Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Les voyageurs rustiques”. Een burijngravure op papier. Door Francesco Bartolozzi, naar Paulus Potter, 1779.
Francesco Bartolozzi

“Les voyageurs rustiques”. Een burijngravure op papier. Door Francesco Bartolozzi, naar Paulus Potter, 1779.

"Les voyageurs rustiques". Burin engraving on paper. By Francesco Bartolozzi, after Paulus Potter, 1779.
Dim. 37 x 47 cm
SKU: 1804230232.
Categories: Grafiek, Papier, XVIIIe eeuw.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #232
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #156

    Een mahoniehouten chest-on-chest met 9 laden, Georgian circa 1720. (AID3383)

    A 9-drawer mahogany chest-on-chest, Georgian circa 1720. (AID3383)
    No longer available
    Dim. 185 x 103 x 52 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #404

    “Aziatisch portret”. Een tekening, inkt op papier. Onderaan gesigneerd “Sugai”.

    "Asian portrait". A drawing, ink on paper. Signed on the bottom "Sugai".
    No longer available
    Dim. 34 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #399

    “Abstract expressionisme”. Een schilderij, inkt op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd.

    “Abstract expressionism”. A painting, ink on paper. Signed and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. 49 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #389

    “Abstract portret”. Een schilderij, gemengde techniek op papier/paneel. Onduidelijk gesigneerd.

    “Abstract portrait”. A painting, mixed media on paper/panel. Indistinctly signed.
    No longer available
    Dim. 38 x 29 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #329

    Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.

    Un pot à lait hollandais en laiton du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #74
    Amedée Leynen

    “Quartier Militaire”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd “Am. Leynen 1925”.

    Military Quarter. A lithograph on paper, signed at the bottom “Am. Leyne 1925”.
    No longer available
    Dim. 34 x 50cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #402
    Sugai

    “Aziatisch portret”. Een tekening, inkt op papier geplakt op paneel. Onderaan gesigneerd “Sugai”.

    "Asian portrait". A drawing, ink on paper pasted on panel. Signed on the bottom "Sugai".
    No longer available
    Dim. 54 x 38 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #509
    Gerard Portielje

    Een lot van 2 tekeningen op papier, gesigneerd.

    A lot of 2 drawings on paper, signed.
    No longer available
    Dim. 20 x 14 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #384

    “Personage en pied”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Character full length". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #294
    Pablo Picasso

    “Gestileerd gelaat”. Een ets op papier, gesigneerd.

    “Stylized face”. An etching on paper, signed.
    No longer available
    Dim. 31 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #409

    “Waterlelies”. Een schilderij, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Water Lilies". A painting, pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 64 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #564

    Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.

    Lot d'étain ancien, composé d'une paire de bougeoirs Louis XV et d'un pot à tabac, époque Régence, avec marques hollandaises.
    No longer available
    Dim. H: 14-19 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #499
    Pierre Alechinsky
    Period: °1927

    “Eau Forte”. Een ets op papier, gesigneerd, 1993. 10/30

    Eau Forte. An etching on paper, signed, 1993. 10/30
    No longer available
    Dim. 28 x 20,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #424
    Jules Chapon
    Period: 1914 - 2007

    “Abstracte compositie”. Mixed media op papier. Bovenaan gesigneerd “Chapon ‘88”.

    “Abstract composition”. Mixed media on paper. Signed at the top “Chapon '88”.
    No longer available
    Dim. 63 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #252
    Jean-Baptiste Michel

    “Teniers’s Kitchen”. Een burijngravure op papier, door Jean-Baptiste Michel naar David Teniers, 1777.

    Teniers's Kitchen. A burin engraving on paper, by Jean-Baptiste Michel after David Teniers, 1777.
    No longer available
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #192
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    “Slimvogel”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd.

    "Smart Bird". An etching on paper, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 35 x 23,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #222
    Delbeke

    “Jongens met draaitol”. Pastel op papier, onderaan gesigneerd, gedateerd ‘44.

    "Boys with spinning top". Pastel on paper, signed at the bottom, dated '44.
    No longer available
    Dim. 78 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #171

    “Hulde aan Zuster Margueritte de Scornay (Nijvel, XVe eeuw)”. Een druk op hout naar de XVe eeuwse gravure.

    Hommage à Sœur Margueritte de Scornay (Nivelles, XVe siècle)”. Une estampe sur bois d'après une gravure du XVe siècle.
    No longer available
    Dim. 46 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #168
    Rotary Club Waregem

    “Jubileum kunstmap - 1970-1980”. Kunstmap uitgave door Rotary Club Waregem bestaande uit diverse litho’s van Bram Bogaert, Roger Raveel, Pol Mara, Atila, Marcel Maeyer, Bengt Lindström, Eugène Dodeigne, Vic Gentils.

    “Jubilee art folder - 1970-1980”. Art folder published by Rotary Club Waregem consisting of various lithographs of Bram Bogaert, Roger Raveel, Pol Mara, Atila, Marcel Maeyer, Bengt Lindström, Eugène Dodeigne, Vic Gentils.
    No longer available
    Dim. 76 x 56 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #422
    Amsler & Ruthhardt

    “Stilleven gestileerd”. 2 epreuves op papier, gemerkt met stempel Amsler & Ruthardt.

    “Stylized still life”. 2 epreuves on paper, marked with stamp Amsler & Ruthardt.
    No longer available
    Dim. 14 x 24 - 15 x 18 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #429
    Jaap Min
    Period: 1914 - 1987

    “Bergense hoeve”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd “Jaap Min”.

    "Bergen farm". A painting, watercolor on paper. Signed on the bottom "Jaap Min".
    No longer available
    Dim. 29 x 47 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #242
    Johannes van Lanschot

    “Het laden van het vee op de veerboot bij de zuidelijke kust”. Een ingekleurde gravure op papier, door Johannes van Lanschot naar Nicolaes Berchem, 1753.

    "Loading the Cattle on the Ferry at the Southern Coast". A colored engraving on paper, by Johannes van Lanschot after Nicolaes Berchem, 1753.
    No longer available
    Dim. 46 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #4
    Windsor

    Een lot van 4 houten wheelback Windsor stoelen. Gemerkt JB met ster (“JB van Sciver”)

    A lot of 4 wooden wheelback Windsor chairs. Marked JB with star (“JB van Sciver”)
    No longer available
    Dim. 90 x 37 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #382

    “En över , en under”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd dubbel niet leesbaar.

    "En över, en under". A painting, watercolor on paper. Signed twice at the bottom, illegible.
    No longer available
    Dim. 18 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #210

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,32 ct.

    An 18 karat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.32 ct.
    No longer available
    Dim. 6,15 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #343

    Een Frans “Loto” spel in origineel houten kist met handleiding.

    A French "Loto" game in original wooden box with manual.
    No longer available
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #405

    “Hommage a Picasso”. Een Murano vaasje met gesculpteerd portret. Onderaan getiteld.

    Homage to Picasso. A Murano vase with a sculpted portrait. Titled at the bottom.
    No longer available
    Dim. 20 x Ø 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #118
    A Moreau

    Een gepolijst bronzen sculptuur op marmeren sokkel met afgebeeld twee kinderen. Onderaan gemerkt “A. Moreau”.

    polished bronze sculpture on a marble plinth depicting two children. Marked on the bottom "A. Moreau”.
    No longer available
    Dim. 44 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #479
    M. Louissaint

    “Abstract met ananas in ovaal.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96.

    “Abstract with pineapple in oval.” Oil on canvas. Signed and dated '96.
    No longer available
    Dim. 93 x 68 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #491

    Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.

    Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260
  • #97
    P. Morier

    Een grote Zwitserse koebel met diklederen beslagen, halsband. Gemerkt “P.Morier” N.4. Vervaardigd in Morges, Zwitserland. Bijgevoegd een muurhouder.

    A large Swiss cowbell with thick leather fitted collar. Marked "P.Morier" N.4. Manufactured in Morges, Switzerland. Attached a wall holder.
    No longer available
    Dim. 65 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #631

    Drie stripverhalen waarvan Tintin - ‘Les 7 Boules De Cristal. 1960.’, Asterix le Gaulois - 1961.’ & Bob Morane et le secret de l’antarctique. 1962.

    Three albums consisting of Tintin - 'Les 7 Boules De Cristal. 1960.', Asterix le Gaulois - 1961.' & Bob Morane et le secret de l'antarctique. 1962.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #254
    Edmond De Meulenaere
    Period: 1884 - 1963

    “Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    "Village view". A painting, oil on panel. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 48 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #700

    Een man met druiven en een vrouw met bloemen. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    A man with grapes and a woman with flowers. A pair of figurines of Saxon porcelain. Mark underneath.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #126

    Een mahoniehouten vitrinekast met secretaire. 2-delig met 2 lades en 2 glazen deuren.

    A mahogany display cabinet with secretaire. 2-part with 2 drawers and 2 glass doors.
    No longer available
    Dim. 210 x 108 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #259
    Albert René Zimmerman

    “Meander bij herfst.” Olieverf op doek. Toegeschreven achteraan, onleesbaar gesigneerd. Craquelé in het doek.

    “Meander in autumn.” Oil on canvas. Attributed on the back, illegibly signed. Crackle in the cloth.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More