Similar lots by type
-
#69G. Parmentier
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#92Octavius Thomas ClarkePeriod: 1850 - 1921.
“On the river Tarell, Wales”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
”On the river Tarell, Wales”. Huile sur toile. Signée et datée 1890.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#354
“Heilige maagd en serpent”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. XIXe eeuw.
”La Sainte-Vierge et serpent”. Huile sur panneau. Signature illisible. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#244Adolphe PootPeriod: 1924 - 2006
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#214
“Kunstenaar met entourage in zijn atelier”. Olieverf op doek. Antwerpse school, omstreeks 1700. Herdoekt.
”Artiste et entourage dans son atelier”. Huile sur toile. Ecole anversoise, +- 1700. A été retoilée.No longer availableDim. 52 x 60 cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#202Joseph François
“Huis aan een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Maison auprès d’un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74 x 93 cmEstimate: € 420 / 480 -
#374Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Zicht op de Sint-Gummaruskerk te Lier. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur l’église Saint Gommaire à Lier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#409
Twee voorstellingen van de Madonna met Kind. Olieverf op paneel. Zonder signaturen. XIXe eeuw.
Deux représentation de la Vierge à l’Enfant. Huile sur carton. Sans signatures.No longer availableDim. 25 x 19 & 27 x 16 cmEstimate: € 120 / 200 -
#222Franz Van Diest
“Winters dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue hivernale sur le village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 600 / 800 -
#159
“Boerenerf”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Cour de ferme”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#289Pierre DevosPeriod: 1917 - 1972
“Damesportret” (Beatty Permeke?). Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de femme”. (Beatty Permeke?). Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#162
“De gevangenen bezoeken, een werk van barmhartigheid”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
”La visite aux prisonniers, une oeuvre de miséricorde”. Huile sur toile. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 80 x 67 cmEstimate: € 220 / 300 -
#762De BelderPeriod: + 1970
Een paar moderne abstracte schilderijen waarvan één getiteld“Optimisme”. Olieverf op doek.
Une paire de tableaux, dont un nommé “Optimisme”. Huile sur toile.No longer availableDim. 40 x 34 cmEstimate: € 140 / 160 -
#189Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990
“Herfstig hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue fermière à l’automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 420 / 460 -
#219
“Voorstelling van een aap die een kat de kastanjes uit het vuur doet halen”. Olieverf op doek. Achteraan een oude toeschrijving aan Frans Snyders. Herdoekt.
”Une représentation d’un signe qui fait qu’un chat sort les châtaignes du feu”. Huile sur toile. Dédicace au dos à Frans Snyders. A été retoilée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 3000 / 3200 -
#2S. Pinkus
“Portret van een Joodse man”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait d’un homme juif”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#372F. Schmidt
“Portret van een oude zigeunerin”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Portrait d’une vieille gitane”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#392
“De pijproker” . Olieverf op doek. Gesigneerd A. Vermeulen.
”Le fumeur de pipes”. Huile sur toile. Signée A. Vermeulen.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 55 / 60 -
#254Louis HennoPeriod: 1907 - 1990
“Harmonie et Poésie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Harmonie et Poésie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 100 / 140 -
#484
“Napoleon Bonaparte”. Een handgeschilderd miniatuurtje. Gesigneerd.
”Napoléon Bonaparte”. Une miniature peint à la main. Signée.No longer availableDim. 6,5 x 5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#760
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cm.Estimate: € 60 / 100 -
#422
“Landschappen”. Pendanten. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
”Paysage”. Des pendants. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 12 x 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#152
“Moeder met kinderen aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Mère et enfants auprès de l’âtre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#759
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cm.Estimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#327
Een zeventien-snarig instrument in de stijl van een citer.
Un instruments à 17 cordes dans le genre d’un citer.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#280
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,73 ct. en een centrale smaragd van ± 1,05 ct. Met certificaat.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,73 ct et une émeraude centrale de ± 1,05 ct.No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 750 / 850 -
#93
“Gouden jacht 1679”. Een handgemaakte scheepsmaquette.
”Chasse en or, 1679”. Une maquette fait main.No longer availableDim. l: 60 en h: 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#357
Een oude tennisraket met bal. 1931. In etui.
Une ancienne raquette de tennis et balle. 1931. Dans un étui.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#89Charles Melikoff
“Gitane”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
”Gitane”. Huile sur panneau. Panneau fissuré.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#765
Een handgeknoopt wollen Mori-Yomud-karpet.
Une carpette Mori-Yomud en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 126 cmEstimate: € 40 / 60 -
#609
Double face aquarel: “Laren” en “Ukkel”. Draagt een monogram: J.R. en een handtekening Joos Rafael.
Une aquarelle double-face: “Laren & “Uccle”. Porte un monogramme: ‘J.R.’ et une signature: ‘ Joos Rafael’.No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#177Val St. Lambert
Een vaas op voet van geslepen kleurloos en mauve kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase sur pied en cristal mauve et incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#237
Een Lodewijk XV- commode met drie geacolleerde laden. XVIIIe eeuw.
Une commode Louis XV à trois tiroirs accolés. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 96 x 120 x 55 cmEstimate: € 400 / 500 -
#46
Een notenhouten bergère in Régencestijl.
Une bergère en noyer style Régence.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#857
“Jonge man bij een bassin”. Een groep van terracotta met donker patina.
”Jeune homme et bassin”. Un groupe en terre cuite à patine foncée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#41
Een gesculpteerde houten buste van Christus op marmeren sokkel.
Un buste en bois sculpté du Christ sur socle en marbre.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60