Other lots by Hermés Paris
#419
Een lot van vijf heksenbollen in verschillende formaten.
#62J. Genot
“Bosrand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1945.
”Lisière”. Huile sur panneau. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#91
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld. Niet gesigneerd.
#219
“Lezende man”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.
”Homme et lecture”. Huile sur toile. XIXème siècle. Restauration et retoilée.No longer availableDim. 76 x 62 cmEstimate: € 300/400 -
#701
Een lot van vijf verschillende imari borden van porselein (één met haarscheur).
#766
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#571
#582Camiel Van Breedam
“De kooi”. Een prent. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd Q/Z.
”La cage”. Une image. Signée hors planche et numérotée Q/Z.No longer availableDim. 70 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#170
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,39 ct. Couleur F. VS1.No longer availableDim. 13,84 gEstimate: € 1800/2000 -
#83
“Livre d’or du centenaire Belge”.
”Livre d’or du centenaire Belge”.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#498
Een opiumflesje van Chinees ivoor, gedecoreerd met erotische scènes.
#407Limoges France
Een lot van vijftien borden. Wagemackers. Anvers.
Un lot de 15 assiettes. Wagenmackers, Anvers.No longer availableDim. Ø 29 en 23 en 21 cmEstimate: € 20/30