#232Alfred DuquennePeriod: 1874 - 1950
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 85 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#416
Een antiek kastje met kamerpot. Tijdperk Napoleon III.
#457
Een ovale plaquette van wit marmer met beeltenis van keizer Tiberius.
#240
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met vier briljantjes en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 K serties de quatre diamants et de deux rubis d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableEstimate: € 350/450 -
#493
“Pinguin”. Een kunststof beeld naar ontwerp van Orlinski.
#186
Une vitrine de chasse en chêne richement sculpté avec des étagères à côté des portes vitrées et en bas deux portes en quart de rond à côté de deux portes à panneaux et avec quatre tiroirs en ceinture. Le tout décoré de têtes de lion, fleurs, fruits et butin de chasse.No longer availableDim. 267 x 210 x 56 cmEstimate: € 400/600 -
#479
#350
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,14 ct.No longer availableDim. 1,34 gEstimate: € 140/180 -
#394
Een snufbottle van verzilverd metaal en been.
#406
Een oorstoel in Régencestijl, bekleed met naaldwerk.
#306
Een paar gesculpteerde cabrioletfauteuils.
Une paire de fauteuils convertibles sculptés.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 40/60 -
#22Gustave De BruynePeriod: 1914-1981
“Réalité et imagination”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 48 x 26,5 cmEstimate: € 40/60