#542Twee lage vierkante bijzettafeltjes van zwart graniet. Periode 2000.
#394Een snufbottle van verzilverd metaal en been.
#79“De liefdesbrief”. Een ingekleurde potloodtekening. Periode Napoleon III.
#372Een carnavalskostuum: Barokke heer met driekantige steek/ piraat.
#385Capodimonte“De hoefsmid”. Een groep van Italiaans biscuit op porseleinen voetstuk. Gemerkt en gesigneerd ‘M. Lozy’.
Le maréchal-ferrant. Un groupe de biscuits italiens sur un socle en porcelaine. Marqué et signé 'M. Lozy'.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 140 -
#574Hadrian CrystalEen lot vitrinebeeldjes in geslepen kristal.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 600 / 800 -
Un pendentif en or blanc 18 kt serti d'un diamant de 0,05 ct et d'un diamant taille brillant de 0,50 ct.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 950 / 1100