Similar lots by type
-
#673HofmansEen reeks van acht kleine aquarellen met voorstellingen van krijgsgevangenen in diverse landen tijdens de Tweede Wereldoorlog. Allen gesigneerd. Bijgevoegd een aquarel van een sneuvelende soldaat van dezelfde kunstenaar, gesigneerd ‘41.
Suite de huit petites aquarelles représentant des prisonniers de guerre de différents pays lors de la Seconde Guerre Mondiale. Signées. Nous ajoutons une aquarelle d’un soldat mort par le même auteur, signée et datée ‘41.No longer availableDim. 10 x 10 & 35 x 26 cmEstimate: € 160 / 240 -
#744Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Bloemenvaas”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘53.
“Vase fleuri”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘53.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#434Een reeks van vijftien kleine tekeningen op papier, toegeschreven aan Penck.
Suite de quinze petits dessins sur papier, attribués à Penck.No longer availableDim. 19 x 12 cm (x 15)Estimate: € 50 / 70 -
#443Jos WilsPeriod: Borgerhout, 1909 - 1989“Winters landschap met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Paysage hivernal aux saules”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘82.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#618Jadwega MatawowskaPeriod: 1874 - 1963“Portret van Koning Albert I. Pastel op papier. Gesigneerd links bovenaan.
“Portrait du Roi Albert I”. Pastel sur papier. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 87 x 67 cmEstimate: € 400 / 600 -
#702Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘52.
“Vue sur une rue”. Huile sur toile. Signée et datée ‘52.No longer availableDim. 125 x 150 cmEstimate: € 80 / 100 -
#749Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Bospad”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee kleine beschadigingen.
“Sentier dans le bois”. Huile sur toile. Signée (deux petits dégâts).No longer availableDim. 64 x 78 cmEstimate: € 50 / 80 -
#433Robert GeenensPeriod: 1896 - 1976Twee composities, gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
Deux compositions, technique mixte sur papier. Signées.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#829Leonardo TorfsPeriod: °1927“De kunstenaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“L’artiste”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#424Edmond van OffelPeriod: 1871-1959“Un fin connaisseur”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Un fin connaisseur”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 20 x 12 cmEstimate: € 100 / 150 -
#717Raphael De BuckPeriod: 1902 - 1986“Terrasscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Scène de terrasse”. Aquarelle sur papier. Signature.No longer availableDim. 30,5 x 22,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#814Jacky DuyckPeriod: °1947“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#339Remi Van SluysPeriod: 1907-1993“Stilleven met champignons”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
“Nature morte aux champignons”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘70.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#732A. Zwanenberg“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#742Een met in het papier gedrukte vormen opgebouwde en ingekleurde moderne compositie. Zonder signatuur.
Composition imprimé en relief et colorée à la main. Sans signature.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#819Jules Bovée“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#734R. Neeman“Compositie”. Gemengde techniek op metaal. Gesigneerd en gedateerd 2-4-76.
“Composition”. Technique mixte sur métal. Signée et datée 2-4-76.No longer availableDim. 63 x57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#799Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.
Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#699Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976“Winters landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Paysage hivernal”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘62.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 100 / 150 -
#631Hypolitte Van den Bossche“Portret van een klaroenblazer van de Belgische cavalerie”. Olieverf op doek. 1884.
“Portrait d’un joueur de clairon de la cavalerie belge”. Huile sur toile. 1884.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#802Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969“Figuren op de heide”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Personnages à la bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#822Georges Claeys“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek op paneel gekleefd. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur toile, collée sur panneau. Signée.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#432Jan VaertenPeriod: 1909 - 1980“Portret”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Portrait”. Dessin en encre sur papier. Signé et daté ‘62.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#444“Bloemen”. Gouache op papier. Draagt handtekening en datering 1964.
“Fleurs”. Gouache sur papier. Porte une signature et la date 1964.No longer availableDim. 34,5 x 12 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#245Een 18 karaats geel gouden geweven armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Un bracelet tissé en or jaune 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 63,90 gEstimate: € 2000 / 2400 -
#629Een officierstschako van de infanterie der Belgische burgerwacht. XIXe eeuw.
Shako d’officier de l’infanterie de la garde civique belge. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#114Een reisspiegel van metaal met een mooie voorplaat van gedreven bruin leder en drie spiegelpanelen en een ketting. Twee ruitjes gebarsten. Omstreeks 1900.
Miroir triptyque en métal avec frontispice en cuir brun joliment repoussé de style art nouveau. Trois panneau aux miroirs à suspendre. Deux verres cassés. Vers 1900.No longer availableDim. 26,6 x 26,5 cm (3 x)Estimate: € 100 / 120 -
#748Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een schaal op voet en twee vazen.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant une coupe à piédouche et deux vases.No longer availableDim. h: 19, 24 & 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#78Een lot van drie meerkleurige Delftse borden. XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot de trois assiettes de Delft polychromes.No longer availableDim. Ø: 16 & 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#126Een notenhouten tafel met zes bijpassende stoelen, versierd met barokke motieven.
Table en noyer et six chaises assorties aux motifs baroque.No longer availableDim. Ø: 125 cm x 78 cmEstimate: € 40 / 50 -
#730Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,99 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 3,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,99 ct. Et de deux rubis d'un poids combiné de + - 3,48 ct.No longer availableDim. 6,58 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#308Een lampenvoet van blauw en wit Italiaans aardewerk.
Pied de lampe en faïence italienne bleue et blanche.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 25 / 35 -
#761Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.No longer availableDim. 205 x 105 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#150Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,04 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,04 ct.No longer availableDim. 6,82 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#223Hermes, ParisEen zijden foulard met doos.
Foulard en soie. Dans sa boîte.No longer availableDim. 87 x 87 cmEstimate: € 150 / 200 -
#64Miel De Vos“Stilleven met bloemen en kruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et à la cruche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 50

