#257Een lot bestaande uit 3 paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemendecor.
A lot consisting of 3 pairs of polychrome Brussels porcelain vases with flower decoration.No longer availableDim. h - 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#133DelvauxEen grote lederen bruine handtas. Gemerkt.
A large brown leather handbag. Marked.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 600 / 700 -
#343Een vintage bureaulamp, model Goose, chrome en metaal met hamerslagverf afwerking. Duitse makelij.
#275FischnerEen wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
A white porcelain coffee and tea service with a spiral motif. Marked on the bottom. 6 cups and 6 saucers, 18 assorted plates, salt and pepper shakers, coffee, tea, and sugar pots, 2 creamers, 3 bowls, and a small dish.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#434Een Perzisch handgeknoopte loper.
#479“Parijs”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#107WMFEen verzilverde art-nouveau schenkkan met als handvat een zeemeermin waarvan de staart rond de kan gedrapeerd, onderaan gemerkt WMF wat staat voor Württembergische Metallwarenfabrik.
A silver-plated Art Nouveau jug with a mermaid handle, her tail draped around the jug, marked WMF which stands for Württembergische Metallwarenfabrik.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#560HermésEen veelkleurige armband van email. Met origineel tasje.
#326Een serveerwagentje met 2 deurtjes en geslepen glas, ca 1900.
"Spider Table". A stained oak Art Deco coffee table. Model H-259 designed by Jindřich Halabala for UP Závody. (Queen’s Gambit chess table, Netflix).No longer availableDim. 65,5 x 65 x 65cmEstimate: € 300 / 400