Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Les chevaux de Marly”. Twee bronzen groepjes op groen marmeren voetstuk. Gesigneerd.
Coustou

“Les chevaux de Marly”. Twee bronzen groepjes op groen marmeren voetstuk. Gesigneerd.

”Les chevaux de Marly”. Deux groupes en bronze sur socles en marbre vert. Signés.
Dim. h: 21 cm
SKU: 1906180173.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 19 June 2018 19:00
Catalogue #173
Estimate: € 380 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #422

    Een lot van vier verschillende fotokaders van brons en messing.

    Un lot de quatre cadres à photos en bronze et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 59 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #560

    Een bronzen luchtertje in rococostijl met vier lichtarmen in vegetale vorm met glazen bloemvormige kapjes. (Eéntje beschadigd). XIXe eeuw.

    Un petit lustre en bronze, style rococo, à quatre bras lumineux, de forme végétale et abat-jour en forme de fleur en verre. (un abat-jour est endommagée). XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #188
    E. Boisseau & J. B. Amy

    “Figaro”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    ”Figaro”. Une statue en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #551

    Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.

    Un Bouddha debout en bois patiné doré.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #218

    Een bronzen vrouwenbuste op sokkel van roze marmer. Onleesbaar gesigneerd.

    Un buste féminin en bronze sur socle en marbre rose. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #258

    “Ooi met zogend lam”. Een groepje van goudgepatineerd brons naar een werk van P.J. Mène.

    ”Brebis et agneau”. Un groupe en bronze d’après une oeuvre par P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #381

    Een paar bronzen kandelaars met een voorstelling van Adam en Eva.

    Une paire de chandeliers, représentation d’Adam et Eve.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #573

    Een voorstelling van Parvati (Hindoe-godheid) van brons met goudkleurig patina. Thailand.

    Une représentation de Parvati (Hindu) en bronze, patine doré. Thailande.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #257

    “Bizon”. Een beeld van terracotta. Begin XXe eeuw.

    ”Bison”. Une statue en terre cuite.
    No longer available
    Dim. l: 32 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #817

    “Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.

    ”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 4800 / 5200
  • #193
    Pierre-Jules Mène
    Period: 1810 - 1879

    “De valkenier”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    ”Le fauconnier”. Une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #203

    “Liggend naakt met fluit en een ree”. Een beeld van zwartgepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Ary Bitter’. Postume geut.

    ”Nu couché avec flûte et chevreuil”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert. Signée ‘Ary Bitter’. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. l: 88 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #731

    Twee Thaise Boeddhahoofdjes van brons op een houten sokkeltje.

    Deux têtes de Bouddha en bronze sur socles en bois. Thaïs.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 19 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #158

    Een verguld bronzen klokstel in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Met sleutel.

    Une garniture de cheminée en bronze doré comprenant une pendule et deux chandeliers.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #452

    Twee Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Eén beschadigd.

    Deux statues en bois africaines. Une avec dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 56 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #161
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #157

    Twee heiligenbeelden van gepolychromeerd hout op consoles.

    Deux statues de saints en bois polychromes sur consoles.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #651

    Twee bronzen staande Thaise Boeddha’s op een houten voetstuk.

    Deux Bouddhas debout Thaïs sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #809

    Een bronzen hanglantaarn.

    Une lanterne à suspension en bronze.
    No longer available
    Dim. H. 105 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #741

    Een lot van drie verschillende Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout. Eén beschadigd.

    Un lot de trois statues africaines en bois sculpté. Une avec des dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 54 - 66 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #833

    “Geliefden”. Een groep van terracotta. Verschillende herstellingen. Gesigneerd en gedateerd 1892.

    ”Les amoureux”. Un groupe en terre cuite . Réparations.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #591
    Luc Verschueren

    “Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.

    “Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #702
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.

    ”Le mineur”. Une statue en cire sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #374

    Een paar bronzen balustervormige cassolettes met rood marmeren voetstukken.

    Une paire de cassolettes balustre, socles en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #52

    “Vissersboten in de haven”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.

    ”Bateaux de pêche au port”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 23 x 28 cm
    Estimate: € 36 / 40
  • #783

    Een handgeknoopt wollen Kelimtapijtje.

    Un petit tapis Kelim en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 208 x 75 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #494
    Guido Vanderheyden

    Een reeks van vier etsen met Afrikaanse maskers. Allen buiten de plaat gesigneerd, genummerd op acht exemplaren en gedateerd 1998 et 1999.

    Une série de quatre eaux-fortes, masques africains. Tous signées hors planche , numérotées sur huit exemplaires et datées 1998 et 1999.
    No longer available
    Dim. 24 x 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #526

    Henri II buffet van notenhout.

    Buffet de style Henri II en noyer.
    No longer available
    Dim. 100 x 140 x 54 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #356

    Een sobere rechthoekige lage tafel.

    Une table basse rectangulaire sobre.
    No longer available
    Dim. 86 x 66 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #53

    Een siervaas van gesculpteerd albast. In twee delen.

    Un vase en albâtre sculpté, en deux parties.
    No longer available
    Dim. h:54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #739

    Een houten barometer met zwartgelakte rand. Werkende staat.

    Baromètre en bois au rebord peint noir. Etat de marche.
    No longer available
    Dim. l: 98 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #715

    Een paar fauteuils en cabriolet van witgepatineerd hout, bekleed met naaldwerk. We voegen er een bijpassende ronde salontafel met glazen blad aan toe.

    Deux fauteuils cabriolet en bois blanc patiné, revêtement en tapisserie. Nous ajoutons une table de salon assortie, avec une tablette en verre.
    No longer available
    Dim. Ø: 73 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #434

    “Compositie”. Pastel op papier. Draagt handtekening.

    ”Composition”. Pastel sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 37 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #126

    Een Chesterfield twee- en éénzit van gecapitonneerd groen leder. Slijtage.

    Un canapé deux places et un fauteuil recouverts de cuir vert capitonné. Modèle Chesterfield. Usures.
    No longer available
    Dim. b: 165 & 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #206

    Een metalen schommelbank.

    Une balançoire en métal.
    No longer available
    Dim. 205 x 140 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #371
    Shaw & Fisher, Sheffield

    Een koffie- en theestel van verzilverd metaal op een dienblad.

    Un service à thé et café en métal argenté, sur un plateau.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More