#306Een opvouwbare vintage brancard met aluminium frame en houten handvaten.
#319“Kosmisch abstract.” Gemengde techniek.
#233Lladro‘Opening Night’, een Lladro beeld, modelnummer 5498 in originele verpakking.
'Opening Night', a Lladro figurine, model number 5498 in original packaging.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#283Lladro‘Best Friend’, een Lladro beeld, modelnummer 07620 in originele verpakking.
'Best Friend', a Lladro figurine, model number 07620 in original packaging.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#413ZannataEen klein model koersfiets, maat 46 van het merk Zannata, team pro replica.
#35Een vintage paspop op 3-potig metalen staander.
#565EGLO IOEen moderne hanglamp met vintage look, 3 lichtpunten en 5 meerkleurig rood, wit, zwart glazen coupes, waarvan 2 reserve.
A modern pendant lamp with a vintage look, 3 light points, and 5 multicolored red, white, black glass shades, of which 2 are spare.No longer availableDim. 110 x 70cmEstimate: € 80 / 120 -
#357Een Chinese handbeschilderde terrine in 3 delen.
#579Een vierhoekige spiegel in Art Deco stijl.
#339“Abstract stilleven.” Olieverf op doek. Slijtage.
#333Een lot van 7 Imari borden.
A lot of 7 Imari plates.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60