Similar lots by type
-
#807
Een paar dekselvazen van meerkleurig Delfts aardewerk met decors van vogels in bloeiende struiken en getooid met een vogel op de deksels.
Une paire de vases à couvercle en faïence de Delft polychrome, décor d’oiseaux dans des arbustes en floraison, et oiseaux sur les couvercles.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80/100 -
#729
Luchter van in reliëf gegoten opaalglas met centrale vierkante coupe en vier glazen lampenkapjes. Periode art deco. Kleine letsels.
Un lustre en verre d’opale coulé en relief, une coupe centrale carrée et quatre abat-jour en verre. Période Art Déco. Petits dégâts.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80/150 -
#221
Een gesculpteerd stenen fractie van een Romaanse kapel in de vorm van een vrouw. Vermoedelijk XIVe eeuw.
Une fraction en pierre sculptée d’une chapelle romaine en forme de femme. probablement XIVème siècle.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 600/900 -
#598
Een moderne bronzen plak naar een werk van Modigliani.
Une plaque en bronze moderne d’après une oeuvre par Modigliani.No longer availableDim. h: 25 cm; b: 14 cmEstimate: € 120/140 -
#601
Een paar roodgepatineerde en vergulde Thaise tempelwachters. Eén versiering aan een oor manco.
Une paire de gardiens de temple thaï à patine rouge et dorée. Une décoration à une oreille manquante.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 200/300 -
#153
Een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.
Une pièce de maître en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 130/150 -
#281
Een jongenshoofd in klassieke stijl uit natuursteen.
Une tête de garçon taille en pierre. Style Classique.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 65/80 -
#641
Een staande Boeddha van polychroom hout, versierd met spiegeltjes.
Bouddha debout en bois polychrome décoré de petites glaces.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 150/200 -
#291Amphora
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een reliëfdecor van een haan in een fries.
Un vase Art Déco en faïence polychrome, décor en relief d’un coq dans une frise.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 180/200 -
#118Paul SertstéPeriod: 1910 - 2000
“Kozak”. Een borstbeeld van terracotta. Beschadiging aan een epaulet. Gesigneerd.
”Cosaque”. Un buste en terre cuite. Dégât à une épaulette. Signée.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100/120 -
#231
Twee voorwerpen van Naams aardewerk, bestaande uit een theepot met zilveren monturen en een opengewerkte vide-poche met decor van bladzilver. Theepot hersteld. XIXe eeuw.
Diex pièces en faïence de Namur, comprenant une théière à montures en argent, et un vide-poche ajouré et décoration de feuilles d’argent. La théière à été restaurée. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 30 cm, b: 27 cmEstimate: € 100/120 -
#158
“Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.
”Pierrot et caniche”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Barye.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 160/180 -
#853
Een grote en diepe Hollandse schotel van meerkleurig aardewerk.
Un grand plat et un plat creux en faïence hollandais polychrome.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 35/40 -
#268
Een Art-Deco beeld van een boogschutter.
Une statue Art Déco en forme de Sagittaire.No longer availableDim. h: 45 cm; l: 60 cm.Estimate: € 180/200 -
#657
Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.
Une statue Bouddha en bronze récente, style thaï.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200/300 -
#148
Een meesterstuk in de vorm van een vrijstaande wenteltrap.
Une pièce de maître en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 150/170 -
#839
Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche.No longer availableDim. 39 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#728Demanet
Een terracotta buste. Gesigneerd achteraan.
Un buste en terre-cuite. Signature au dos.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100/120 -
#133Boch frères Keramis
Een aardewerken vaas met een gestileerd bloemendecor in zwart en groen op gele fond. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence, décor de fleurs noir et vert sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 80/120 -
#872
Aardewerken koffiestel van Valauris bestaande uit 3 kopjes met schotels, een melkkannetje, suikerpot en koffiekan.
Un service à café en faïence de Valauris, comprenant 3 tasses et souscoupes, un pot à lait, un sucrier et une cafetière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#228
Een mannenbuste van grijsgepatineerd plaaster.
Un buste d’homme en plâtre à patine grise.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80/120 -
#801
Een zittende Boeddha van brons.
Un Bouddha en bronze assis.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 35/50 -
#857
Een bronzen Boeddhistisch beeldje.
Une statue Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35/50 -
#793Boch, La Louvière
Vier aardewerken borden met meerkleurige Hollandse scènes in het decor. Onderaan gemerkt.
Quatre assiettes en faïence, scènes polychromes hollandaises dans le décor. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 28,5 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#795
Een lot van 18 Chinese porseleinen beeldjes. Gemerkt onderaan.
Un lot de 18 petites statues en porcelaine chinoise. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60/100 -
#203
Een houten tabaksdoosje met een fijn gesneden straattafereel op het deksel. Duitsland, XIXe eeuw.
Une boîte à tabac en bois, décoration de scène de rue finement sculpté sur le couvercle. Allemagne, XIXème siècle.No longer availableDim. 5,5 x 10 cmEstimate: € 60/80 -
#62Daniël Levering
“Bank te park den Brandt te Wilrijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Banc au parc den Brandt à Wilrijk”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#290
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.No longer availableEstimate: € 1900/2000 -
#164Tsuji
“Personages aan een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages et lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 300/400 -
#201
Een etui met ijslepelbestek voor twaalf personen en met serveerlepel. Gevermeilleerd zilver en versierd met Christus en de apostelen.
Etui contenant un service à glace pour douze personnes avec pelle de service. Argent massif partiellement vermeillé. Décor dite aux apôtres.No longer availableDim. 245 gEstimate: € 100/160 -
#212Fanny ChurbergPeriod: 1845- 1892
“Hoeves bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘FC 78’. Kleine restauratie rechts.
”Fermettes au clair de lune”. Huile sur toile. Monogramme ‘FC 78’. Petite restauration à droite.No longer availableDim. 63 x 73,5 cmEstimate: € 8000/10000 -
#882
Vijf beeldjes van meerkleurig Duits porselein, bestaande uit twee danseresjes, twee engeltjes en een deurwaarder.
Cinq statues en porcelaine allemande, comprenant deux danseuses, deux anges et un portier.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30/50 -
#219
“Cleopatra met de slang”. Olieverf op doek. Vlaamse School, XVIIde eeuw.
”Cléopâtre et serpent”. Huile sur toile. Ecole flamande. XVIIème siècle.No longer availableDim. 74 x 63 cmEstimate: € 2000/3000 -
#455
Drie verschillende 18 karaats geel gouden ringen.
Trois bagues en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,46 gEstimate: € 150/200 -
#200
Een 18 karaats witgouden parure waaronder een halssnoer met bijpassende oorbellen en twee ringen bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 14 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 7 ct.
Une parure en or blanc 18 comprenant un collier avec boucles d’oreilles et deux bagues assorties, serties de diamants baguettes ayant un poids total de ± 14 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 7 ct.No longer availableDim. 71,74 gEstimate: € 8000/10000 -
#676Turkman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 285 x 195 cmEstimate: € 120/200