couple de musiciens”. Paire de statuettes en bronze à patine brune sur socles en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 70 / 120
  • #464
    Roman Zuzuk
    Period: °1961

    “Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.

    “Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #816

    Een houten bijzetmeubeltje met één lade op een centrale driepoot van koper in de vorm van barokke dolfijnen.

    Meuble d’appoint ouvrant à un tiroir sur tripode central en cuivre en forme de dauphins baroque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #87

    (Roemeense schilderkunst. 3 boeken). Snoeck-Ducaju & Zoon/Hessenhuis Antwerpen 1995. “Roemeense Schilderkunst 1800-1940” hardcover, dustjacket, als nieuw). Edituar Meridiane 1982. Marin Mihalache. “Iser” (hardcover, dustjacket). Editura Meridiane 1974. “Pictura Contemporanà Româneascà” (hardcover, dustjacket).

    (Peinture romane, 3 livres). Snoeck-Ducaju & Zoon/Hessenhuis Antwerpen 1995. “Roemeense Schilderkunst 1800-1940” hardcover, jaquette, comme neuf). Edituar Meridiane 1982. Marin Mihalache. “Iser” (hardcover, jaquette). Editura Meridiane 1974. “Pictura Contemporanà Româneascà” (hardcover, jaquette).
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #22
    Willy Vandersteen

    “Suske & Wiske”. Een partij van negentien albums. Op één na allemaal eerste uitgaven. Zeer goede staat.

    Lot de 19 albums de Suske en Wiske dans la série rouge en couleurs. 18 premières éditions. Très bon état.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More