#224T. Mullerts
“Personages op het ijs.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Personnages sur la glace." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
Un lot d'or jaune 18 carats à restaurer, certains sertis de perles et un de brillants.No longer availableDim. 14,20 gEstimate: € 450 / 500 -
#115
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,42 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 500 / 550 -
#414Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965
Twee chromolitho’s. Gesigneerd in de plaat.
Deux chromolithographies. Signées dans la planche.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 35 / 45 -
#44Jan Van den Berghe
“Boszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
"Vue sur la forêt." Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. h28,5 x b37cmEstimate: € 60 / 100 -
#29Gaby De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 180 -
#607
Lot van 3 Imari porseleinen bordjes.
#453
Een knielende Thaise Boeddha van verguld hout, versierd met gekleurd glazen elementen.
#683
Antiek gietijzeren boekenpers.
#197
Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
#495
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 420 / 480 -
#201
Een Duitse Stahlhelm uit W.O. II. Roest en slijtage.
Un Stahlhelm allemand de la Seconde Guerre mondiale. Rouille et usure.No longer availableDim. H: 17 cmEstimate: € 35 / 45