Other lots by Jespers
-
#809Floris Jespers“Landschap met Afrikaans vrouw”. Paneel. Gesigneerd.
”Paysage et femme africaine”. Panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 34cmEstimate: € 300 / 400 -
#272Floris Jespers“Duinlandschap”. Pastel. Gesigneerd.
”Paysage de dunes”. Pastel. Signée.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#839Floris Jespers“Vrouwenportret”. Ingekleurde ets. Gesigneerd buiten de plaat. Bibl. Griet p. 16.
”Portrait de femme”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche: Bibl. Griet p. 16.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 50 / 80
Similar lots by type
-
#209Edwin HayesPeriod: 1819 - 1904“Stormachtig kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1871.
”Vue marine en tempête”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1871.No longer availableDim. 30 x 48 cmEstimate: € 500 / 700 -
#735Louis Belen“Impasse Jacques, Molenbeek”. Olieverf op board.
”Impasse Jacques, Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#289Marten Melsen“Studie van een marktscène”. Paneel. Gesigneerd.
”Etude de scène de marché”. Panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#319“Dorp in de Sneeuw”. Aquarel. Draagt een handtekening: De Kat en datum 1923.
”Village enneigé”. Une aquarelle. Porte une signature: De Kat et datée 1923.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#379“Poortje”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Marten Melsen.
”Portail”. Techniques mixtes. Porte une signature: Marten Melsen.No longer availableDim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#109Charles Counhaye“Hoeve”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘58.
”Fermette”. Une aquarelle. Signée et datée ‘58.No longer availableDim. 42 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#24“Boomgaard”. Gravure. Gemonogrammeerd W.V. en toegeschreven aan Walter Vaes.
”Verger”. Une gravure. Monogramme W.V. et attribué à Walter Vaes.No longer availableDim. 19,5 x 21 cmEstimate: € 25 / 40 -
#364Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Poort van de Vlaaikesgang”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Porte du Vlaaikesgang”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 19 cmEstimate: € 100 / 140 -
#719“Kloostertuin”. Aquarel. Draagt een handtekening: Alfred Bastien.
”Jardin d’abbaye”. Une aquarelle. Porte une signature: Alfred Bastien.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#842N. Hans“Neerstortende bommenwerper”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Bombardier qui s’écrase”. Une aquarelle sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 49 x 66 cmEstimate: € 80 / 100 -
#219Robert BorretPeriod: °1924“Brug in het zuiden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1969.
”Pont du Midi”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1969.No longer availableDim. 36 x 52 cmEstimate: € 200 / 400 -
#174“Landschap”. Aquarel op papier. Gedateerd 1868.
”Paysage”. Une aquarelle. Datée 1868.No longer availableDim. 50 x65 cmEstimate: € 200 / 220 -
#324“Stadszicht”. Aquarel en gemengde techniek. Draagt twee handtekeningen: Morren en Huwet.
”Vue sur la ville”. Aquarelle et techniques mixtes. Porte deux signatures: Morren et Huwet.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#879Louis Belen“Mme Louis Belen” . Een aquarel op papier.
”Mme Louis Belen”. Une aquarelle.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#774Jean Jacques Gailliard“De Ghelderode”. Aquarel. Gesigneerd en met opdracht.
”Ghelderode”. Une aquarelle. Signée avec dédicace.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#44“De ziende blinde”. Aquarel. Gemonogrammeerd.
”L’aveugle voyant”. Une aquarelle, monogrammée.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#169Emmanuel Mané Katz“Bloemen”. Aquarel. Gesigneerd.
”Fleurs”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#359Georges Lemmen“Studies voor zelfportret”. Houtskool. Gesigneerd.
”Etudes pour autoportrait”. Fusain, signé.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#854Fre Steeman“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#278Twee antieke parasolletjes, waarvan één met borduursel en een polychroom houten handvat in de vorm van een roos en het andere met een geëmailleerd bloemendecor.
Deux petites ombrelles, dont une avec de la broderie et un manche en bois polychrome en forme de rose et l’autre à décor floral émaillé.No longer availableDim. 98 & 93 cmEstimate: € 100 / 150 -
#561Een theepot van Cantonporselein met een decor van personages, bloemen en vogels.
Une théière en porcelaine de Canton, figures , fleurs et oiseaux.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#899Een lot postzegels, sigarenbandjes en prentjes van Jacques.
Un lot de timbres postes, estampes et bandes à cigares de Jacques.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#794Twee Japanse églomisés met erotische scènes. Gesigneerd.
Deux églomisés japonais aux scènes érotiques.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 100 / 140 -
#664“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. D’après le XVIIième siècle.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 140 / 180 -
#766Een handgeknoopte Turkse wollen loper.
Un couloir turque en laine noué main.No longer availableDim. 260 x 77 cmEstimate: € 40 / 60 -
#537“Man met leeuw”. Een beeld van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
”Homme et lion”. Une statue en pierre de lard sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#253“Prudentia” & “Justitia”. Twee oude tapisserieën. De begeleidende tekst gerestaureerd.
”Prudentia” & “ Justitia”. Deux anciennes tapisseries. Le texte accompagnant à été restauré.No longer availableDim. 42 x 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#593Een porseleinen plaquette met afbeelding van Zenmeester Poe-Tai Ho-Shang.
Une plaquette en porcelaine, représentation du Maître Zen Poe-Tai Ho-Shang.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 280 / 350 -
#193Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906“Il pleut - Bergère”. Een beeld van verzilverd bons. Gesigneerd.
”Il pleut - Bergère”. Une statue en bronze argenté. Signé Eutrope Bouret.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 550 / 600 -
#798Een ovale spiegel van mahoniehout.
Un miroir ovale en acajou.No longer availableDim. 82 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#389“The Royal Geographical Society Silver Map”. Een gegraveerde wereldkaart.
”The Royal Geographical Society Silver Map”. Une carte mondiale gravée.No longer availableDim. 39 x 57 cmEstimate: € 40 / 50

