#683Ernst HeubachEen oude Duitse pop met porseleinen hoofd. Gemerkt.
#592GLTS“Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
Cycliste. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#90Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux perles chacune.No longer availableDim. 4,82 gEstimate: € 150 / 200 -
#103“Mignon. (Meisje met mandoline)” Beeld in gepatineerd brons. 19de eeuw, apocrief signatuur ‘Bouret’.
“Mignon. (Fille à la mandoline)” Sculpture en bronze patiné. XIXe siècle, signature apocryphe 'Bouret'.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 220 / 260 -
#31Een tabakspot van terracotta, versierd met een reliëfdecor van putti. Onderaan gemerkt ‘F.G.’.
#149Paul Van de Venne“Schepen op ruwe zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herdoekt.
Navires dans la mer agitée. Huile sur toile. Signée. Retoilée.No longer availableDim. 21,5 x 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#603Een paar koperen appliques in Lodewijk XVI-stijl.
#336Een houten stoeltje, omplooibaar tot trapladdertje.
Deux broches différentes en or jaune 18 carats serties de perles fines. Il manque deux perles.No longer availableDim. 6,39 gEstimate: € 150 / 200 -
#475Een handgeknoopt Perzisch karpetje van wol en zijde. Slijtage.
Un tapis persan en laine et soie noué à la main. Usures.No longer availableDim. 133 x 202 cmEstimate: € 100 / 120