Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#792
Een tafeltje met twee klapbladen, twee laden onder het blad en op getorste poten.
Une table à deux tablettes rabattables, deux tiroirs en dessous de la tablette et sur pieds torsadés.No longer availableDim. 75 x 52 cmEstimate: € 50 / 70 -
#588
Een koro van gesculpteerd Chinees ivoor, versierd met draken en met fohonden op het deksel. Gesigneerd.
Un koro en ivoire de Chine sculptée, décoré de dragons et chiens Fo sur le couvercle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 320 / 400 -
#543
“Chinese wijze met kom”. Een beeldje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op een ingelegd houten voetstukje. Onderaan gesigneerd.
“Sage chinois au bol”. Sculpture en ivoire partiellement polychromé sur socle en bois incrusté. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 350 / 450 -
Ennoby
Een groot Afrikaans masker van deels gepolychromeerd hout.
”Le pont”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 120 / 180 -
#505
Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
Une commode à quatre tiroirs en chêne. +- 1900.No longer availableDim. 105 x 104 x 67 cmEstimate: € 200 / 240 -
#758
Een paar balustervazen van Cantonporselein, versierd met decors van personages, bloemen en vogels in cartouches. Eén bovenaan gerestaureerd.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Canton, décors de personnages, fleurs et oiseaux en cartouches. Un vase à été restauré au dessus.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#164
“Stilleven met fruit, rozen en vlees”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Grote beschadiging.
“Nature morte aux fruits, roses et viande”. Huile sur toile. Signée. Dégât important.No longer availableDim. 48 x 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#755
Festival vogelmasker van gebeeldhouwd hout. Dan, Nigeria. Kleine herstelling.
Un masque-oiseau de festival en bois sculpté. Dan, Niger. Quelques petites réparations.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#662D’HontPeriod: 1861 - 1941
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 120 / 180 -
#440
Een eikenhouten hangvitrine met twee deurtjes. Eén glas gebroken.
Une vitrine à suspendre à deux portes. Un verre est cassé.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 120 / 200 -
#759
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir Oriental en laine noué main.No longer availableDim. 385 x 71 cmEstimate: € 60 / 80 -
#321Tri-ang Toys, England
Een metalen speelgoedvrachtwagen. In gebruikte staat, maar zonder mankementen. Jaren ‘50.
Un camion jouet en métal. Usures, mais pas de manquements. Années ‘50.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 40 / 50