#53Een maquette van een vissersboot.
#307Een drageoir en een karaf van geslepen kleurloos kristal.
#141“Kleine danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Degas. Op arduinen sokkel.
Petite danseuse . Une statue en bronze d'après une œuvre de Degas. Sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 260 / 300 -
#103“Allegorie op de elektriciteit.” Zamakken beeld naar Rousseau.
#218J. Cremers“De vioolspeler”. Een glasraam in lichtbak.
#288Een schemerlamp met tinnen lampenvoet en een kap van glas in lood met vlinders en bloemen.
#195Een 18 K geelgouden schakelarmband voor horloge. Te herstellen.
#79“Battle of Trafalgar”. Een Engelse lithografie.
Bataille de Trafalgar . Une lithographie anglaise.No longer availableDim. 50 x 77 cmEstimate: € 75 / 100 -
#659Rémy Cornelissen“Onderwijs en beeldhouwen”. Litho. Gesigneerd en genummerd 4/15 buiten de plaat.
Enseigner et sculpter . Lithographie. Signée et numérotée 4/15 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#206Een eikenhouten bruidskast met twee gemoulureerde deuren. Schade boven- en onderaan. XIXe eeuw.
Armoire de mariée en chêne à deux portes moulurées. Dessus et bas endommagés. XIXème siècle.No longer availableDim. 207 x 152 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#694MuranoEen vaas van meerkleurig Italiaans glaspasta.
Un vase de pâte de verre italienne multicolore.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40 / 50