#447Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
#583Een grote schotel in geglazuurd aardewerk.
#535SatsumaEen polychroom Japans porseleinen Satsuma theeservies, 24-delig, bestaande uit 10 kopjes en schoteltjes, theepot, melkkan, suikerpot en dienblad. Eind 19e eeuws.
A polychrome Japanese porcelain Satsuma tea set, consisting of 24 pieces, including 10 cups and saucers, teapot, milk jug, sugar pot, and tray. Late 19th century.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#553Een set van 2 oud Chinese borden met florale motieven.
#49Een set van 2 miniatuurtjes in ovale lijstjes van been.
#48Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met rood in de massa.
A cut crystal vase with red in the glass.No longer availableDim. 15cmEstimate: € 80 / 100 -
#57Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
#156Een acajou vitrinekast in 2 delen met 4 deuren en 1 lade.
Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwenpoten.
No longer availableDim. 62 x Ø99cmEstimate: € 60 / 80 -
#338Een rode porseleinen Chinese theedoos met een goudkleurig decor van een kraanvogel.
A red porcelain Chinese tea caddy with a gold-colored decoration of a crane.No longer availableDim. h 12 x Ø 13 cmEstimate: € 25 / 50