Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Leieoever”. Litho. Gesigneerd door Hebbelinck, en genummerd 141/350 buiten de plaat.
Albert Saverys
Period: 1886-1964

“Leieoever”. Litho. Gesigneerd door Hebbelinck, en genummerd 141/350 buiten de plaat.

La Rive de la Lys . Lithographie. Signée par Hebbelinck et numérotée 141/350 à l'extérieur de la planche.
Dim. 48 x 58 cm
SKU: 2505210032.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #32
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #469

    “Circus”. Gemengde techniek. “Draagt handtekening rechts onderaan”. Klein barstje in de rechter bovenhoek.

    Cirque . Technique mixte. Porte une signature en bas à droite . Petite fissure dans le coin supérieur droit.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 52,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #261

    Een gepolychromeerd luipaardje van Weens brons op arduinen sokkeltje. Recent werk.

    Léopard en bronze polychrome de Vienne sur socle en pierre bleue. Travail récent.
    No longer available
    Dim. 7,5 x 12,5 x 7,5 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #630
    Vedette

    Een regulateur in notenhouten kast.

    Un régulateur dans un boîtier en noyer.
    No longer available
    Dim. l: 64 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #25

    Een 18 k geelgouden ketting met een bolletje.

    Une chaîne en or jaune 18 carats avec une boule.
    No longer available
    Dim. 4,35 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #347

    Een geuten kolenbak.

    Un seau à charbon.
    No longer available
    Dim. l: 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #105

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,16 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,16 ct.
    No longer available
    Dim. 2,45 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #365
    Kosta Boda

    Een designschaal van kleurloos Zweeds kristal, model 77710 naar ontwerp van Goran Warff.

    Un bol design en cristal suédois incolore, modèle 77710 d'après un dessin de Goran Warff.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #67

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad, gemerkt ‘William Adams, Sheffield’.

    Un service à café et à thé de quatre pièces en métal argenté. Sur un plateau, marqué William Adams.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #251
    Royal Dux

    Een sierjardinière van meerkleurige zachte pasta in de vorm van een jonge vrouw op een schelp. Gemerkt onderaan met roze driehoek.

    Une jardinière décorative de pâte tendre multicolore en forme de jeune femme sur une coquille. Marquée en bas d'un triangle rose.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #686

    Een Lodewijk XVI armstoel met rechte rug. Gebeeldhouwd notenhout.

    Fauteuil Louis XVI à dossier droit. Noyer sculpté.
    No longer available
    Dim. H.87 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #696

    Een reeks van vier witgepatineerde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.

    Une série de quatre fauteuils de style Louis XVI patinés en blanc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #600

    Een fijn uitgestoken en met been ingelegd achthoekige Noord-Afrikaans theetafeltje. Uit twee delen opgebouwd en opvouwbaar.

    Une table à thé nord-africaine octogonale finement sculptée et incrustée d'os. Construite en deux parties et pliable.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More