#347
Een groot lot muziekboeken.
Grand lot de livres à musique.No longer availableDim.Estimate: € 40 / 50 -
#737
#727
“Red Star Line Antwerpen 1873 - 1934”. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2013.
#738
#141
#388
#3
#723
#728
#743
“L’art en Belgique”. Ed. La renaissance du livre. Brussel, omstreeks 1950.
#191
“L’abbé Dehaene et Flandre”. M. l’abbé J. Lemire. Ed. F. Deman. Lille, 1891.
“L’abbé Dehaene et Flandre”. M. l’abbé J. Lemire. Ed. F. Deman. Lille, 1891.No longer availableEstimate: € 20 / 25
#393
#686
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#704
“Bois dans la neige”. Pastel sur papier. Au monogramme et signé 1948.No longer availableDim. 66 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#811
Zes stoelen van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl. Omstreeks 1900.
Suite de six chaises en chêne sculpté de style Renaissance. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#154Naïn
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en zijde.
#750Jean Paul Gaultier
#354
“Canards sur l’eau”. Huile sur panneau. Signé. Ecole allemande.No longer availableDim. 38 x 58 cmEstimate: € 150 / 180 -
#427Goebel
Drie muziekanten van bruin gepatineerd aardewerk.
#747
Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een bruin glazuur.
#609
“Man met paardenkar”. Olieverf op karton. Gesigneerd.
“Homme et char à cheval”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 18,5 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#530Jacomo
#401
Gesculpteerde slagtand versierd met een krokodil. Klein letsel.
Défense sculpté en forme de crocodile. Petit dégât. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. L. ± 60 cmEstimate: € 120 / 200