Other lots in this auction
-
#396Twee zwartgelakte in elkaar schuivende Chinese tafeltjes met decors van geisha’s van pietra dura onder glas.
Deux tables chinoises coulissantes laquées noires avec des décorations de geisha en pietra dura sous verre.No longer availableDim. 66 x 49 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#239“Herders in een Romeins landschap”. Olieverf op doek. Naar Jules Storms.
Bergers dans un paysage romain . Huile sur toile. D’après Jules Storms.No longer availableDim. 66 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#141“Kleine danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Degas. Op arduinen sokkel.
Petite danseuse . Une statue en bronze d'après une œuvre de Degas. Sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 260 / 300 -
#491Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse personages.
Une paire de vases balsutter en porcelaine de Chine à décor multicolore de différents personnages.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 35 / 50 -
#616Een gebeeldhouwde Chinees hardhouten sokkel met marmeren blad.
Un socle en bois dur chinois sculpté avec dessus en marbre.No longer availableDim. 85 x 42 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#235Een briljant van 0,56 ct. G VS2 in gesloten rapport en met certificaat.
Un brillant de 0,56 ct. G VS2 en rapport fermé et avec certificat.No longer availableEstimate: € 700 / 900 -
#618Een zwartgelakt Chinees houten juwelenkistje met muziekdoosje met geisha. Lichte lakschade.
Une boîte à bijoux chinoise en bois laquée noire avec boîte à musique avec geisha. Usures à la peinture.No longer availableDim. 33 x 26 x 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#155Een peervormige amethist van 9,33 ct. met AIG report.
Une améthyste en forme de poire de 9,33 ct avec rapport AIG.No longer availableEstimate: € 400 / 450 -
#364Erika Chaffart“Hond in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Chien dans un paysage . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 68 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#42J.V.A.“Rustende ruiter naar de XVIIde eeuw”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1974. Klein letsel.
Cavalier au repos au XVIIe siècle . Huile sur toile. Monogrammée et datée de 1974. Blessures mineures.No longer availableDim. 48,5 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#29Jef Van Grieken“Uitdronken”. Gravure. Gesigneerd en gedateerd 1994 buiten de plaat.
Uitdronken . Gravure. Signée et datée 1994 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#230Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,36 ct.No longer availableDim. 3,15 gEstimate: € 500 / 600

