#479“Parijs”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#219Jan Vercammen“Karikatuur van advocaten naar Daumier.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Caricature After Daumier of Lawyers." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 39 x 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#434Een Perzisch handgeknoopte loper.
#17Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
#464Een Perzisch handgeknoopt loper.
#376Een set van 2 massief houten Chinese salontafeltjes.
#460Een 18 kt witgouden vier rijen ketting met hartvormige hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,16 ct.
An 18 kt white gold necklace with four rows and a heart-shaped pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.16 ct.No longer availableDim. 13,62 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#186Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.
A straight secretary made of veneered wood in the Louis XVI style, with two panel doors below the drop-front and a drawer below the gray marble top.No longer availableDim. 150 x 100 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#144‘Le Rôtisseur des Rois’, olieverf op doek met een koninklijke feestdis.
#255Frans HensPeriod: 1856 - 1928“Zeilboot”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#417Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Bembe, DRC.
A mask made of sculpted wood with traces of patina. Bembe, DRC.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#444Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
A large Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 200 x 303cmEstimate: € 100 / 150