Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Les accidents de la chasse”. Twee reproducties naar werken van Charles Vernet.

“Les accidents de la chasse”. Twee reproducties naar werken van Charles Vernet.

“Les accidents de la chasse”. Deux reproductions d’après Charles Vernet.
Dim. 24 x 30 cm
SKU: 2508200012.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #12
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #374

    Een kolenbak van zwart gietijzer met een barok motief.

    Un bac à charbon en fonte noire à motif baroque.
    No longer available
    Dim. L. 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #409

    Een Arabisch flesje van been, versierd met koperen inlegwerk. Eén diertje manco. XIXe eeuw.

    Une petite bouteille arabique en os, décoration de cuivre incrusté. Un petit animal manquant. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #217

    “De polospeler”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel naar een werk van John Willis-Good.

    “Le joueur de polo”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir d’après John Willis-Good.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #472
    Aimé

    “De lunch van de roeiers - detail”. Olieverf op doek. Naar een werk van Renoir. Gesigneerd en gedateerd ‘89.

    “Le déjeuner des rameurs - détail”. Huile sur toile. D’après Renoir. Signée et datée ‘89.
    No longer available
    Dim. 50 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #342

    Een wandspiegel met gestoken lijst in barokke stijl.

    Miroir à cadre sculpté de style baroque.
    No longer available
    Dim. 70 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #601

    “Koppel”. Een gietijzeren tuinbeeld.

    ‘Couple”. Sculpture de jardin en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 130 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #96

    Een Engelse tafel met neerklapbare bladen.

    Table anglaise à abattants.
    No longer available
    Dim. 114 x 44 + 2 x (114 x 62 cm)
    Estimate: € 200 / 300
  • #693

    Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.

    Candélabre d’église en laiton de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 115 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #408

    Een schotel van Delfts aardewerk met tinglazuur.

    Plat en faïence de Delft à glaçure à l’étain.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #518

    Een vergulde messingen Boeddha, versierd met kraaltjes.

    Bouddha en laiton doré décoré de petites perles.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #61

    “Appelverkoopster”. Een porseleinen beeldje. Gemerkt in blauw onder glazuur: Volkstedt - Ruldolstadt.

    “Vendeuse de pommes”. Statuette en porcelaine. Marque en bleu sous couverte: Volkstedt-Rudolstadt.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #774
    Georges Claeys

    “Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek op paneel gekleefd. Gesigneerd.

    “Nonnes en prière dans une église”. Huile sur toile, collée sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More