Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Lentelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Kees Van den Bree

“Lentelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

”Paysage printanier”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 50 x 60 cm
SKU: 2602190712.
Category: Meubel.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #712
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Van den Bree

  • #69
    Kees Van den Bree

    “Bergriviertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Petite rivière de montagne”. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 46 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120

Similar lots by type

  • #476

    Een paar kwartronde armstoeltjes van witgebeitst hout, bekleed met naaldwerk. Lodewijk XVI-inspiratie.

    Une paire de fauteuils en quart de rond en bois laqué blanc, recouverts de tapisserie. Inspiration Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #446

    Een piëdestal van getorst en gebeeldhouwd hout.

    Un piédestal en bois torsadé et sculpté.
    No longer available
    Dim. H. 98 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #455

    Een armstoeltje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #846

    Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Engelse stijl, met los kussen.

    Un fauteuil en noyer, style anglais, avec coussin détaché.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #426

    Rechthoekig salontafeltje met voluutpoten en marmeren blad. Engels stijl.

    Une table de salon rectangulaire, pieds volutes et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 51 x 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #860

    Staande lamp met rond tablet van polychroom hout.

    Un lampadaire à tablette ronde en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. H. 190 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #850

    Een medische personenweegschaal met meetlat.

    Une balance médicale pour humains, avec une latte de mesurage.
    No longer available
    Dim. H. 207 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #486

    Een gefineerd notenhouten étagère met getorste stijlen en met een lade in het midden.

    Une étagère en bois de placage et montants torsadés, un tiroir au milieu.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #570

    Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XIII, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #596

    Een fraai gesculpteerd Arabisch garnituur, bestaande uit een theetafel met vier uitklapbare blaadjes, een faldistorium en twee kleinere vouwstoelen. Het geheel afgewerkt met inlegwerk van parelmoer.

    Une garniture d’Arabie sculptée, comprenant une table à thé à quatre abattants, un faldistoire et deux chaises pliantes. Le tout avec travail incrusté et nacre.
    No longer available
    Dim. 80 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #866

    Enkel pianobankje in Chippendalestijl van gevernist hout versierd met gebeeldhouwde schelpen en voluutpoten, bekleed met naaldwerk.

    Un banc de piano, style Chippendale, bois vernis, pieds volutes, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Dim. L. 65 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #750

    Elegante gefineerde ovale salontafel van gefineerd notenhout. Vierstammige centrale poot. Tijdperk Edward VII.

    Une table de salon ovale en bois de placage. pied central à quatre pattes. période Édouard VII.
    No longer available
    Dim. H. 76,5 x 78 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #500

    Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.

    Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #520

    Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.

    Petite échelle pliante. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #640

    Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.

    Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm; B: 101 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #810

    Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met zijde.

    Un fauteuil en noyer sculpté Louis XV, revêtement de soie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #466

    Twee vintage tafeltjes met geglazuurde tegeltjes in het blad. Jaren ‘60.

    Deux petites tables vintage , petit carreaux glaçurés dans la tablette. Années ‘60.
    No longer available
    Dim. 24 x 24 & 27 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #480
    Sanborn Co, Cambridge Mass.

    “Metabulator” in mahoniehouten kast.

    ”Metabulator” dans une armoire en acajou.
    No longer available
    Dim. 81 x 65 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #700

    Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.

    Une coiffeuse à quatre tiroirs, une tablette en marbre et un miroir.
    No longer available
    Dim. 180 x 95 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #449

    Een pianobankje voor quatre mains van gebeeldhouwd notenhout in Chippendalestijl. Zitting bekleed met naaldwerk.

    Un banc de piano quatre-mains en noyer, style Chippendale. Assise avec revêtement en tapisserie.
    No longer available
    Dim. L. 95 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #670

    Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.

    Une table ronde en noyer style Empire a tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm; Ø 81 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #856

    Twee armstoeltjes in Engelse stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.

    Deux fauteuils en style anglais en noyer, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #660

    Een zwartgelakt nachtkastje in Empirestijl.

    Une table de chevet, laqué noir, style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #876

    Ovaal serveerwagentje van wit metaal en hout.

    Une desserte ovale en métal blanc et bois.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #883

    Een wijwatervaatje met kruisbeeld en een hostieschaal van messing.

    Un bénitier avec un crucifix et une coupelle à hosties en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #838
    Royal Dux

    “Haremdanseres.” Beeld van polychroom porselein. Gemerkt met de roze driehoek en genummerd.

    ”Danseuse de harem”. Une statue en porcelaine polychrome. Porte une marque de triangle rose et numérotée.
    No longer available
    Dim. 27,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #171

    Groot houten beeld van een pijprokend echtpaar. Afrikaans werk. Chokwe (?), DRC.

    Une grande statue en bois d’un couple fumant la pipe. Travail africain. Chokwe (?), RDC.
    No longer available
    Dim. H. 116 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #61

    Een houten neksteun. Kaffa (Ethiopië).

    Un support pour la nuque en bois. Kaffa (Ethiopie).
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #6

    Een Engels eikenhouten kinderstoeltje.

    Une chaise pour enfants anglaise en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #300

    Een 18 karaats wit gouden takvormige broche bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 6 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 1,70 ct.

    Une broche en or blanc 18 ct en forme de branche sertie de diamants et baguettes ayant un poids total de ± 6 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 1,70 ct.
    No longer available
    Dim. 15,32 g l: 6 cm
    Estimate: € 2000 / 2500
  • #599

    Twee composities. Gouache op papier. Paar pendants. Achteraan toegeschreven aan A. Lubin. Eén draagt een handtekening, de andere een monogram.

    Deux compositions. Gouache sur papier. Deux pendants. Dédicace au dos: A. Lubin. Un porte une signature, l’autre un monogramme.
    No longer available
    Dim. 37 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #34
    Nick Andrews

    Een gravure met begeleidende tekst. Niet ingelijst.

    Une gravure avec texte. Non-encadrée.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #238
    Dante

    “Zittend naakt”. Houtsculptuur. Gesigneerd en gedateerd 1994. Op bijpassend sokkeltje.

    “Nu assis”. Une sculpture en bois. Signée et datée 1994. Suc socle assorti.
    No longer available
    Dim. h: 115 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #839
    Floris Jespers

    “Vrouwenportret”. Ingekleurde ets. Gesigneerd buiten de plaat. Bibl. Griet p. 16.

    ”Portrait de femme”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche: Bibl. Griet p. 16.
    No longer available
    Dim. 8 x 6 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #805

    Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.

    Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 110
  • #131

    Een bronzen beeld van een Benin prins. Ashante (Ghana).

    Une statue en bronze d’un prince de Bénin. Asante, Ghana.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More