Other lots in this auction
-
#28Een houten theedoos met ronde hoeken op messingen pootjes en met dito oren. Binnenin drie compartimenten, links en rechts met deksel. Benen trekkers en sleutelgat.
A wooden tea box with round corners on brass legs and with ditto ears. Inside three compartments, left and right with lid. Bone pullers and keyhole.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#462Japanse houtdruk met geisha op een brug.
Gravure sur bois japonaise avec geisha sur un pont.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 100 / 140 -
#75Een snuffbottle van parelmoer en been met twee kleine plaquettes in hoogreliëf. Chinees werk.
A mother-of-pearl and bone snuff bottle with two small plaques in high relief. Chinese work.No longer availableDim. H. 6 cmEstimate: € 60 / 80 -
#423Een groot Aziatisch bronzen wierookvat. Divers gesculpteerd en twee grote draken afgebeeld. Dunne scheur in naad onderaan de bodemplaat.
A large Asian bronze censer. Variously sculpted and depicted two large dragons. Thin tear in seam at the bottom of the bottom plate.No longer availableDim. 21 x 36cmEstimate: € 75 / 125 -
#433Een overgedecoreerd Chinees porseleinen bord met bloemendecor en vergulde accenten. Oude restauratie aan de rand. 18de eeuws.
An over-decorated Chinese porcelain plate with floral design and gilt accents. Old restoration on the edge. 18th century.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#242Johannes van Lanschot“Het laden van het vee op de veerboot bij de zuidelijke kust”. Een ingekleurde gravure op papier, door Johannes van Lanschot naar Nicolaes Berchem, 1753.
"Loading the Cattle on the Ferry at the Southern Coast". A colored engraving on paper, by Johannes van Lanschot after Nicolaes Berchem, 1753.No longer availableDim. 46 x 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#404“Aziatisch portret”. Een tekening, inkt op papier. Onderaan gesigneerd “Sugai”.
"Asian portrait". A drawing, ink on paper. Signed on the bottom "Sugai".No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#149Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 6000 / 8000 -
#477Hattakitkosol SomchaiPeriod: 1934-2000“Dancer with ball.” Bronzen beeld, met witmarmeren sokkel. In de voet getekend en genummerd 44/100.
Danseur avec ballon. Statue en bronze, avec socle en marbre blanc. Signé dans le pied et numéroté 44/100.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 250 / 350 -
#210Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,32 ct.
An 18 karat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.32 ct.No longer availableDim. 6,15 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#70Een halssnoer met drie rijen zoetwaterparels in blauwe tinten met zilveren slot.
A necklace with three rows of freshwater pearls in blue tones with a silver clasp.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 250 / 300 -
#274Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992“Winterlandschap met woonwagens.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Winter landscape with caravans.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 80 / 120

